Page 13 of 37

Posted: 02 Jun 2008, 15:51
by Yvl
zasiuks wrote:MAstom kaip su dulkem kovot, nes dabar iki 23:30 laistem trasa ispylem su viena masina 50 tonu vandens, su kita 60 tonu, isviso 110tonu, neuztenka dienai. Reiks pabandyt kazkokia laistymo sistema irengti.
o tarp zajiezdu papilt negalejot? bent tiesiaja prie starto...

Posted: 02 Jun 2008, 16:37
by zasiuks
Norejom be pertrauku daryti, kazkaip tikejomes tiek pripilus atlaikys, bet ka jau padarysi. Kitose varzybose teks pasimokyti is klaidu.

Posted: 03 Jun 2008, 00:15
by wundis
imho galima butu buve padaryt trasos laistyma frystailo metu. o tos vietos kur begejasi/rampa/leidziasi nelaistyt. :roll:

EDIT. o frystailas - tarp vaziavimu [-o<

Posted: 06 Jun 2008, 10:38
by Yvl
vakar su eltraxu diskutavom kada sekantis krosas. Tai va - kalendorius stai jums ir prasom:
http://www.motoklubas.lt/varzybos/kalendorius/

Posted: 06 Jun 2008, 10:57
by El Traxo
Yvl wrote:vakar su eltraxu diskutavom kada sekantis krosas. Tai va - kalendorius stai jums ir prasom:
http://www.motoklubas.lt/varzybos/kalendorius/
bliam, kožną savaitgalį! :thumbright:

Posted: 06 Jun 2008, 14:40
by zil130
Praleista:
08.30 Lietuvos freestyle taurė III et+motokrosas (Utena).
Kuo daugiau varzybu tuo geriau visiems. Gaila Vilniuje jau tokia Zeme brangi pasidare.

Posted: 06 Jun 2008, 14:45
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:Praleista:
08.30 Lietuvos freestyle taurė III et+motokrosas (Utena).
Kuo daugiau varzybu tuo geriau visiems. Gaila Vilniuje jau tokia Zeme brangi pasidare.
imbrasas sian per radija sake, kad vilniuje krosavykus uzdraus. sake, kad istatymiskai prilygins alkoholio vartojimui viesose vietose ir banins is visur.

skaitau, visiskai teisingai meras daro!

Posted: 06 Jun 2008, 14:46
by Yvl
zil130 wrote:Praleista:
08.30 Lietuvos freestyle taurė III et+motokrosas (Utena).
Kuo daugiau varzybu tuo geriau visiems. Gaila Vilniuje jau tokia Zeme brangi pasidare.
kad ir siaip Kyviskiu trasa labiau i tanku poligona panasi buvo....

Posted: 06 Jun 2008, 19:56
by tckd
Yvl wrote: kad ir siaip Kyviskiu trasa labiau i tanku poligona panasi buvo....
o man zet labai patikdavo. visks kai an delno.

Posted: 08 Jun 2008, 22:34
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote:
imbrasas sian per radija sake, kad vilniuje krosavykus uzdraus. sake, kad istatymiskai prilygins alkoholio vartojimui viesose vietose ir banins is visur.

skaitau, visiskai teisingai meras daro!
Nesutinku.
nes tada sakysiu pas mane ne korselka o supermoto su enduro padangom.. o kaip zinia, enduro nera lyga krosas. pyst!

Posted: 13 Jun 2008, 16:51
by El Traxo
Yvl wrote:vakar su eltraxu diskutavom kada sekantis krosas. Tai va - kalendorius stai jums ir prasom:
http://www.motoklubas.lt/varzybos/kalendorius/
+ Europos kalendorius....

Posted: 29 Jun 2008, 21:54
by Renaz
Siuom suzinokite, kad kita sekmadieni motokrosas Yvl gimtineje Anyksciuose. Su ta salyga inpisu jam minusa, nes vaziuoja gaudyt pliku mergu i Varena. Su ta pacia isvykimo salyga nesugebes pademonstruot tikrojo anykstenu svetingumo frakcijos nariams.

Aciu uz demesi.

Posted: 29 Jun 2008, 22:37
by Yvl
Renaz wrote:Siuom suzinokite, kad kita sekmadieni motokrosas Yvl gimtineje Anyksciuose. Su ta salyga inpisu jam minusa, nes vaziuoja gaudyt pliku mergu i Varena. Su ta pacia isvykimo salyga nesugebes pademonstruot tikrojo anykstenu svetingumo frakcijos nariams.

Aciu uz demesi.
nubettuirsooka... tu manai as cia tycia i ta baidare lipsiu? manai man cia lengva per save perzengt? nei palaikymo anei supratimo ple...

Posted: 30 Jun 2008, 08:56
by wundis
kada kada ? ble, ten linksmiausia vieta visatoj. katra 7adieni ? data kokia ? :-k

PS YVL'ui minusas.

Posted: 30 Jun 2008, 09:05
by Renaz
wundis wrote:kada kada ? ble, ten linksmiausia vieta visatoj. katra 7adieni ? data kokia ? :-k

PS YVL'ui minusas.
Julius is Porterio balamutija, kad kitas svaitgalis Utenoj... Oficialus kalendorius sako ka kita - 05-06 Anyksciai.