Page 13 of 15

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 01 Apr 2011, 10:16
by Yvl
jak litwin, tak cham

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 06 Apr 2011, 14:39
by Martynas
tai niekas nepasiketie, cia Masiuliui reik padekoti, "viska padare, kad vartotojui butu geriau".... krv blt

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 09:26
by Teo
tai vistik, kaip su ta laikina registracija yra - galima vazineti su TP ar negalima? kalbu apie amerikonus. Juk jie buna be sertifikacijos ir atitinkamai be TA. nors cia stai straipsnyje raso, kad zmones vazineja (turbut su europieciais, bet nemanau, kad perekupai skubetu daryti TA)

citata:
Transporto priemonių valdytojai naudojasi laikinojo registravimo sistema, siekdami su transporto priemone važinėti trumpą laiką, kol ji bus parduota ir galutinai priregistruota arba išvyks iš valstybės teritorijos. Lietuvoje išduodami terminuoto galiojimo (laikinieji) valstybinio numerio ženklai galioja ne ilgiau, kaip 90 dienų.


http://www.alfa.lt/straipsnis/11105157/ ... -19_16-06/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 09:34
by ezhiukas
kiek zinau teoriskai galima, bet praktiskai gali papist uz technikine. O technikines su laikinais numeriais praeiti neimanoma.

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 09:36
by jara
ir dar kiek zinau transporto priemones savininkas tokiu atveju negali buti fizinis asmuos!
tik juridiniams galimas toks variantas.

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 09:38
by ezhiukas
bredas. Juridiniam yra firmos numeriai, su jais dar paprasciau. O fiziniai issiima regitroj

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 09:44
by Teo
tai juridiniai, dedasi savo prekybinius numerius. ten kita istorija.
kad teoriškai galima, tai čia tas pats, kas važiuoti su amerikoniškais numeriais (jie yra niekiniai, tas pats kas is viso be numeriu) - mentai išpis už tai kad be TA, o ir civilka negalios, ivykio atveju

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 09:46
by ezhiukas
siaip tai reiktu skambint i regitra ir pasiklaust. Amerikoniski numeriai tikrai niekiniai. As su tamara irgi kuri laika su angliskais vazinejau, pakol nepatrumpino mentai...

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 10:00
by Teo
byby ten toj regitroj suzinosi - ten vieni asilai dirba, taisykles keiciasi kasdeina, nieks nieko nezino, i kalbas nesileidzia.
pvz - dabar sako direktoriaus isakyms isleistas , kad mazus numerius duoda tik mopedams (ir tai tik 49 ccm), bet va, pazirze zmogus ir gavo maza ant HD. tai vat huj pajmios - yra tas ysakymas, ar nera ir kaio is tikruju turi buti.
va HOG`ai issipirko visa serija mazu numeriu su HOG riademis. vienu zodziu - palaida bala

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 10:04
by ezhiukas
o ka tas isakymas duoda - nieko. Istatymuose yra aiskiai nurodyta kad motociklams gali buti isduodami ir mazi ir dideli numeriai. Taip kad galima drasiai gincytis, o jei neduoda ir i teisma paduoti. Nors dazniausiai biski pasigincyjus duoda be problemu. Isvis ta problema su mazais numeriai sukure britvos, slepdamos numerius po siknom. Normaliai visi vazinetu, dalintu tuos mazus numerius be jokiu bedu.

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 21 Apr 2011, 11:36
by tckd
tai regitroj argumentuoja pagal situacija atvaziuoji su HD sako turbut kad mazus duoda tik endurkem po miska, atvaziuoji su streetu sako mazus tik HD duodam (mano atvejis) :albino: va jum ir tvarka :fart: asmeniskai dar nemaciau motociklo an kurio didelis graziai ir normaliai ziuretusi. lenta per islindusi belenkiek. :bootyshake:

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 27 Apr 2011, 14:22
by ezhiukas
paskambinus i regitra, paaiskejo kad seniems traktoriams sertifikavimo nereikia. Ura! :)

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 27 Apr 2011, 14:24
by Teo
ezhiukas wrote:paskambinus i regitra, paaiskejo kad seniems traktoriams sertifikavimo nereikia. Ura! :)
turejai pasakyti, ne seniems, o prieštvaniniams :)

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 27 Apr 2011, 14:37
by ezhiukas
nu kur tau priestvaninis, dar tik 34 metukai, jaunas dar visai :) Priestvaninis tai butu koks prieskarinis nebent :)

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 27 Apr 2011, 14:44
by Username
tckd wrote:tai regitroj argumentuoja pagal situacija atvaziuoji su HD sako turbut kad mazus duoda tik endurkem po miska, atvaziuoji su streetu sako mazus tik HD duodam (mano atvejis) :albino: va jum ir tvarka :fart: asmeniskai dar nemaciau motociklo an kurio didelis graziai ir normaliai ziuretusi. lenta per islindusi belenkiek. :bootyshake:
pas mane graziai atrodo :evil: