Page 13 of 14

Re: Power Commander tema

Posted: 31 Jul 2013, 11:34
by mindaugasa vol.2
labadiena,

papildau tema "Dzintarsas rekomenduoja":
http://www.ignitech.cz/english/aindex.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
:love10:
:popcorn:

Re: Power Commander tema

Posted: 31 Jul 2013, 12:39
by Teo
ezhiukas wrote:su pcIII tas adapteris man veike be problemu. O su buelliu nesisneka. Nezinau, gal kaltas laidas, gal adapteris, o gal softa kaip nors kreivai sudejau. Del to ir butu idomu pabandyti teo laida
a beja, dar gi galima daryti data loginima, pasikišus laptopa po pažasčia ir sukant ratelį. o paskui pagal duomenis koreguoti mapus. ecmspy manualo autorius teigia, kad per kelis raidautus po niolika minučių sugeba suderinti mapą ne prasčiau nei ant stendo.
mano pasiekimai tuo klausimu kol kas kuklūs - išsiaiškinau ir nurezetinau klaidas (pagrinde dėl to ir pirkau laidą, nes metai laiko švietė ček endžinas, o patirkint galima tik su išoriniais prietaisais; išjungiau duslės sklendės valdymą (dėl to ir buvo klaidos).

Re: Power Commander tema

Posted: 18 Aug 2013, 09:24
by mindaugasa vol.2
ladabiena,

na tai kertame rankomis: visi tie pauerkomanderiai yra vienodi.
zinoma, nauris sitai jau senai atrado
bet laikas atrasti ir kitiems: tps - kaip ir unifikuotas dalykas, o esant reikalui, gali buti dubliuotas labiau patinkanciu potenciometru
purskaliukai velgi: arba mazos varzos, arba dideles. turbut mazos varzos naudojo anksciau, iki kovo11?
viskas. visi kiti skirtumai: uzrasas ant dezutes, purskaliuku jungtys, kaina ir marketinginis bullshitas
taigi
skaitau, reikia imti belenkoki pcv ir bandyti paleisti ant belenko
ar skirtingu bit'u ecu gali nesusikalbeti su pc?
kas uz, kas pries?

Re: Power Commander tema

Posted: 18 Aug 2013, 14:33
by Teo
powercomanderis jungiasi tarp ecu ir pravodkes, tai manau kad esminis skirtumas yra fyškėse, pravodkeje ir dar galimai tame, kokius sensorius naudoja konkretaus baiko konkretus ecu. o purkštukų skiriasi ne tik varza, bet ir pralaidumas, prie tos pačios impulso trukmės. taip kad nagingas auto/moto elektronikas manau sugebetu vieno baiko komanderi prijungti prie kito baiko, tik va klausimas kokia tolio darbo kaina.

Re: Power Commander tema

Posted: 18 Aug 2013, 16:28
by storms
Taip. Skiriasi naudojamų sensorių kiekis. Su sąlyga, kad PC atlieka tik stokinio ECU signalų korekcijas ±, tad neabejoju, kad galilima dėt bilenką bilenkam. Tačiau reikia lituokliu pamojuot. Kitavertus, geriau tas šaibas prasmaugt

Re: Power Commander tema

Posted: 18 Aug 2013, 23:05
by mindaugasa vol.2
kol nepasimirso, pridedu dar viena "powerkomanderi"
http://www.bikeinterceptor.com/buy/cid/ ... tle/europe" onclick="window.open(this.href);return false;
toks pradvinutas, link bazzazo: traukos kontrole (tiesa, labai jau naglio sulijos lygio, matyt), data loggingas, 8 forsunkes etc.
tik turi labai nedaugumai motorcyklu

Re: Power Commander tema

Posted: 18 Aug 2013, 23:06
by storms
nekontaktuoja anys. Pamiršk

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 15:18
by mindaugasa vol.2
labas rokeriam,

cia biski skaitinejau autotune vs. dyno map'u tema ir radau idomia minti.
bicas raso, kad inerciniai dyno stendai neleidzia imituoti keliu vaziuojancio motociklo, kalbant apie variklui tenkancia apkrova
ir gerai pagalvojus, gal tame yra tiesos? kas cia ismano fizika ir gali pakomentuoti kaip tas bugnas igreitinamas ir kaip keiciasi jo pasipriesinimas (arba tiksliau - jega reikalinga igreitinti bugna)?
tipo tiksliausias sureguliavimas bus dyno stendu su stabdziais...arba autotune, realiai matalinant keliu. na matalinimas turi vykti prisilaikant tam tikru taisykliu, kad butu uzregistruoti teisingi duomenys
cha!
vieta jusu komentarams cia:.............................................

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 15:34
by El Traxo
Tai skaitau, skambink Dzintarsui, jis ir pakomentuos.
Mano komentaras čia: ........................................

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 15:50
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:labas rokeriam,

cia biski skaitinejau autotune vs. dyno map'u tema ir radau idomia minti.
bicas raso, kad inerciniai dyno stendai neleidzia imituoti keliu vaziuojancio motociklo, kalbant apie variklui tenkancia apkrova
ir gerai pagalvojus, gal tame yra tiesos? kas cia ismano fizika ir gali pakomentuoti kaip tas bugnas igreitinamas ir kaip keiciasi jo pasipriesinimas (arba tiksliau - jega reikalinga igreitinti bugna)?
tipo tiksliausias sureguliavimas bus dyno stendu su stabdziais...arba autotune, realiai matalinant keliu. na matalinimas turi vykti prisilaikant tam tikru taisykliu, kad butu uzregistruoti teisingi duomenys
cha!
vieta jusu komentarams cia:.............................................
dzintarsas naudoja du bugnus. Sunkesniojo esme yra ta, kad jis tiksliau gali sureguliuoti motocikla.
Ale kazkas tokio, kad motociklas sunkiau isisuja ir pas ji gaunasi ilgesne kreive. Del to turi plastesni diapazona reguliavimui.
Su lengvesniu bugnu viskas greiciau ir paprasciua.
Bent jau jis taip aiskino mums kaip reguliavom ant stendo :)

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 15:53
by mindaugasa vol.2
Sunkesnis ir lengvesnis, viskas ok, bet jie abu yra inerciniai, tik ju inercijos momentas bus skirtingas.
Anyone?

mobile mindaugasa

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 16:06
by tckd
tai cia be didziojo hodronu kolaiderio niekaip.

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 16:15
by wundis
matau auganti poreiki virtualiam arkliu galiu ir nanokreiviu kalkuliatoriui pagal pirmininko paruosta metodika:

sestisotke/lytras

Honda 90/140
Kawasaki 91/141
Yamaha 90/140
Suzuki 70/120
BMW 175
Ducati 160
HD 30

bing bang +5
ramair +5
aftermarket ismetims +5
iki-krizinis (~2008) -20
po-krizinis +20
t scott variklis +20
netikras t scott variklis -30
pazisti dzintarsa +5
asmeniskai +5
nepazisti dzintarso -5


sekantis bus virtualus papu bei pinpalo ilgio kalkuliatorius (ne viename :vaivorykste:)

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 16:59
by mindaugasa vol.2
uzpliusavau wundi, kaip dieva myliu uzpliusawau

Re: Power Commander tema

Posted: 21 Aug 2013, 19:48
by Username
Tuoj patikrinsim ar nemeloji.