Page 13 of 46

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 13:11
by mindaugasa vol.2
hmm
bbz
vienzo, tabletkos nevienodos
tai prasau uzsipirkti moto4 ir pasikeisti

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 16:09
by prodriver
Gerai jus cia po motu sirdis nersiat, neperseniausiai pazystamui is amerikes 09 zx6r grizo su kilogramu cukraus karterija. Variklis klynas vien zo minusas neblogas.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 16:19
by Username
Kita karta turbut irgi is amerikos pirks?

pigiai bus.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 16:20
by Yvl
paims is tetes stalciuko 10 cm penegu ir ais y krautuve!

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 16:48
by Username
koks gyvenimas lengvas buna kai tete duoda pinigu....

ir save paguodi ir iliuziju pasaulyje pagyveni

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 17:12
by prodriver
Kazi kodel pas mano teti stalciui nera 10cm pinigu?
Visi pirko ir pirks is tos amerikes, nesvarbu, kad kartais i minusa krenti.

Cia jei kam idomu galit pamtyt kelias foto kaip atrodo viskas http://img535.imageshack.us/g/img1789s.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 17:55
by mindaugasa vol.2
nieko nesupratau, tas cukrus susicukraves?
ar ipile nigeris transportavimo metu?
tai issiplaus ir varys kai vejas, koks cia minusas?

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 17:57
by Yvl
museu ipyle kad is draudimo daugiau pajamt. ar ne eziukas pasakojo panasiai istorija...

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 18:09
by mindaugasa vol.2
nutaible, cukrus alyvoje blogai tirpsta. pasakyk anam laimingam pirkejui, kad i karteri pripiltu vandens ir biski leistu padirbti. tai mazu cukrus istirps ir gausis tokia arbata "kawasaky green"?
tada ta arbata isleidzia lauk arba pavaisina klubhauzo lankytojus, pila alyva motul i varikli ir vuolia!
o tai amerikonai lietuva skriaudzia
visa laika taip buvo
prie rusu skriaude
prie briuselio ir vel skriaudzia
raikia aukciona informuot apie cukru, tadu anas informuos draudimo kontora, o ana gi pagal win'a atseks laimingaji nigeri ir atims jau isleistus narkomanam pinigus.

bet kai pagalvoji, tai cukrus gi brangus. nera kokio pakaitalo jam?

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 18:45
by Username
prodriver wrote:Kazi kodel pas mano teti stalciui nera 10cm pinigu?
Gal del to kad nereikia ieskoti teciu su pinigais?

Bet susikurti paguodos iliuzija lengviau negu uzsidirbti tiek kad pirktum ne is amerikes.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Feb 2011, 18:55
by Yvl
taupyti negeda!

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 25 Feb 2011, 07:43
by ezhiukas
na, 90% atveju is amerikes gaunasi gerokai pigiau. Aisku, kartais papuoli i ta 10% nesekmingu atveju. Todel visada sakiau kad jei vezi tik 1 motocikla sau, tai paciam veztis yra nemaza rizika. Jei pastoviai vezi pardavimui, tai tas 10% su kaupu pasidengia 90% sekmingu pirkiniu. Tie kurie tikrai daug veza, tokius nelaimelius paleidzia dalim ir vsio. Net nebando prikelinet.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 28 Feb 2011, 09:12
by mindaugasa vol.2
labadiena,
atsinaujinu: kwakaliui sugrazinti stabdziai. suportai buvo islaizyti, israkalioti dantu krapstuku (kad nesubraizyti!), ispusti suspaustu oru ir t.t. nusiorino labai nesudetingai, pagrinde todel, kad master cilindro neverziau prie rankenos, o orindamas tabalavau ji i visas puses, kad nesusidarytu sifonas.
kas? a! ebejui nukirstas power commanderis. hehe, vis tik buna stebuklu: vokieciuose, uz 21eura. nuo 06-07 zx10r. mano bidas buvo antras ir paskutinis. vokietija miego, ar ka?
dabar klausimas, kaip apeliuojant i nacistines vokietijos neslovinga istorija, priversti jaunaji fasista susigesti ir sutikti parduoti ta kommanderi?

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 28 Feb 2011, 11:16
by Arvis
skaitau reik siulyt du variantus:
1. Pats issiuncia i lietuva
2. Pas ji i svecius uzsuka tavo ukrainietis draugas ir padaro Kostenlose Selbstabholung :kasakei:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 28 Feb 2011, 11:31
by mindaugasa vol.2
na tai pasiuliau abu variantus
kol kas apsimeta negyvu. zinoma taktika, rasim vaistu. nacizmui ne, fasizmui taip?