Page 13 of 13

Posted: 08 Oct 2008, 14:33
by tckd
didzhej wrote:Seniai yra kiles klausimas, ar vapsie gonkese tokio tipo reikia kvadu- bordakus daro kiekvienose gonkese po du- tris kartus.
su visa pagharba virams
bet raliai tikrai galetu buti 4raciai sau, 2raciai sau.

biski kiti pasauliai

Posted: 08 Oct 2008, 14:47
by Yvl
kadais menu seniai seniai kai tik atv pradejo rastis pas mus - i motokroso gontkes atlekdavo latviu-estu su ATV. idant ju budavo 2-3 vienetai, paleisdavo kartu su 750s/p klase. nu ir ka? nu ir nieko. viena karta ATV yshoko y priekaba, apgadino "bezdzionei" kaulus... nieka gera...
dabar atskira klase jau yra. daug tu velniu.
netgi champas I.Tamuliunas nuo kaleskes vairo y ATV perlipo..
reziume: nu negalima ATV leist kartu su kitais... panasiai kaip bigfoota su polski fiatais paleist...

Posted: 08 Oct 2008, 15:46
by storms
didzhej wrote:Seniai yra kiles klausimas, ar vapsie gonkese tokio tipo reikia kvadu- bordakus daro kiekvienose gonkese po du- tris kartus.
matem kaip 4 debilai per sodinukus saules paise prei gr2
nx

Posted: 08 Oct 2008, 16:09
by tckd
tai aiskiai kad keturratinkai yr nekulturingi.
matot TAS Zalias Taigi Nosi Krapsto

Image

laukiam vieso pasiaiskinimo!

Posted: 08 Oct 2008, 16:57
by Renaz
Kas tas marozas su zalia maike?

Posted: 08 Oct 2008, 19:29
by zil130
Taigi ant kaktos aiškiai raidė išsimušusi

Posted: 09 Oct 2008, 08:33
by Vito
Nugi ne tamstø nosá krapðtau :bootyshake:

Posted: 15 Oct 2008, 20:07
by zil130
Aukštaitijos atgarsiai dukros rankomis
Ash su tckd, Storms'o nesimato, jis atsiliko toli už A4 piešinio
Image

Posted: 15 Oct 2008, 23:32
by didzhej
hehe. super.

Posted: 16 Oct 2008, 10:54
by Username
o ant medzio auga philips kaledines lemputes? :D

Posted: 16 Oct 2008, 11:13
by zil130
Medis t.y miškas, ruduo juk už lango

Posted: 16 Oct 2008, 11:18
by Username
tckd wrote:e jus ABU visas temas prisikt zadat? kurvos :rembaks:
Gerulis pieshinukas. +1 =D>

Posted: 16 Oct 2008, 11:21
by Renaz
Nebejuokingi tie nushikimai, patvarkiau abu.

Posted: 16 Oct 2008, 11:34
by wundis
%@$& sedejau ir galvojau isvydes piesinuka, katras gi lopas ims kirikuot vaiko piesini. nesuklydau spedamas. ip*su juzei minusa uz jumora nevietoj.

Posted: 16 Oct 2008, 11:42
by Renaz
+, patiko tckd traktorius-skorpionas ir vaznyciotojo sukuosena!