Page 13 of 49
Posted: 20 Jul 2009, 10:15
by didzhej
eziuk, trauk subine nuo 1/2 kedes, as irgi noriu atsisesti ant biskio... nu neveza kepenys, turbut reikia padaryt pertrauka
Posted: 26 Jul 2009, 21:24
by prodriver
Posted: 26 Jul 2009, 21:30
by mindaugasa vol.2
skaitau, dar vienas toks draiverio ishsishokimas ir bana jam lifetime
Posted: 26 Jul 2009, 22:15
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:skaitau, dar vienas toks draiverio ishsishokimas ir bana jam lifetime

Posted: 26 Jul 2009, 22:40
by didzhej
skaitau apsinuodijai uzsigerdamas.
nemoki gert, neini i parduotuve!
Posted: 26 Jul 2009, 22:43
by wundis
man sunku skaityt "pro" draiverio postus.
kaip jaustis?
Posted: 27 Jul 2009, 09:51
by Dzuku_Briedzis
isgerk.. suprasi
Posted: 27 Jul 2009, 15:16
by didzhej
ar tik ne cia paslydote koliega?
RIMI akcija - Viskis JACK DANIEL'S (0,5 ltr) - 39,99 Lt (buvo - 54,99 Lt)
Posted: 27 Jul 2009, 15:21
by xkuza
o magsimoj 75 -30%=49litai.
Gudriai daro uzsikele kaina ir uzdeje akcija DIDELE. :}}}
O briedzis ir geria uz brangiai.

Posted: 27 Jul 2009, 15:25
by Dzuku_Briedzis
oj ne kolega.. viskis ne man... sleuka garantuota...
me mieliau dzukiska... bet taciau alus skanu, vynas skanu, romas skanu (bet tik 1)
skaniausia yra ZD
Posted: 27 Jul 2009, 15:36
by mindaugasa vol.2
o as sian dar briedziui pliusa dejau....
aikit nakum
pasidarykite tema 'kur pigiau isgerti?' ir dalykites ten infa
naujai temai is karto mano 2cnt.: nebrungiai pagerti gautusi belenkoks bambalys alaus+dichlofoso flakonas. koks skirtumas kaip apdurneti?
aikit is cia!
Posted: 27 Jul 2009, 15:38
by didzhej
NEISVYSI!
nes nenoriu gerT
Posted: 27 Jul 2009, 15:39
by mindaugasa vol.2
cia raso tie, kurie nenori aukoholio gert aplamai, o ne pirmadieni iki pietu!
>:/
Posted: 27 Jul 2009, 15:40
by didzhej
as aplamai nenoriu.
as nidoje net budamas priesinausi!
nes juodkranteje priesinausi.
as nenoriu!
Posted: 27 Jul 2009, 15:40
by xkuza
O sita anava, as norejau pasisakyt, kad kelis metus jau ziurinedavau i magsimoj kainuojanti 15 lit uz 1,5 litru Aloe Vera King kazkoki tai zalia bambali su alijosium, ir speliojau - kas per slykstyne (namie pagydydavo alijosiaus sultim. Pats popiezius is slykstumo grabe apsiverstu!).
Tai va, vakar akropoly akcyje Vynotekoj 8.99Lt. PIrkau. Ragavau. Daugiau nepirksiu. Skanus tai skanus, bet kad ten plaukioja tas jovalas, kuris neturi baltymu, tik kelis angliavandenius.. SLykstu gert, ale skanus. butu perkoshtas, tai butu O.K.
Paragaukit katras neragavot.