Page 13 of 49

Posted: 20 Jul 2009, 10:15
by didzhej
eziuk, trauk subine nuo 1/2 kedes, as irgi noriu atsisesti ant biskio... nu neveza kepenys, turbut reikia padaryt pertrauka

Posted: 26 Jul 2009, 21:24
by prodriver
Perspejimas norintiems issirasyti is blaivininku kampelio nebendraukite su akcijiniu jacku ir danieliu is sudopolio, rysium su tuom, kad galineje padungeje vien tik siulai, o savaitgali su :bs2: :bs2: :bs2: zaisti nesinori teko ant savaitgalio sito gerio uzsipirkt su 30% nuolaida, sekmadienis baisus gerai, kad per eurosporta rode wsbk tai bent gulet ir sliuoziot po kambari nebuvo nuobodu #-o , itarimas, kad isgeriau per daug, bet neatsimenu. Blaivininkai pabandykit sito gerio ir irodykit, kad jakas ir danielius ne is dzukijos gilumu i sudopoli pristatytas :-k

Posted: 26 Jul 2009, 21:30
by mindaugasa vol.2
skaitau, dar vienas toks draiverio ishsishokimas ir bana jam lifetime

Posted: 26 Jul 2009, 22:15
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:skaitau, dar vienas toks draiverio ishsishokimas ir bana jam lifetime
:mp1:

Posted: 26 Jul 2009, 22:40
by didzhej
prodriver wrote:Perspejimas norintiems issirasyti is blaivininku kampelio nebendraukite su akcijiniu jacku ir danieliu is sudopolio, rysium su tuom, kad galineje padungeje vien tik siulai, o savaitgali su :bs2: :bs2: :bs2: zaisti nesinori teko ant savaitgalio sito gerio uzsipirkt su 30% nuolaida, sekmadienis baisus gerai, kad per eurosporta rode wsbk tai bent gulet ir sliuoziot po kambari nebuvo nuobodu #-o , itarimas, kad isgeriau per daug, bet neatsimenu. Blaivininkai pabandykit sito gerio ir irodykit, kad jakas ir danielius ne is dzukijos gilumu i sudopoli pristatytas :-k
skaitau apsinuodijai uzsigerdamas.
nemoki gert, neini i parduotuve!

Posted: 26 Jul 2009, 22:43
by wundis
man sunku skaityt "pro" draiverio postus.

kaip jaustis?

Posted: 27 Jul 2009, 09:51
by Dzuku_Briedzis
isgerk.. suprasi

Posted: 27 Jul 2009, 15:16
by didzhej
ar tik ne cia paslydote koliega?
RIMI akcija - Viskis JACK DANIEL'S (0,5 ltr) - 39,99 Lt (buvo - 54,99 Lt)

Posted: 27 Jul 2009, 15:21
by xkuza
o magsimoj 75 -30%=49litai.
Gudriai daro uzsikele kaina ir uzdeje akcija DIDELE. :}}}

O briedzis ir geria uz brangiai. :partyman:

Posted: 27 Jul 2009, 15:25
by Dzuku_Briedzis
oj ne kolega.. viskis ne man... sleuka garantuota...

me mieliau dzukiska... bet taciau alus skanu, vynas skanu, romas skanu (bet tik 1)

skaniausia yra ZD

Posted: 27 Jul 2009, 15:36
by mindaugasa vol.2
o as sian dar briedziui pliusa dejau....
aikit nakum
pasidarykite tema 'kur pigiau isgerti?' ir dalykites ten infa
naujai temai is karto mano 2cnt.: nebrungiai pagerti gautusi belenkoks bambalys alaus+dichlofoso flakonas. koks skirtumas kaip apdurneti?
aikit is cia!

Posted: 27 Jul 2009, 15:38
by didzhej
NEISVYSI!
nes nenoriu gerT

Posted: 27 Jul 2009, 15:39
by mindaugasa vol.2
cia raso tie, kurie nenori aukoholio gert aplamai, o ne pirmadieni iki pietu!
>:/

Posted: 27 Jul 2009, 15:40
by didzhej
as aplamai nenoriu.
as nidoje net budamas priesinausi!
nes juodkranteje priesinausi.
as nenoriu!

Posted: 27 Jul 2009, 15:40
by xkuza
O sita anava, as norejau pasisakyt, kad kelis metus jau ziurinedavau i magsimoj kainuojanti 15 lit uz 1,5 litru Aloe Vera King kazkoki tai zalia bambali su alijosium, ir speliojau - kas per slykstyne (namie pagydydavo alijosiaus sultim. Pats popiezius is slykstumo grabe apsiverstu!).

Tai va, vakar akropoly akcyje Vynotekoj 8.99Lt. PIrkau. Ragavau. Daugiau nepirksiu. Skanus tai skanus, bet kad ten plaukioja tas jovalas, kuris neturi baltymu, tik kelis angliavandenius.. SLykstu gert, ale skanus. butu perkoshtas, tai butu O.K.

Paragaukit katras neragavot.