Page 13 of 14
Re: Priekaba motociklams
Posted: 20 Sep 2016, 21:53
by El Traxo
Jei kalba apie dysliu, tai kodel staiga turetu persikrauti?
Tapatok
Re: Priekaba motociklams
Posted: 20 Sep 2016, 22:55
by storms
O tai ašis ne per daug šiknoj?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 00:07
by El Traxo
Ilgis liko oeminis - moco lovio ilgio
Tapatok
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 08:01
by storms
Bet ašis oeminio ilgio atžvilgiu atgal nepasidavė?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 08:25
by tomasn
taigi niekas nepasikeite nuo motociklines priekabos, apart dugno bei bortu
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 08:47
by storms
Nu gal taip atrodo.
Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 08:50
by El Traxo
Nuraminsiu Stormsa - Ismanioji priekaba turi 2 tilto tvirtinimo opcijas. Tiltas arciau galo makes sense kraunant is galo harlius. Veziojant malkas, taip - viduriukas labiau.
Tapatok
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 09:49
by storms
Šį savaitgalį buvo pajamta tokia
http://www.priekabosjums.lt/index.php?c ... ction=item" onclick="window.open(this.href);return false;
Varant į Parnu vienas baikas buvo užkrautas su OEM priekinio rato atramos pozicija (max prie dyšliaus), o vienas atitrauktas maksimaliai atgal.
Varant atgal, abu baikus atitraukėm galan - suprask pastatėm tiesiai virš ašies. Pagerėjo viskas - valdomumas, kuro sąnaudos ir tt.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 10:41
by El Traxo
storms wrote:Šį savaitgalį buvo pajamta tokia
http://www.priekabosjums.lt/index.php?c ... ction=item" onclick="window.open(this.href);return false;
Varant į Parnu vienas baikas buvo užkrautas su OEM priekinio rato atramos pozicija (max prie dyšliaus), o vienas atitrauktas maksimaliai atgal.
Varant atgal, abu baikus atitraukėm galan - suprask pastatėm tiesiai virš ašies. Pagerėjo viskas - valdomumas, kuro sąnaudos ir tt.
Tai pala. Prie ko čia dyšlius, jei sakai, kad varant atgalios sugretinus baikus subalansavot svorį ant ašies (atitinkamai ant visur)? Naturalmente, kad viskas pagerėjo
Šiaip skaitau, kad trys atramos taškai (2 ratai ir spyna) trumpai_priekabai, kurios plokštuma (priešingai zubrionkams), eina paraleliai su kelio danga, neapkrauna išskirtinai vieno taško.
Čia dar ateis pirmininkas ir papasakos kaip, švarcmiuleris nesulūžta ir fūristas susivaldo.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 12:52
by El Traxo
Klausimas iš egzistencinės-religinės srities.
Kodėl vienų priekabų borto užraktai montuojami iš šono, o kitų iš galo? Kuris variantas "teisingesnis"?

- kaga2.jpg (100.19 KiB) Viewed 4716 times

- kaga1.jpg (66.32 KiB) Viewed 4725 times
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 12:59
by storms
Aš kalčiau iš šono. Tada jis spaudžiasi prie galo, o ne sutempinėja bortus
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 13:53
by wundis
Visi žino kad vienu būdu montuojant - normalus čiūvas, kitu - lopas

Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 13:56
by zil130
skirtingai montuoja, nes nu tipo nekopijuoja vienas nuo kito. Aš daryčiau kaip p. Stormsas sako, nes bandžiau ir viena ir kita.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 21 Sep 2016, 16:35
by mindaugasa
apie dylsiu: kiekvienas heteroseksualas zino, kad kuo toliau asis nuo kablio, tuo geriau priekaba seka automobili, kai vaziuoji 266kmh.
o pati dysliu apkraus ar ne, priklauso nuo krovinio sudejimo, kaip ir buvo pamineta auksciau
kadangi matome, kad traxa vezios pasarinius sakniavaisius (kam kitam bortai?), tai juos gali supilti tiesiai virs asies ir viskas bus ok, net ir vaziuojant 266kmh
va, jei veztu motorcyklus, tai butu rektaline stimuliacija.
bet traxa pardave harleydavicon, o husabergo ir neturejo, todel priekaba motorcyklo vezti nebereikia, gali juo vaziuoti, nia?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 11 May 2020, 13:07
by Dzuku_Briedzis
Reikalinga priekaba 6dieniui. Su 2 slidėm mocams būtų idealu