Page 13 of 17

Posted: 24 Aug 2009, 08:25
by ezhiukas
pas Arvi motociklas paprastai genda i asfalta arba automobilius :(

Posted: 24 Aug 2009, 08:32
by Abbath
Nu yo.. nebutu harlis jei tokie dalykai negestu...
Reiskia pas mane daugiau genda...
Pernai sedynes varzta dzukijos miskuose pameciau, o siemet isvis baisu... rieboksli pakeist reikia.. :chain:
gal tikrai geriau koki CBR nusipirkt? :roll:

Posted: 24 Aug 2009, 09:56
by Shadow
Man HD patinka, bet tai tik tie naujesni ir neikandami, nes mazai purtosi :) Nors aplamai HD yra tikrai ispustas burbulas ir nieko daugiau :) Kazkaip iki siol dziugauju, kad savo sportsteri pardaviau. Dabar dziaugiuosi vaziavimo teikiamais malonumais su japonu :)
O beje, no koks jum skirtumas ka Yvl'as pirks?

Posted: 24 Aug 2009, 09:57
by Yvl
Shadow wrote:O beje, no koks jum skirtumas ka Yvl'as pirks?
skirtumo tai jokio, ale nu ydomu isgirst tautos balsa a gal net ir patarima. :hippy:

Posted: 24 Aug 2009, 10:08
by Abbath
Shadow wrote:Man HD patinka, bet tai tik tie naujesni ir neikandami, nes mazai purtosi :) Nors aplamai HD yra tikrai ispustas burbulas ir nieko daugiau :) Kazkaip iki siol dziugauju, kad savo sportsteri pardaviau. Dabar dziaugiuosi vaziavimo teikiamais malonumais su japonu :)
O beje, no koks jum skirtumas ka Yvl'as pirks?
Yra ir senu kurie mazai purtosi... O pirkt motociklus reikia galvojant, o ne taip kaip tu ant vargso sportsterio :D tau road kingo reikia.. :albino:

Posted: 24 Aug 2009, 10:28
by ezhiukas
nu bent jau dynos kaip minimum :)

Posted: 24 Aug 2009, 10:57
by Shadow
Man pats geriausias mano shadow'as jei ka :rock:

Posted: 24 Aug 2009, 11:04
by Abbath
:lolol:

Posted: 24 Aug 2009, 14:58
by Teo
nu jeigu buelis nepriot, tai siulau vulkana 1.6 ltr, nu nes tie vtxai tai "žanro krizė" kažkokia.

p.s. su 15 tukstanciu litu tikrai nesvajociau rasti koparte koki hd... nu bent jau su 20 gabalu kažka galima pasvajoti (baikas+ aukcionas +konteineris +mitai), bet ir tai nestebukla...

Posted: 24 Aug 2009, 15:12
by Yvl
Teo wrote:nu jeigu buelis nepriot, tai siulau vulkana 1.6 ltr
nehonda!
Teo wrote:p.s. su 15 tukstanciu litu tikrai nesvajociau rasti koparte koki hd... nu bent jau su 20 gabalu kažka galima pasvajoti (baikas+ aukcionas +konteineris +mitai), bet ir tai nestebukla...
buvo ir kitokiu nuomoniu...
acakau: nixuja nesigaudau amerikes kainose.

Posted: 24 Aug 2009, 15:38
by ezhiukas
teo, dyna iseitu gerai paieskojus ir neskaiciuojant remonto

Posted: 24 Aug 2009, 15:59
by Abbath
Dabar jau muitai nesamoningi jei ka... manau privezta pakankamai yra, ir geriau vietoj ka nugriebt is tokiu kas senu muitu atveztas.

Posted: 24 Aug 2009, 16:08
by Yvl
Kryžius wrote:Dabar jau muitai nesamoningi jei ka... manau privezta pakankamai yra, ir geriau vietoj ka nugriebt is tokiu kas senu muitu atveztas.
tu kur yra lietuvoj - kainos is lempos paimtos

Posted: 24 Aug 2009, 16:27
by Shadow
O pvz pas braliukus nenori paieskot motociklo nusipirkt?

Posted: 24 Aug 2009, 16:30
by ezhiukas
nuo kada cia pas broliukus motociklai pasidare pigesni? :D Cia kaip tik braliukai varo pas mus motociklu pirkt...