Page 13 of 13

EWC 2010 GP Poland Kwidzyn

Posted: 31 Aug 2010, 09:16
by Dzuku_Briedzis
I slovakija? As in ;)

Re: EWC 2010 GP Poland Kwidzyn

Posted: 31 Aug 2010, 09:46
by tomasn
tai jau kitais metais. dar yra galimybe i turkija ar i prancuzija siais metais patekt :)

Re: EWC 2010 GP Poland Kwidzyn

Posted: 01 Sep 2010, 16:27
by Ziune
ale kay noreciau.....
a idomu kitamet skandinavuose bus etapiukshtis, visai mielai suomiuose koki snieguota pazietumeme, a? Su pirtele vietine ir mijagom bluondzynem. mmmmmm :laughing6:
tomasn wrote:tai jau kitais metais. dar yra galimybe i turkija ar i prancuzija siais metais patekt :)