Page 13 of 17
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 12:52
by jara
dar keli vaizdeliai!
pastebekit, kad netgi haris poteris su kompanija buvo apsilankes Coffee Racers treniruoteje!!
http://coffeeracers.club.lt/albumas/37/ ... muno-ziede" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 13:03
by El Traxo
jara wrote:pastebekit, kad netgi haris poteris su kompanija buvo apsilankes Coffee Racers treniruoteje!!

ir kažkoks neaiškios pakraipos dėdė iš galo prisitaisęs

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 13:14
by nitruxa
shitas variantas geresnis

nitruxa eina ant lenkimo!

)))

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 13:16
by Dzuku_Briedzis
Abi fotkes labai like

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 13:21
by Darka
eina peklon, vos neapsisysiojau

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 13:33
by nepykit
nitruxa wrote:shitas variantas geresnis

nitruxa eina ant lenkimo!

)))
Posūkiuose jį imdavau, bet tiesiosiose visada dėdavo mane į pavėsy. Ten gi naujas modelis - (kaip aiškiai matosi) aptakesnis ir biški didesnės kubatūros..
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 13:39
by jara
http://ikrauk.15min.lt/sportas/17162" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 13:45
by nepykit
Laukiam nesulaukiam naujojo "Inter-illustrated" numerio ;)
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 14:00
by tckd
kazkoks adrenalyno vergas issprogusiais nuo perkrovu vyzdziais rodo kad jam jau ragai

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 17:04
by storms
fu
kodel netikrinot girtumo/apsiuostymo pries leisdami i trasa?
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 17:29
by Dzuku_Briedzis
bet va cia tai vyras.. guldymo kampas toks, kad net petys nuslaidintas?

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 18:56
by storms
gonsaless wrote:gerai prasmaugem ,liuks
labas gonzalesai
gyvai nesusipazinom, ale dekui uz pagelba nukeliant sunkia karve nuo viliuko
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 23:00
by gonsaless
[quote="storms"][quote="gonsaless"]gerai prasmaugem ,liuks[/quote]
labas gonzalesai
gyvai nesusipazinom, ale dekui uz pagelba nukeliant sunkia karve nuo viliuko[/quote]
ner uz ka, visad prasom

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 23:21
by rprznt
bet tai su tom sluotom turbut toki greiti ivyniojo kad paprastojo mirtingojo akis net neuzfiksuodavo ju trasoje... (kaip isaiskejo dabar, kad tik su spec. paskirties technika, galima fiksuot tokiu greiciu lekencias sluotas)

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 07 Sep 2010, 00:20
by storms
tckd wrote:
kazkoks adrenalyno vergas issprogusiais nuo perkrovu vyzdziais rodo kad jam jau ragai

dar ir LOVE uzsirases...
