Page 13 of 17

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 12:52
by jara
dar keli vaizdeliai!
pastebekit, kad netgi haris poteris su kompanija buvo apsilankes Coffee Racers treniruoteje!! :)
http://coffeeracers.club.lt/albumas/37/ ... muno-ziede" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 13:03
by El Traxo
jara wrote:pastebekit, kad netgi haris poteris su kompanija buvo apsilankes Coffee Racers treniruoteje!! :)
ir kažkoks neaiškios pakraipos dėdė iš galo prisitaisęs :D
Image

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 13:14
by nitruxa
shitas variantas geresnis :D nitruxa eina ant lenkimo! :))))

Image

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 13:16
by Dzuku_Briedzis
Abi fotkes labai like :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 13:21
by Darka
eina peklon, vos neapsisysiojau :lolol:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 13:33
by nepykit
nitruxa wrote:shitas variantas geresnis :D nitruxa eina ant lenkimo! :))))
Posūkiuose jį imdavau, bet tiesiosiose visada dėdavo mane į pavėsy. Ten gi naujas modelis - (kaip aiškiai matosi) aptakesnis ir biški didesnės kubatūros..

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 13:39
by jara
http://ikrauk.15min.lt/sportas/17162" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 13:45
by nepykit
Laukiam nesulaukiam naujojo "Inter-illustrated" numerio ;)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 14:00
by tckd
kazkoks adrenalyno vergas issprogusiais nuo perkrovu vyzdziais rodo kad jam jau ragai :laughing6:

Image

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 17:04
by storms
fu
kodel netikrinot girtumo/apsiuostymo pries leisdami i trasa?

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 17:29
by Dzuku_Briedzis
bet va cia tai vyras.. guldymo kampas toks, kad net petys nuslaidintas? :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 18:56
by storms
gonsaless wrote:gerai prasmaugem ,liuks
labas gonzalesai
gyvai nesusipazinom, ale dekui uz pagelba nukeliant sunkia karve nuo viliuko

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 23:00
by gonsaless
[quote="storms"][quote="gonsaless"]gerai prasmaugem ,liuks[/quote]
labas gonzalesai
gyvai nesusipazinom, ale dekui uz pagelba nukeliant sunkia karve nuo viliuko[/quote]

ner uz ka, visad prasom :hello2:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 06 Sep 2010, 23:21
by rprznt
bet tai su tom sluotom turbut toki greiti ivyniojo kad paprastojo mirtingojo akis net neuzfiksuodavo ju trasoje... (kaip isaiskejo dabar, kad tik su spec. paskirties technika, galima fiksuot tokiu greiciu lekencias sluotas) :albino:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 07 Sep 2010, 00:20
by storms
tckd wrote: kazkoks adrenalyno vergas issprogusiais nuo perkrovu vyzdziais rodo kad jam jau ragai :laughing6:

Image
dar ir LOVE uzsirases...
:gayfight: