Газ-мяс kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630
Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by cosmoz »

tik cilindra nuimi pamatuoji hmm mažai reiškia maišai daugiau tepalo, pavažinėji vėl nuimi hmm per daug ...
Žodžiu 2 T jėga :thumbright:
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by tckd »

ir dar sakoma kad 2T tai geris voztuvu reguliuot nereikia! :154: gal as geriau voztuvus reguliuosiu nei su sciupais tepalo ieskosiu :binky:
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by storms »

ar jau minejau, kad 2 t prieziura tas pac kas slapenkos nusipirkt?
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Woo »

Tai pili 1:30 ir vargo nematai, easy :dontknow:
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Rammst »

o tai shlapianką imt? ir kur dėt po to?
perkele FE-450
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by storms »

nu dedi kad alkuninis slapias butu
nu
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by tckd »

desra galima i duslintuva det, del laiko stokos neieskosiu iliustracijos bet manau visi esat mate :154:
less teeth, more tits.
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Rammst »

ar turi ant omeniaus tą bičiuką prie savo mašiniuko ?

:lolol:
perkele FE-450
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Renaz »

Ziune, imk 2T. Dedikuosim atskira kanpeli 2T remontams ir raidoutams i parduotuve slapiankos. Nedviprasmiskai sudarys konkurencija Bergoremontininku kanpeliui, bo anieji kala i vienus vartus! Nedemokratija ir nelygybe. Ziurek gal atsiras bendrumo - kartu eisit slapiankos i parduotuve?

Aciu, kad esate.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Ziune »

akurat, tas paC kaY pro stiklinį apvalų langelį pažiet =D>

nenujo...... #-o

gal tiesiog nuspirkt šlapiankos ir jamt HD :cheers:

p.s. alekay dvasinga ta gas gas gas tema :occasion2:
p.p.s. papai parein?
cosmoz wrote:tik cilindra nuimi pamatuoji hmm mažai reiškia maišai daugiau tepalo, pavažinėji vėl nuimi hmm per daug ...
Žodžiu 2 T jėga :thumbright:
ARBEIT MACHT FREI
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by tomasn »

ramiai suopiai! cilindra nuimt - kai kokiai hondai tepalu lygi pamatuot - uzvesk, pasildyk desimt minuciu, tada gesink, tada suk varzta ir ziurek, ar bega tepalai lauk. jei nebega, padaryk, kad begtu. vel uzsuk. ](*,)
±
MSI
Jau moka vaziuoti
Posts: 418
Joined: 09 Oct 2010, 21:35
Location: Gegliškės

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by MSI »

vakar buvo zengtas pirmas zingsnis problemos nustatymui per 3 val. nuplatas gas gas :)
prie paikyses nuostoliu prisumavau suplysusius batus ir kelnes, kazkoks noncensas parejo odines dalys tiek batuose tiek kelnese, toks jausmas ka estoncai rugsties i pelkes privare :evil:
faze

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by faze »

O gal plovei su agresyvia chemija?
Image
ir neatlaike shyrpatriebiniai rubeliai
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Rammst »

arba išsiskyrė agresyvūs skysčiai klyno metu :blackeye:
perkele FE-450
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Gas Gas Gas kampelis

Post by Ziune »

ar dar nori endurinti ? :confused5:
Nori dar labiau..?
Nenori ir pradedi galvoti apie Baghirą beigi miškelius..?
Nenori ir dėjai ant šudabridžių..?
4T..?

kur papai?
MSI wrote:vakar buvo zengtas pirmas zingsnis problemos nustatymui per 3 val. nuplatas gas gas :)
prie paikyses nuostoliu prisumavau suplysusius batus ir kelnes, kazkoks noncensas parejo odines dalys tiek batuose tiek kelnese, toks jausmas ka estoncai rugsties i pelkes privare :evil:
ARBEIT MACHT FREI
Post Reply