Page 13 of 22

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 10:39
by cosmoz
tik cilindra nuimi pamatuoji hmm mažai reiškia maišai daugiau tepalo, pavažinėji vėl nuimi hmm per daug ...
Žodžiu 2 T jėga :thumbright:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 11:09
by tckd
ir dar sakoma kad 2T tai geris voztuvu reguliuot nereikia! :154: gal as geriau voztuvus reguliuosiu nei su sciupais tepalo ieskosiu :binky:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 11:10
by storms
ar jau minejau, kad 2 t prieziura tas pac kas slapenkos nusipirkt?

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 11:54
by Woo
Tai pili 1:30 ir vargo nematai, easy :dontknow:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 14:00
by Rammst
o tai shlapianką imt? ir kur dėt po to?

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 16:00
by storms
nu dedi kad alkuninis slapias butu
nu

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 16:34
by tckd
desra galima i duslintuva det, del laiko stokos neieskosiu iliustracijos bet manau visi esat mate :154:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 16:46
by Rammst
ar turi ant omeniaus tą bičiuką prie savo mašiniuko ?

:lolol:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 19 May 2011, 16:58
by Renaz
Ziune, imk 2T. Dedikuosim atskira kanpeli 2T remontams ir raidoutams i parduotuve slapiankos. Nedviprasmiskai sudarys konkurencija Bergoremontininku kanpeliui, bo anieji kala i vienus vartus! Nedemokratija ir nelygybe. Ziurek gal atsiras bendrumo - kartu eisit slapiankos i parduotuve?

Aciu, kad esate.

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 20 May 2011, 00:03
by Ziune
akurat, tas paC kaY pro stiklinį apvalų langelį pažiet =D>

nenujo...... #-o

gal tiesiog nuspirkt šlapiankos ir jamt HD :cheers:

p.s. alekay dvasinga ta gas gas gas tema :occasion2:
p.p.s. papai parein?
cosmoz wrote:tik cilindra nuimi pamatuoji hmm mažai reiškia maišai daugiau tepalo, pavažinėji vėl nuimi hmm per daug ...
Žodžiu 2 T jėga :thumbright:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 20 May 2011, 07:13
by tomasn
ramiai suopiai! cilindra nuimt - kai kokiai hondai tepalu lygi pamatuot - uzvesk, pasildyk desimt minuciu, tada gesink, tada suk varzta ir ziurek, ar bega tepalai lauk. jei nebega, padaryk, kad begtu. vel uzsuk. ](*,)

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 20 May 2011, 10:38
by MSI
vakar buvo zengtas pirmas zingsnis problemos nustatymui per 3 val. nuplatas gas gas :)
prie paikyses nuostoliu prisumavau suplysusius batus ir kelnes, kazkoks noncensas parejo odines dalys tiek batuose tiek kelnese, toks jausmas ka estoncai rugsties i pelkes privare :evil:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 20 May 2011, 11:15
by faze
O gal plovei su agresyvia chemija?
Image
ir neatlaike shyrpatriebiniai rubeliai

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 20 May 2011, 11:34
by Rammst
arba išsiskyrė agresyvūs skysčiai klyno metu :blackeye:

Re: Gas Gas Gas kampelis

Posted: 20 May 2011, 12:01
by Ziune
ar dar nori endurinti ? :confused5:
Nori dar labiau..?
Nenori ir pradedi galvoti apie Baghirą beigi miškelius..?
Nenori ir dėjai ant šudabridžių..?
4T..?

kur papai?
MSI wrote:vakar buvo zengtas pirmas zingsnis problemos nustatymui per 3 val. nuplatas gas gas :)
prie paikyses nuostoliu prisumavau suplysusius batus ir kelnes, kazkoks noncensas parejo odines dalys tiek batuose tiek kelnese, toks jausmas ka estoncai rugsties i pelkes privare :evil: