Page 13 of 22
Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 10:39
by cosmoz
tik cilindra nuimi pamatuoji hmm mažai reiškia maišai daugiau tepalo, pavažinėji vėl nuimi hmm per daug ...
Žodžiu 2 T jėga

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 11:09
by tckd
ir dar sakoma kad 2T tai geris voztuvu reguliuot nereikia!

gal as geriau voztuvus reguliuosiu nei su sciupais tepalo ieskosiu

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 11:10
by storms
ar jau minejau, kad 2 t prieziura tas pac kas slapenkos nusipirkt?
Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 11:54
by Woo
Tai pili 1:30 ir vargo nematai, easy

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 14:00
by Rammst
o tai shlapianką imt? ir kur dėt po to?
Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 16:00
by storms
nu dedi kad alkuninis slapias butu
nu
Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 16:34
by tckd
desra galima i duslintuva det, del laiko stokos neieskosiu iliustracijos bet manau visi esat mate

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 16:46
by Rammst
ar turi ant omeniaus tą bičiuką prie savo mašiniuko ?

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 19 May 2011, 16:58
by Renaz
Ziune, imk 2T. Dedikuosim atskira kanpeli 2T remontams ir raidoutams i parduotuve slapiankos. Nedviprasmiskai sudarys konkurencija Bergoremontininku kanpeliui, bo anieji kala i vienus vartus! Nedemokratija ir nelygybe. Ziurek gal atsiras bendrumo - kartu eisit slapiankos i parduotuve?
Aciu, kad esate.
Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 20 May 2011, 00:03
by Ziune
akurat, tas paC kaY pro stiklinį apvalų langelį pažiet
nenujo......
gal tiesiog nuspirkt šlapiankos ir jamt HD
p.s. alekay dvasinga ta gas gas gas tema
p.p.s. papai parein?
cosmoz wrote:tik cilindra nuimi pamatuoji hmm mažai reiškia maišai daugiau tepalo, pavažinėji vėl nuimi hmm per daug ...
Žodžiu 2 T jėga

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 20 May 2011, 07:13
by tomasn
ramiai suopiai! cilindra nuimt - kai kokiai hondai tepalu lygi pamatuot - uzvesk, pasildyk desimt minuciu, tada gesink, tada suk varzta ir ziurek, ar bega tepalai lauk. jei nebega, padaryk, kad begtu. vel uzsuk.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 20 May 2011, 10:38
by MSI
vakar buvo zengtas pirmas zingsnis problemos nustatymui per 3 val. nuplatas gas gas

prie paikyses nuostoliu prisumavau suplysusius batus ir kelnes, kazkoks noncensas parejo odines dalys tiek batuose tiek kelnese, toks jausmas ka estoncai rugsties i pelkes privare

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 20 May 2011, 11:15
by faze
O gal plovei su agresyvia chemija?

ir neatlaike shyrpatriebiniai rubeliai
Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 20 May 2011, 11:34
by Rammst
arba išsiskyrė agresyvūs skysčiai klyno metu

Re: Gas Gas Gas kampelis
Posted: 20 May 2011, 12:01
by Ziune
ar dar nori endurinti ?
Nori dar labiau..?
Nenori ir pradedi galvoti apie Baghirą beigi miškelius..?
Nenori ir dėjai ant šudabridžių..?
4T..?
kur papai?
MSI wrote:vakar buvo zengtas pirmas zingsnis problemos nustatymui per 3 val. nuplatas gas gas

prie paikyses nuostoliu prisumavau suplysusius batus ir kelnes, kazkoks noncensas parejo odines dalys tiek batuose tiek kelnese, toks jausmas ka estoncai rugsties i pelkes privare
