Page 13 of 13
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Mar 2013, 13:40
by wundis
tai bikeshop nuo siol ir Renault sunkvezimiu daliu tiekejas?
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Mar 2013, 22:54
by zil130
KRAZ shop
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 20 Mar 2016, 20:58
by El Traxo
Jau pamaniau, kad.
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 20 Mar 2016, 23:29
by zil130
cheche brendai
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 20 Mar 2016, 23:57
by tckd
Baikerei tuoj gaus per kepenis

Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 21 Mar 2016, 07:40
by storms
Vyriukai, neįrūkau...
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 21 Mar 2016, 07:47
by El Traxo
storms wrote:Vyriukai, neįrūkau...
Tapatok
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 21 Mar 2016, 07:52
by storms
Aaaa. Hehe.
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 11 Dec 2017, 15:31
by El Traxo
Skaitau ne toj šalyje Bikeshop atsidarė. Darykit nors filialą:

Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 12 Dec 2017, 02:19
by storms
Tai jio. Turim
Užsuk šalmo pasimatuot
P.s. buvau užsukęs į yamaha dyleršipą. Turi net 300brytvą bei kokiu 15 šalmų.
Vienas iš jų netgi AGV. Labai panašus į tą, su kuriuo su Uralu važinėjau, tik ryškiau nuspalvintas

Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 12 Dec 2017, 13:58
by El Traxo
storms wrote:Tai jio. Turim
Užsuk šalmo pasimatuot
P.s. buvau užsukęs į yamaha dyleršipą. Turi net 300brytvą bei kokiu 15 šalmų.
Vienas iš jų netgi AGV. Labai panašus į tą, su kuriuo su Uralu važinėjau, tik ryškiau nuspalvintas

Su šalmais čia deja nepaeis - šitam mieste neprivalomi. Vietiniai geriausiu atveju kapišoną naudoja, panos - skareles. Raudonas taškas ant kaktos saugo nuo visko!