Page 13 of 18
Re: sezon nr. 2012
Posted: 21 Feb 2012, 17:54
by Username
O koks tikslas vapsie draginti? sustoja du motai, pavaziuoja 400m ir issiskirsto namo.
O koks tikslas vaziuoti ziede ratu? Suka suka ratus, mina, smaugia o finisuoja vistiek ten pat kur ir startavo
Tai gal isviso jokiu gonkiu nereik ir jokiu motu nereik ir apskritai nieko nereik

Re: sezon nr. 2012
Posted: 21 Feb 2012, 18:02
by Yvl
aik padragink pescias su troleibusu. slabo?
Re: sezon nr. 2012
Posted: 21 Feb 2012, 18:14
by Username
tarp pescio ir troleibuso yra daug didesnis skirtumas negu tarp vieno moto ir kito moto, kurie turi abu po du ratus, varikli tarp ju ir gazo rankena desineje. Ir jeigu tau atrodo kad 2 litru variklis pas mota yra ramiam vaziavimui iki 30km/h, tai gali pradeti galvoti is naujo
Re: sezon nr. 2012
Posted: 21 Feb 2012, 20:22
by Yvl
Tu rimtai nematai skirtumo tarp roketo ir suskio? Tada galim risht tema
Re: sezon nr. 2012
Posted: 21 Feb 2012, 20:43
by mindaugasa vol.2
Heh, kay aktualia tema pakeliau?
Ainu i sikana dar kanors aktualaus paskaityt
mindaugasa mobileble
Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 09:48
by Abbath
storms wrote:ramei mailius
sita draga isrado baikeriai, bet nekart jame nedalyvavo
Klaipedoj ximeru tuse dalyvavau
Chopperiu klasej, finale is antro karto prapisau xjr 1300 (cia gi čioperis ane?) per kokio puse priekinio rato, is pirmo karto teisejai nenusprende kas laimejo.
Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 10:22
by Username
xjr 1300 yra streets
http://www.youtube.com/watch?v=Ni1RAJ8M6j8" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 10:25
by ezhiukas
gal su fjr 1300 sumaise? Cia kaip jus harliu raides maisot

Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 10:26
by Username
fjr 1300 yra tourings
Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 10:28
by ezhiukas
panasonikas ir su spoileriais - reiskia brytva. Ir nesigincyk cia, liaudis geriau zino!
Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 10:49
by Abbath
Va teisingai!!!
paziurejau Juzes linka, XJR's buva
Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 10:55
by ezhiukas
nu tada tikrai ne brytva. Ir nivalyt tas xjr, 106 arkliai tik... Bet kadangi dyna sunkesne uz sita daikta, tai reiskia pas tavo dyna irgi buvo virs 100 arkliu. Normaliai visai kaip unitazui

Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 10:56
by Abbath
Bybis tašėj tada, reiškia i Harlis nevalin. O ypač Yvelo nes siauras galinis ratas.
Nu rašo 224kg dina ~300
Re: sezon nr. 2012
Posted: 23 Feb 2012, 11:26
by storms
na ziurint is video, tai brytva greiciau butu 300 surinkus nei tas xjr
cia sena karve
http://www.youtube.com/watch?v=AA-fTgl8x1o&t=1m30s" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: sezon nr. 2012
Posted: 28 Feb 2012, 16:35
by El Traxo
Wobleris, ne per daug ten jums per teliką motociklų?
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/ ... kes-on-tv/" onclick="window.open(this.href);return false;