Page 13 of 23
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 02 Dec 2013, 13:42
by ezhiukas
nu kaip nedaug, 17 k myliu, kas yra 27 k km. Matyt del padangu ir sugedo

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 02 Dec 2013, 14:05
by wundis
siulau parduoti pirmininko nama balsiuose, gautus pinigus padalinti visiems keliautojams po lygiai ir vaziuoti i skirtingas puses.
kazkam aukotis juk reikia, o tai nei vienas normaliai nepagyvensim.
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 02 Dec 2013, 14:33
by El Traxo
ezhiukas wrote:Tik va kokiu butu puse metu atostogu gaut?
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
easy - pusę metų atostogauji, kitą pusę - nedirbi
Rašė, kad kultivavo autostopą. Tai jūjų kuklūs biudžetai yra iš trijų dalių - kažkiek savų, kažkiek tėtės, ir ką pakeliui ant chaliavos sužvejoji. Biudžetinės motokelionės biudžetas iš tų pačių dedamųjų.
Bet respekts enyvei. Far more inspiring nei sponsorinis lėkimas į Vladivostoką.
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 02 Dec 2013, 17:46
by storms
Dėl inspiring labai klausimas. Bubinas turėjo aiškų targetą ir jo siekė. Bet kokiu atveju yriple ironbutt.
Anyway, 4 mėn tuose kraštuose vien pragyvenimas atsieit turėjo 15 k lt. Neskaitant kelionės, kuro ir tt
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 04 Dec 2013, 00:27
by El Traxo
Beje, turiu knygą apie kelionę mocu per P.Ameriką. Buvęs hellsangelsas amerikonas vienas keliavo, tai apturėjo nuotykių

ir apiplėštas buvo, ir pas Kolumbijos partizanus įkaitu...

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 04 Dec 2013, 00:48
by Yvl
Nutai o kaip mūsų prabočiai Poška ir Šalčius?
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 06 Jan 2014, 22:41
by El Traxo
Neblogas toks
raidautas po Mongoliją. Gali būti, kad kitais (šiais) metai ir tomasėno advenčeris važiuos

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 00:43
by wundis
+1 patiko. profesijos irgi neblogos, pazinciu ratas kaip ir aiskus

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 09:43
by tckd
bet tai jopapa nesiot adventure

pala tai kur narodnyje adnture offroad tipo motociklai iki 10k? triumph tiger, honda aprika, suzuki big?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 09:45
by tomasn
bent jau Hondu nemazai, reiskias daliu is praplysusiu krepsiu bus pakeliui pribarstyta
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 09:47
by mindaugasa
Galingay vyrai pavare. Turbut puse metu google earth spangino, kol kelia per bekele susideliojo? Patiko 30 kmh apribojimas taigos gludumoje per bulyznikus
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 10:59
by tomasn
da viena biudzetine - gaidziu kryptis
http://advrider.com/forums/showthread.php?t=858799" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 11:09
by El Traxo
tckd wrote:bet tai jopapa nesiot adventure

pala tai kur narodnyje adnture offroad tipo motociklai iki 10k? triumph tiger, honda aprika, suzuki big?

Atsiprašau, sakydamas "tomasėno advenčeris", turėjau omenį prapuolusį mocą. Kažkaip manau, kad visokie pražuvėliai būtent Sibiro platybėse ir išplaukia
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 11:11
by tckd
El Traxo wrote:Atsiprašau, sakydamas "tomasėno advenčeris", turėjau omenį prapuolusį mocą. Kažkaip manau, kad visokie pražuvėliai būtent Sibiro platybėse ir išplaukia
nu tai taip. bet video yra ir kitas advenceris, kuri nesioja
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
taip pat yra idomus tiurlingas 690tas su advencerio snukiu.
Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema
Posted: 07 Jan 2014, 11:18
by El Traxo
kiaulinis tai visai gali būti iš Lietuvos. Ricardo sakė, kad bent jau maniškį maskolius pardavė sibiriakams. Ricardo, atpažįsti ką nors?