Page 13 of 23

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Dec 2013, 13:42
by ezhiukas
nu kaip nedaug, 17 k myliu, kas yra 27 k km. Matyt del padangu ir sugedo :)

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Dec 2013, 14:05
by wundis
siulau parduoti pirmininko nama balsiuose, gautus pinigus padalinti visiems keliautojams po lygiai ir vaziuoti i skirtingas puses.

kazkam aukotis juk reikia, o tai nei vienas normaliai nepagyvensim.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Dec 2013, 14:33
by El Traxo
ezhiukas wrote:Tik va kokiu butu puse metu atostogu gaut? ](*,)
easy - pusę metų atostogauji, kitą pusę - nedirbi :)

Rašė, kad kultivavo autostopą. Tai jūjų kuklūs biudžetai yra iš trijų dalių - kažkiek savų, kažkiek tėtės, ir ką pakeliui ant chaliavos sužvejoji. Biudžetinės motokelionės biudžetas iš tų pačių dedamųjų.
Bet respekts enyvei. Far more inspiring nei sponsorinis lėkimas į Vladivostoką.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Dec 2013, 17:46
by storms
Dėl inspiring labai klausimas. Bubinas turėjo aiškų targetą ir jo siekė. Bet kokiu atveju yriple ironbutt.
Anyway, 4 mėn tuose kraštuose vien pragyvenimas atsieit turėjo 15 k lt. Neskaitant kelionės, kuro ir tt

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 04 Dec 2013, 00:27
by El Traxo
Beje, turiu knygą apie kelionę mocu per P.Ameriką. Buvęs hellsangelsas amerikonas vienas keliavo, tai apturėjo nuotykių #-o ir apiplėštas buvo, ir pas Kolumbijos partizanus įkaitu...

Image

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 04 Dec 2013, 00:48
by Yvl
Nutai o kaip mūsų prabočiai Poška ir Šalčius?

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 06 Jan 2014, 22:41
by El Traxo
Neblogas toks raidautas po Mongoliją. Gali būti, kad kitais (šiais) metai ir tomasėno advenčeris važiuos :grauziu:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 00:43
by wundis
+1 patiko. profesijos irgi neblogos, pazinciu ratas kaip ir aiskus :)

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 09:43
by tckd
bet tai jopapa nesiot adventure :grauziu: pala tai kur narodnyje adnture offroad tipo motociklai iki 10k? triumph tiger, honda aprika, suzuki big? :ruko:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 09:45
by tomasn
bent jau Hondu nemazai, reiskias daliu is praplysusiu krepsiu bus pakeliui pribarstyta

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 09:47
by mindaugasa
Galingay vyrai pavare. Turbut puse metu google earth spangino, kol kelia per bekele susideliojo? Patiko 30 kmh apribojimas taigos gludumoje per bulyznikus

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 10:59
by tomasn
da viena biudzetine - gaidziu kryptis

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=858799" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 11:09
by El Traxo
tckd wrote:bet tai jopapa nesiot adventure :grauziu: pala tai kur narodnyje adnture offroad tipo motociklai iki 10k? triumph tiger, honda aprika, suzuki big? :ruko:
Atsiprašau, sakydamas "tomasėno advenčeris", turėjau omenį prapuolusį mocą. Kažkaip manau, kad visokie pražuvėliai būtent Sibiro platybėse ir išplaukia

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 11:11
by tckd
El Traxo wrote:Atsiprašau, sakydamas "tomasėno advenčeris", turėjau omenį prapuolusį mocą. Kažkaip manau, kad visokie pražuvėliai būtent Sibiro platybėse ir išplaukia
nu tai taip. bet video yra ir kitas advenceris, kuri nesioja ](*,) taip pat yra idomus tiurlingas 690tas su advencerio snukiu.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 07 Jan 2014, 11:18
by El Traxo
kiaulinis tai visai gali būti iš Lietuvos. Ricardo sakė, kad bent jau maniškį maskolius pardavė sibiriakams. Ricardo, atpažįsti ką nors?