Page 13 of 79
Posted: 02 Oct 2006, 08:19
by Rashyd
Renaz, kur tavo lavonas? dar neatgaivintas? ar bespesi ant parketiniu motu sezono uzdarymo,o keuliniu OŽIŪ rudens-ziemos sezono atidarymo?
Hey_, ar dar bevaziuoji savo malomumui, o ne varzybose?
Beje. VC gal turi enduriniu batu, bo su kerzais tepalo ausinimo baciokas kaire blauzda svilina, neeina prisispausti? Maciau kazkokie stovi uz padoria kaina, kazi kokio dydzio?
Posted: 02 Oct 2006, 10:57
by Renaz
Nesiulau imti anuju. Jei Gearne, tai nebent SG10. O anieji tokiu nesiulo.
Mocas placebo busenoj. Bandysiu siandien aiskinti ar jau jam gerai ar dar reik laukti...
Posted: 02 Oct 2006, 11:00
by Rashyd
o ka siulai? gal esi issistudijeves gas yra gerai o kas blogai? Pasidalink patirtim?
Beje, kam mota atidavei? PArasyk paskum kas buvo varda sventos teisybes.
Renaz wrote:Nesiulau imti anuju. Jei Gearne, tai nebent SG10. O anieji tokiu nesiulo.
Mocas placebo busenoj. Bandysiu siandien aiskinti ar jau jam gerai ar dar reik laukti...
Posted: 02 Oct 2006, 11:03
by mindaugasa
renas logishkai ir sklandziai isiliejo i BBB (baikeriai be baiku) frakcijos gretas.
haha. pirk stormso shirshe, vargo nematysi. as patarpininkausiu, kad pigia kaina gautum.
Posted: 02 Oct 2006, 11:43
by Renaz
Nereikia ci atik daryt kaip varnos daro!
Diagnostikos procesas vyksta - siuo metu itariami akumuliatoriaus kontaktai ir komutatorius!
Posted: 02 Oct 2006, 11:44
by mindaugasa
Renaz wrote:Nereikia ci atik daryt kaip varnos daro!
Diagnostikos procesas vyksta - siuo metu itariami akumuliatoriaus kontaktai ir komutatorius!
tai pala! palablyn! tai po perrinkimo ir skyluciu karbe atradimo vaziavai ir vel numiro? ar dar net nevaziavai?
kas dabar darosi (nesidaro)?
Posted: 02 Oct 2006, 11:51
by Renaz
Karbos perrinkimas nepadejo. darosi tas pats, pashyla ir pradeda mirinet. Ovidijus (tas is fermos) iseme akuma, isvale kontaktus, uzdejo atgal ir ketvirtadienio duomenimis nebenumirinejo. Zadejo dar per savaitgali pasibandinet.
Veiksmas senas: vaziuoji leciau su susilusiu varikliu - pyst uzgesta ir uzsisiurbia. Bando vestis ant begio, ir vel uzgesta. Ovidijui buvo jausmas, kad kazkoks nelabasis isjungineja elektra zvakeje. Kadangi uz tai atsakingi du veikejai - komutatorius ir daviklis variklyje, tai nuspresta bandyti juos. Taciau pries tai pakrapstytas akumas, nes laiudies ismintis sako, kad del to gali komutatorius nusisnekineti.
Tai va. Ovidijus rago nekelia. Matyt isejes karviu perstatyt.
Posted: 02 Oct 2006, 11:53
by didzhej
kazkokia piktoji ne purvo dvasiai isimete i daikta. dabar reikes visokiu samanu pritarimo, kad galima butu atsikratyti nelabuoju!
Posted: 02 Oct 2006, 11:57
by mindaugasa
Renaz wrote:Karbos perrinkimas nepadejo. darosi tas pats, pashyla ir pradeda mirinet. Ovidijus (tas is fermos) iseme akuma, isvale kontaktus, uzdejo atgal ir ketvirtadienio duomenimis nebenumirinejo. Zadejo dar per savaitgali pasibandinet.
Veiksmas senas: vaziuoji leciau su susilusiu varikliu - pyst uzgesta ir uzsisiurbia. Bando vestis ant begio, ir vel uzgesta. Ovidijui buvo jausmas, kad kazkoks nelabasis isjungineja elektra zvakeje. Kadangi uz tai atsakingi du veikejai - komutatorius ir daviklis variklyje, tai nuspresta bandyti juos. Taciau pries tai pakrapstytas akumas, nes laiudies ismintis sako, kad del to gali komutatorius nusisnekineti.
Tai va. Ovidijus rago nekelia. Matyt isejes karviu perstatyt.
ar jau rasiau kad turiu stebuglingo vazelino el kontaktams. kad jie kontaktuotu? balsius zinai? vaikscioti moki?
komutatorius tai toks beveik universalus devaisas, pasiziurek nuo ko pasiskolinti ir pasibandyti
uz toki nesusivarkyma nuimu tamistai -1 dvasingumo laipsni!
Posted: 02 Oct 2006, 11:59
by Renaz
Sutinku. Jei tai bus kontaktai - lochanulsia kaip uz tevyne. Kita vertus - bus daug naujos patirties ir maziau tryschiojimu ateityje.
Posted: 02 Oct 2006, 12:22
by Rashyd
su savo 3 grasiais, skaitau, jog akumas diortui - nashta. siaip tai idomu, ko isilus ta kibikstis pradetu dinginet?
Posted: 02 Oct 2006, 12:27
by Renaz
Nieko nebezinau. Ovidujus pavargo terliotis, siandien atsiimu atgal. Anot jo - viskas ok po paskutinio bandymo. Esu pasiskolines komutatoriu ir babina, jei ka galima pakaitaliot ja.
Faktas kaip blynas - korbas ok, zvake ok, laidas ok. Daugiau kosminiu technologiju aparta komutatoriaus, akumo ir davikliu beigi babinos nerasta.
Visokios spyneles ir panashus briedai apchiupineti ir apuostineti. Zajabal. Vesiu i Balsius patikrinimui matyt. Girdejau ten gyvena samanas su bugnu ir lazda bei indeniskais pakabukais. Gal pades.
Posted: 02 Oct 2006, 12:29
by Renaz
Rashyd wrote:su savo 3 grasiais, skaitau, jog akumas diortui - nashta. siaip tai idomu, ko isilus ta kibikstis pradetu dinginet?
Ideja tokia, duslerka yra salia akumo, kol stovi (letai vaziuoja) siluma kyla link akumo ir pasishikas kastai. Anot fermerio, ant akumo kazkokio tepalo pertepta buvo, be to kazkaip "ne taip" pritvirtintas kontaktas. Nezinau ar tamazai.
Sake "pavargau vazinetis, visa baka isvazinejau, bus blogai atvesi vel".
Posted: 02 Oct 2006, 12:31
by mindaugasa
cia sheshkuose shamanai: 5buteliai gintarinio ir tau visa teisybe pasakys..
bet del visa ko pridedu viena dvasingumo laipsni.
karba buvai paberes ar tik skylutes apciupinejei?
bako alsuoklis patikrintas?
anekdotas kazkoks.
Posted: 02 Oct 2006, 12:33
by Renaz
mindaugasa wrote:
karba buvai paberes ar tik skylutes apciupinejei?
bako alsuoklis patikrintas?
anekdotas kazkoks.
taip, paberes.
taip, patikrintas.
taip. nepatinka.