Pabertas korbas. Siandien, jei netingesiu - prapusiu su kompresoriu ir susidesiu, darysiu trumpa test-raida. jei viska ok, galima rytoj kur nors islysti..
Rashyd wrote:Pabertas korbas. Siandien, jei netingesiu - prapusiu su kompresoriu ir susidesiu, darysiu trumpa test-raida. jei viska ok, galima rytoj kur nors islysti..
Rashyd wrote:Pabertas korbas. Siandien, jei netingesiu - prapusiu su kompresoriu ir susidesiu, darysiu trumpa test-raida. jei viska ok, galima rytoj kur nors islysti..
mindaugasa wrote:
su salyga, kad variklio aptarnavimas bus atliekamas kas 2000km, o karta per sezona bus keiciama stumokline gr.?
truuumpas amzeeeelis tu purvyno dviratukuuuu! nuostolei.
cia priklausomai nuo religijos ir brando pasiimk bmw gs1200 tokia pat aprilia, ktm adventure ir kitus panasius, kurie sudesigninti tokiem atstumam ir jie tau be problemu apvaziuos pasauli isnarsys pirmyn atgal afrika be jokiu kaprizu ir nuvirtus tereiks pasikelt ir toliau vaziuot o ne subine perdarinet, spoilerius visus pirkti, rankeneles, dangtelius ir pan P
o siaip tai imho malonumas+nostolei vs pilkas asfaltas. me uz pirmaji :mrgreen:
cia vieta pakreipti pokalbi.
as manau (skaiciau zurnale) kad sitie bmw gs'ai buvo tape biski mados reikalas po magregoro filmo. ir sake tik dabar pardavimai jau po truputi grizta i savo vietas.
o objektyvus testeriai sake kad gs'as yra ziaurus begemotas ir jeigu neturi kaip magregoras penkiolikos snukiu su dzipais is paskos, tai xren tu pakelsi ta 350 kg xujyla kai nusiversi i purva pavarges.