Page 13 of 37
Posted: 11 Aug 2006, 16:27
by mindaugasa
o man nepatinka. nei mx, nei bmx ar tiesiog x. neveza.
atsiprashau.
Posted: 18 Aug 2006, 12:05
by _hey
Rashyd kaip italiska yamaha laikosi?
Posted: 18 Aug 2006, 12:43
by Rashyd
Pabertas korbas. Siandien, jei netingesiu - prapusiu su kompresoriu ir susidesiu, darysiu trumpa test-raida. jei viska ok, galima rytoj kur nors islysti..
_hey wrote:Rashyd kaip italiska yamaha laikosi?
Posted: 18 Aug 2006, 12:44
by mindaugasa
dirtshiteriai (ar kaip ten?) krito, kaip lapai rudeni! ir nepasikelia

o dar kitus bande vilioti i tu nepatikimu baiku rata [-X
Posted: 18 Aug 2006, 12:46
by w919
Posted: 18 Aug 2006, 12:46
by Rashyd
skaitau, kol nepabandei, turi teise tik i bedu kampeli duotuoju klausimu gaydytis ir rasyti!
mindaugasa wrote:dirtshiteriai (ar kaip ten?) krito, kaip lapai rudeni! ir nepasikelia

o dar kitus bande vilioti i tu nepatikimu baiku rata [-X
Posted: 18 Aug 2006, 12:48
by w919
bet man irgi idomu kodel tie jusu motociklai tokie nepatikimi? su eksfaltine honda galima nuvaziuoti 100 tukstanciu keiciant tik tepalus, o cia?..
Posted: 18 Aug 2006, 12:50
by mindaugasa
Rashyd wrote:skaitau, kol nepabandei, turi teise tik i bedu kampeli duotuoju klausimu gaydytis ir rasyti!
mindaugasa wrote:dirtshiteriai (ar kaip ten?) krito, kaip lapai rudeni! ir nepasikelia

o dar kitus bande vilioti i tu nepatikimu baiku rata [-X
is triju shitdirteriu du nevaziuoja. jau kuri laika. skaitau ir nebandysiu. kuri laika. bet parashyt pazadu!

Posted: 18 Aug 2006, 12:54
by _hey
pratesiu ... o dirtai yra naudojami ten, kur JUSU hondos net nedristu paziureti ir spaudziama is dirtu viskas ka galima is ju isspaust.
naudojant kaip commuteri tas dirtas 100 k km be problemu padarytu be dideliu vargu.
Posted: 18 Aug 2006, 12:57
by w919
nu cia kas kaip supranta commutinima, bet tiek to.

Posted: 18 Aug 2006, 13:09
by _hey
Rashyd wrote:Pabertas korbas. Siandien, jei netingesiu - prapusiu su kompresoriu ir susidesiu, darysiu trumpa test-raida. jei viska ok, galima rytoj kur nors islysti..
_hey wrote:Rashyd kaip italiska yamaha laikosi?
gumas uzsakinesi?
Posted: 18 Aug 2006, 13:11
by Rashyd
Jau uzsakiau. Bet susirinksiu su senom pradziai.
_hey wrote:Rashyd wrote:Pabertas korbas. Siandien, jei netingesiu - prapusiu su kompresoriu ir susidesiu, darysiu trumpa test-raida. jei viska ok, galima rytoj kur nors islysti..
_hey wrote:Rashyd kaip italiska yamaha laikosi?
gumas uzsakinesi?
Posted: 18 Aug 2006, 13:16
by mindaugasa
_hey wrote:pratesiu ... o dirtai yra naudojami ten, kur JUSU hondos net nedristu paziureti ir spaudziama is dirtu viskas ka galima is ju isspaust.
naudojant kaip commuteri tas dirtas 100 k km be problemu padarytu be dideliu vargu.
su salyga, kad variklio aptarnavimas bus atliekamas kas 2000km, o karta per sezona bus keiciama stumokline gr.?
truuumpas amzeeeelis tu purvyno dviratukuuuu! nuostolei.
Posted: 18 Aug 2006, 13:27
by _hey
mindaugasa wrote:
su salyga, kad variklio aptarnavimas bus atliekamas kas 2000km, o karta per sezona bus keiciama stumokline gr.?
truuumpas amzeeeelis tu purvyno dviratukuuuu! nuostolei.
cia priklausomai nuo religijos ir brando

pasiimk bmw gs1200 tokia pat aprilia, ktm adventure ir kitus panasius, kurie sudesigninti tokiem atstumam ir jie tau be problemu apvaziuos pasauli isnarsys pirmyn atgal afrika be jokiu kaprizu ir nuvirtus tereiks pasikelt ir toliau vaziuot o ne subine perdarinet, spoilerius visus pirkti, rankeneles, dangtelius ir pan P
o siaip tai imho malonumas+nostolei vs pilkas asfaltas. me uz pirmaji

:mrgreen:
Posted: 18 Aug 2006, 13:32
by w919
cia vieta pakreipti pokalbi.
as manau (skaiciau zurnale) kad sitie bmw gs'ai buvo tape biski mados reikalas po magregoro filmo. ir sake tik dabar pardavimai jau po truputi grizta i savo vietas.
o objektyvus testeriai sake kad gs'as yra ziaurus begemotas ir jeigu neturi kaip magregoras penkiolikos snukiu su dzipais is paskos, tai xren tu pakelsi ta 350 kg xujyla kai nusiversi i purva pavarges.