nznz, dar nepaskerdziau. reiks ziuret, koks vaizdelis.Rashyd wrote: Hey, o tu ka savo oziui darai? tarpines keisi ka dar?
Shoping and fcuking
hmz, kiek pamenu, tai thumperyje skaiciau, kad wr vs exc geriau eina wr'as :!:
velnias ner juzefo. pamestu kreiviu Brick wall
velnias ner juzefo. pamestu kreiviu Brick wall
Last edited by _hey on 25 Jan 2007, 10:01, edited 1 time in total.
skaiciau atvirksciai ..
dar skaiciau, kad wr eitu panasiai kai exc, reik lupti visokisu shudu is korbo, atjungti laidelisu ir pan.. nesunku bet vistiek. kitavertus, ziurint su kuo lygint.. wr 450 gal valit kaip exc450, bet ne taip kaip exc 525 (500+ yama nieko nesiulo). plius daug amerikonu deda i suns dienas wr valdyma, tipo karvinis...
dar skaiciau, kad wr eitu panasiai kai exc, reik lupti visokisu shudu is korbo, atjungti laidelisu ir pan.. nesunku bet vistiek. kitavertus, ziurint su kuo lygint.. wr 450 gal valit kaip exc450, bet ne taip kaip exc 525 (500+ yama nieko nesiulo). plius daug amerikonu deda i suns dienas wr valdyma, tipo karvinis...
_hey wrote:hmz, kiek pamenu, tai thumperyje skaiciau, kad wr vs exc geriau eina wr'as :!:
velnias ner juzefo. pamestu kreiviu Brick wall
vartotojo poziuriu, korektiska lyginti 450 vs 525 ibo Y nekaito cia ir yamaha nesiulo nieko daugia unei 450, plisu mases berods vienodos eina 525?
_hey wrote:na ten dar reik ziuret kur skaitai!
nes ktm'o forume vienaip, yamahos kitaip
tai kubaturos buvo zinoma, kad vienodos 450 vs 450.
450 vs 525 lyginimas truputi nekorektiskas butu.
As visko ieskau, kas turi du karbuotus ratus ir pasakius pavadinima mindaugas prileidzia i kelnes. Tiksliau apibrezti negaliuRashyd wrote:tai renai iekai WR -o? Dakaro itaka?
siaip amerikonai forumuose rasho, kad ecx geriau valilin!? Nors g.b brangiau..
salone wokietyne stende pastoveje WR'ai stovi apie 5500 evru..
p.s. kol kas vel nelabai ieskau, nes darbuose zavalas...
hehe kaina "negiotable" . bichas sumo ratus i kaina ikalkuliavo....
siaip ttr 'u 2001 metai skaitosi geriausiais. plius supermotiniai ratai nauji kainuoja 1000 evru.
bet cia gi kickas?!
PS su ttr'u gali ten i afrika vaziuot, irgi mongolija ir pannn .
http://lordmaciek.easyisp.pl/afryka2005/
siaip ttr 'u 2001 metai skaitosi geriausiais. plius supermotiniai ratai nauji kainuoja 1000 evru.
bet cia gi kickas?!
PS su ttr'u gali ten i afrika vaziuot, irgi mongolija ir pannn .
http://lordmaciek.easyisp.pl/afryka2005/
sutvarkiau viska, detas pas mane tiuninginis duslintuvas, del to mainjetus reikejo didelius det ir pan. pasitrukciojimu nera dabar... vedasi gerai.
kas nepatiko. nu gal astrumo truksta varikliui, nors hardu nebandziau neturiu su kuo lygint, britvos aisku geriau eina nepalyginamai (kitavartus paprastas variklsi su dideliu resursu) + mase jau i didziaja puse. cia du pagrindiniai. jai noresi normaliai tracke drozti shokineti, biski too big. oru aisinimas man dar niekad nesutrukde, dodel kaip minusa nevardinciau, gal cia supermotui aktualiau.
gero ttr'o kaina turetu buti apie 2200-2500 evru dabar skaitau...
kas nepatiko. nu gal astrumo truksta varikliui, nors hardu nebandziau neturiu su kuo lygint, britvos aisku geriau eina nepalyginamai (kitavartus paprastas variklsi su dideliu resursu) + mase jau i didziaja puse. cia du pagrindiniai. jai noresi normaliai tracke drozti shokineti, biski too big. oru aisinimas man dar niekad nesutrukde, dodel kaip minusa nevardinciau, gal cia supermotui aktualiau.
gero ttr'o kaina turetu buti apie 2200-2500 evru dabar skaitau...
Renaz wrote:Geriau parasyk kas nepatiko tavo TTR'e? Beje pilnai viska susitvarkei? Bo kai tada testraidinau, dar jautesi kazkokie pasitrukciojimai atsukus rankena prie tam tikru apsuku. Kaip dabar? Ka siaip apie TTR manai?