Shoping and fcuking

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

Rashyd wrote: Hey, o tu ka savo oziui darai? tarpines keisi ka dar?
nznz, dar nepaskerdziau. reiks ziuret, koks vaizdelis.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Galima salia pastoveti, paziureti? :)

didzhej
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

tai renai iekai WR -o? Dakaro itaka?
siaip amerikonai forumuose rasho, kad ecx geriau valilin!? Nors g.b brangiau..

salone wokietyne stende pastoveje WR'ai stovi apie 5500 evru..
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

hmz, kiek pamenu, tai thumperyje skaiciau, kad wr vs exc geriau eina wr'as :!:

velnias ner juzefo. pamestu kreiviu Brick wall
Last edited by _hey on 25 Jan 2007, 10:01, edited 1 time in total.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

skaiciau atvirksciai ..
dar skaiciau, kad wr eitu panasiai kai exc, reik lupti visokisu shudu is korbo, atjungti laidelisu ir pan.. nesunku bet vistiek. kitavertus, ziurint su kuo lygint.. wr 450 gal valit kaip exc450, bet ne taip kaip exc 525 (500+ yama nieko nesiulo). plius daug amerikonu deda i suns dienas wr valdyma, tipo karvinis...

_hey wrote:hmz, kiek pamenu, tai thumperyje skaiciau, kad wr vs exc geriau eina wr'as :!:

velnias ner juzefo. pamestu kreiviu Brick wall
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

na ten dar reik ziuret kur skaitai!

nes ktm'o forume vienaip, yamahos kitaip :D

tai kubaturos buvo zinoma, kad vienodos 450 vs 450.
450 vs 525 lyginimas truputi nekorektiskas butu.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

vartotojo poziuriu, korektiska lyginti 450 vs 525 ibo Y nekaito cia ir yamaha nesiulo nieko daugia unei 450, plisu mases berods vienodos eina 525?
_hey wrote:na ten dar reik ziuret kur skaitai!

nes ktm'o forume vienaip, yamahos kitaip :D

tai kubaturos buvo zinoma, kad vienodos 450 vs 450.
450 vs 525 lyginimas truputi nekorektiskas butu.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Rashyd wrote:tai renai iekai WR -o? Dakaro itaka?
siaip amerikonai forumuose rasho, kad ecx geriau valilin!? Nors g.b brangiau..

salone wokietyne stende pastoveje WR'ai stovi apie 5500 evru..
As visko ieskau, kas turi du karbuotus ratus ir pasakius pavadinima mindaugas prileidzia i kelnes. Tiksliau apibrezti negaliu :)

p.s. kol kas vel nelabai ieskau, nes darbuose zavalas...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Visa esme, kad pats apsisprestum KA, tada KUR ir tada KAIP. Nedaug, trys klausimai.

Anglija jau nuplauke, masina uz keliu dienu isvaziuoja i LT.

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

hehe kaina "negiotable" . bichas sumo ratus i kaina ikalkuliavo....
siaip ttr 'u 2001 metai skaitosi geriausiais. plius supermotiniai ratai nauji kainuoja 1000 evru.
bet cia gi kickas?!

PS su ttr'u gali ten i afrika vaziuot, irgi mongolija ir pannn .
http://lordmaciek.easyisp.pl/afryka2005/
Renaz wrote:http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bere ... 1241851682&


Gal va sita pajamt? Patiko.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

hehe, kickas gera spalva nudazytas - is pradziu net nepastebejau :D
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Geriau parasyk kas nepatiko tavo TTR'e? Beje pilnai viska susitvarkei? Bo kai tada testraidinau, dar jautesi kazkokie pasitrukciojimai atsukus rankena prie tam tikru apsuku. Kaip dabar? Ka siaip apie TTR manai?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

sutvarkiau viska, detas pas mane tiuninginis duslintuvas, del to mainjetus reikejo didelius det ir pan. pasitrukciojimu nera dabar... vedasi gerai.

kas nepatiko. nu gal astrumo truksta varikliui, nors hardu nebandziau neturiu su kuo lygint, britvos aisku geriau eina nepalyginamai (kitavartus paprastas variklsi su dideliu resursu) + mase jau i didziaja puse. cia du pagrindiniai. jai noresi normaliai tracke drozti shokineti, biski too big. oru aisinimas man dar niekad nesutrukde, dodel kaip minusa nevardinciau, gal cia supermotui aktualiau.

gero ttr'o kaina turetu buti apie 2200-2500 evru dabar skaitau...




Renaz wrote:Geriau parasyk kas nepatiko tavo TTR'e? Beje pilnai viska susitvarkei? Bo kai tada testraidinau, dar jautesi kazkokie pasitrukciojimai atsukus rankena prie tam tikru apsuku. Kaip dabar? Ka siaip apie TTR manai?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

o tai ka, DRZ 400 nenori to is nemencines. manau drz neblogiau uz ttr'a. plius e-startas, vandeninis ausinimas...
Post Reply