Page 13 of 67
Posted: 10 Aug 2007, 13:52
by ezhiukas
neverkslenu, o informuoju kad koks kitas traktoristas nepadarytu tokios klaidos
Posted: 10 Aug 2007, 13:57
by ezhiukas
w919 wrote:O as nezinojau kad Alterna persikrauste, +1.
kaip supratau pagrindinis sandelys liks ten kur buvo, bet mazmenines prekybos ten jau nebera. Beje, kraustymosi proceso jie dar nebaige, todel sale pirmame aukste nedirba, reikia lipti iskart i antra.
Posted: 10 Aug 2007, 14:18
by tckd
smagu girdet kad salia turesiu gera lafke

Posted: 29 Aug 2007, 15:08
by ezhiukas
vakar nupirkom toki amerikanska aparata Victory Hammer ir dabar iskilo toks kazusas. Ar jis priskiriamas prie traktoriu ar nelabai? Parasykit ka galvojat
Posted: 29 Aug 2007, 15:10
by Arvis
nezinau. Turbut ne. O kaip remontuosit ?
Posted: 29 Aug 2007, 15:12
by ezhiukas
remontavimo budu

Siaip nebaisiai ten yra ka remontuot...
Posted: 29 Aug 2007, 15:50
by tckd
ezhiukas wrote:vakar nupirkom toki amerikanska aparata Victory Hammer ir dabar iskilo toks kazusas. Ar jis priskiriamas prie traktoriu ar nelabai? Parasykit ka galvojat
o kuo jis ne traktorius? paliubomu zemes ukio technika!
toks? visai nieko dar

Posted: 29 Aug 2007, 15:55
by Teo
man asmeniškai jie negražūss ir nedvasingi (valvus suka lenciūgas)
Posted: 29 Aug 2007, 16:01
by ezhiukas
nu jo, as ir sakiau kad reikia pirkt tik tikra zemes ukio technika, bet atsirado kas nori ir tokio daigto. Nors kita vertus 250 plocio galine saiba biski inesa dvasingumo
Posted: 29 Aug 2007, 16:04
by w919
is pateiktos nuotraukos profiliu tai.... panasiausias analogas butu kas nors is HYOSUNG gamos.
Posted: 29 Aug 2007, 16:09
by gonzas
W man rodos tuoj nusipelnys baudos ish traktoristu.
taip pat suzinokite, kad renkuosi tarp dominatoriaus ir dr.
britwa liks ant pavasario.

Posted: 29 Aug 2007, 16:11
by ezhiukas
dr650?
Posted: 29 Aug 2007, 16:14
by Teo
w919 wrote: panasiausias analogas butu kas nors is HYOSUNG gamos.
panašių analogų iš šitos gamos galima rasti beveik visiems populairiesiems modeliams:) su mašinom pas kitajusus lygiai tas pats, teip kad čia joks argumentas
Posted: 29 Aug 2007, 16:15
by wundis
BLE ! gonzay ! dominatuoriu ! ble koks sutapims.
jei nuspresiu motopirdos is finansiniu paskatu netaisyt, beligks variantas jamt dominatoriu. tai gautusi kazkaip megejiskai. tu su dominatorium, as su dominatorium. beveik rimuojasi

Posted: 29 Aug 2007, 16:22
by w919
geriau abu po Porsche 924.