Page 123 of 295
Re: Husaberg kampelis
Posted: 22 Aug 2010, 23:24
by zil130
Ble prijuokinot tris kartus žiūrėjau, Wundis monstras....
Re: Husaberg kampelis
Posted: 22 Aug 2010, 23:37
by Renaz
raudonuju sportbaciu azuoliuku choras!
edit: bet tai kas per chujne, kad taip is principo genuose tas nesikikinimas? nusisauciau jei taip kiekviena kart kikint reiketu!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 08:38
by Dzuku_Briedzis
itariu alus jau buvo pradejes veikt anrt raumens
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 09:56
by didzhej
nurasau ant alo!
wundis gi uzkikijo.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 09:57
by Dzuku_Briedzis
Tuo metu kai spaudziau BID - tai buvo pats reikalingiausias daiktas garaze

- reklama
- IMG00137-20100823-0945.jpg (71.15 KiB) Viewed 1125 times
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 10:01
by ezhiukas
skaitau kad per ankstyvas anonsas. Reikejo det fotke jau is garazo

Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 10:02
by Dzuku_Briedzis
cia ir yra is garazo jau

Tik nepakabinau. Bisky baisu garaze.
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 10:06
by didzhej
pff!
pirkai girtas.
kabinti irgi girtam reikejo!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 10:07
by didzhej
pff!
pirkai girtas.
kabinti irgi girtam reikejo!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 11:56
by wundis
+1 uz iskaba, nekitaip!
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 16:09
by efk0nas
Bet tai jūs man pasakykit, kas per gaidys tas bergas, kad trys vyrai mūrai vos užkikino..
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 16:16
by storms
skaitau efkunas kazkaip praded uzpist
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 16:34
by efk0nas
o aš skaitau, kad storms nervojasi, bo praleido progą apgint bergo garbę
beje, o kur multikas, kaip aš briedžio kaimyną nugąsdinau?
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 16:34
by zil130
Tai endurkę visad reikia spyrt kaip reikia o jei ten smaukai kaip mergaitė tai chui užvesi. Aišku kai spardai su kiedais tai gali kruvinom kojom palikt. Beje kedai pas jumi buvo raudoni ar jau po paspardymo tokie...
Re: Husaberg kampelis
Posted: 23 Aug 2010, 16:38
by storms
skaitau taip - nemoki/nereikia