Page 14 of 45

Posted: 14 Jul 2009, 09:55
by wundis
nezinau. skaitau ir as kad cia kazkoks mados reikalas. fetishas.
nekitaip.

teisingai sako xkuza, vistiek kiek valandu pasiziuri telefone.

koks malonumas tokia kalade ant rankos nesiotis? geriau jau alu nest!

Posted: 14 Jul 2009, 09:56
by Yvl
wundis wrote:nezinau. skaitau ir as kad cia kazkoks mados reikalas. fetishas.
nekitaip.
butent! nieka nesuprantat tik bliuznyjat abeleka...

Posted: 14 Jul 2009, 09:57
by didzhej
Nerodo jokiu ritmu kol ieskai g?
Smugiamgs, tai kaip? smugiuoji, o po to, kad gauti G reikia ilgai atsiprasinet?

Dezainas savotiskas, sutinku.

Bet tai dezainas ir cia yra:
Image
*ir dar prierasas, kad alpinistams ir kazkokiu 500 Lt only.
BETO ir narams tinka

Arba cia:
Image
*vapsie piziu pize. aisku 800

O sits?
Image
ypatinga zyme: Chronometras su tarpiniais rezultatais

Ar as tiesiog nedagnal?

Posted: 14 Jul 2009, 09:59
by storms
wundis wrote: teisingai sako xkuza, vistiek kiek valandu pasiziuri telefone.

koks malonumas tokia kalade ant rankos nesiotis? geriau jau alu nest!
niekad nebandziau. net nezinau, ar pas mane telefas ji rodo...

Posted: 14 Jul 2009, 09:59
by Teo
wundis wrote:nezinau. skaitau ir as kad cia kazkoks mados reikalas. fetishas.
nekitaip.
tikria taip. as laikrodi nesioju visa gyvenima. ir nesiosiu, nes man tai patinka. dar labai patinka su laikrodziu lipt i ezera maudytis.
nu patinka ir tiek.

Posted: 14 Jul 2009, 10:00
by _heyy
man tai tu plastmasiu dizainas tai ka as zinau.
jei laikrodis, tai turi buti laikrodis, o ne kazkoks marazmas.

skaitau rustumo ir dvasingumo pridetu toks

Image

Posted: 14 Jul 2009, 10:01
by didzhej
wundziui norisi duot minusa.
nu toks nedvasingas poziuris i laikrodi.
jis turi but, jis atributas, jis papuosalas.

o isaukleti dedes, neziuro i telefona ir nenesioja jo rankoje, kaip koks bandziuga - telefonas naudojamas tiks skambet, ir tai ne viesoje vietoje, o tyliai i kolidoriu pasitraukus, beto, jis svarko kisene tempia zemyn, o ant dirzo tik gariunai nesioja, taigi... telefonas daugeliu susitikimu atveju lieka masinoje kaip visiskai nereikalingas daiktas!

Posted: 14 Jul 2009, 10:01
by didzhej
_heyy wrote:man tai tu plastmasiu dizainas tai ka as zinau.
jei laikrodis, tai turi buti laikrodis, o ne kazkoks marazmas.

skaitau rustumo ir dvasingumo pridetu toks
Pats nesiotum?

Posted: 14 Jul 2009, 10:02
by Teo
_heyy wrote:man tai tu plastmasiu dizainas tai ka as zinau.
jei laikrodis, tai turi buti laikrodis, o ne kazkoks marazmas.

skaitau rustumo ir dvasingumo pridetu toks
rustumo pridetu, ale nepatogu toki ant rankos nesioti. reiktu kazkaip su izoliacija vynioti ar kazką...

Posted: 14 Jul 2009, 10:06
by Teo
ai tiesa - o kas galetu rodyti dar ir pulsa su kalorijom? uz protinga kaina, žinoma

Posted: 14 Jul 2009, 10:07
by Arvis
Image

Posted: 14 Jul 2009, 10:10
by Teo
[quote="Arvis"][/quote]

hehe, gavai dovanu prie stumokliu?

Posted: 14 Jul 2009, 10:10
by Arvis
Teo wrote:
hehe, gavai dovanu prie stumokliu?
Nea. Pac pirkau,

Posted: 14 Jul 2009, 10:15
by didzhej
Teo wrote:ai tiesa - o kas galetu rodyti dar ir pulsa su kalorijom? uz protinga kaina, þinoma
http://www.heartratemonitor.co.uk/

Posted: 14 Jul 2009, 10:16
by _heyy
didzhej wrote:
_heyy wrote:man tai tu plastmasiu dizainas tai ka as zinau.
jei laikrodis, tai turi buti laikrodis, o ne kazkoks marazmas.

skaitau rustumo ir dvasingumo pridetu toks
Pats nesiotum?
pats nesiociau kazka panasaus:

Image