Husqvarna kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

minusas kad nepasidomejai sveikata afrikos twino shoferio
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

didzhej wrote:Neries pa-upi. Emem pakankamai baugu marsruta. 100 metru vaziavome gal 1 val. Praktiskai nesiojome mocus ant ranku. Na panasiai vyko ir likusius 30% atkarpos. Joje buvo visko ir nuvirtusiu medziu ir upes, ir purvo ir pelkes, ir upelio kuri reikejo iveikti kreivai ivaziuojant, staciai isvaizuojanti ir pilnais batais vandens. Fuuuu.
hmm panerys sakai?
kartais ne renas keliuka uzrode?
kazkaip pasakojimas labai primena ta diena kai 100 metru per valanda kazkada judeta.

motokulturizmas :nono:
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

gonzas wrote:minusas kad nepasidomejai sveikata afrikos twino shoferio
Tau viska surasyti butina.
Rasau, sveikata ok, motas irgi OK.
Pravaziuodamas draugo tevas uzmate viska is arciau.
Nuimk minusa, nes uz#$%iu deliodamas kas diena po 2.

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tckd wrote:
hmm panerys sakai?
kartais ne renas keliuka uzrode?
kazkaip pasakojimas labai primena ta diena kai 100 metru per valanda kazkada judeta.

motokulturizmas :nono:
na kur buvo kur nebuvo, bet renaz ten irgi yra lekes, kazkada enduro klubas uzdaryma panasiu marsrutu dare, tai gal ir... u know.

bet dabar, pavasaris, primesk kiek visko ten prikrite, nugriuve ir uzpilta.

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

didzhej wrote: bet dabar, pavasaris, primesk kiek visko ten prikrite, nugriuve ir uzpilta.
puikia primetu, nes tada irgi buvo pavasaris/po liuciu kazkokiu. AMEN :duxina:
less teeth, more tits.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

tckd>atidziau isiziurek i dj ideta nuotrauka. Ar tau nepanasu i ta vieta, kur igaves svelniai bordini atvaizda neseisi savo kiauliuka per nusekusi (o nuotraukoje kraupiai patvinusi) upeliuksti?
Man kazkiek panasu. Pamenu tada smagiai gera valanda nesem mocus per pelkes. Dar veliau nuvirte pievoj abndem atgaut kvapa. Dar pamenu kaip mikliai iveikia ta pati upeli. Patirtis ir energija! :rockwoot:
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Nepameni kokio gylio upelis buvo, kaip bandet iveikti?
Nu pvz. motobatu auksciu matuojant?

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

didzhej wrote:Nepameni kokio gylio upelis buvo, kaip bandet iveikti?
Nu pvz. motobatu auksciu matuojant?
Gylis didelis nebuvo 10-15 cm. bet slaitai beveik status apie 50-60 cm. kas ir buvo visas cirkas. Tckd nusileido priekiniu ratu ir nesugebejes uzkilt uzsikase, tada nese moc aatgal ir vel bande vaziuot. As gi piktai atsukes gaza praktiskai priekiniu ratu trenkiausi i kranta ir isbandes kiaushu kietuma uzlekiau ant kito krasto, kur tckd griebe uz sakiu ir bendrom jegom isvilkom pirda!
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Aa, nu tai siuo metu upelis yra gilesnis, ten koja padejus motobatas panyra, o krantai kaip buvo status taip ir liko, bet radome kaip uzvaziuoti ir net vienas uzleke be pagelbos (anas, nusprendeme, azvierino priedes). Siaip tai turiu filmuotos medziagos ;)

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

sakykit ka norit,
sic sado-mazo :whipping: kai guli raumens pulso nejausdamas gal ir dziugina, bet yra ir geresniu vietu pasivezint, kur vaziuoji, o ne nesi mococykla. :albino:
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Gausi minusa.. tuoj tuoj

as tai manau, kad visokiu issibandymu reikia!

didzhej
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

plia, taigi buvo aiskiai sakyta po piliakalnius nevazinet!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Mes uzsistumeme! :)

didzhej
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

vasara, kai aisu zvejoti i nery su nakvyne, tai aplink prisistatysiu rastjazhkiu ir kelias vilkduobes ishkasiu, kaip per rembo buvo.

o ryte parsineshiu zmonai laimiki: koki usoriu ir koki endurininka. arba du.
:popcorn:
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

as tau dzikus privezinesiu, galesi GPS mapsa duoti kur saugu privaziuot!
mano moto garso, zuviai nebijos (taipogi ir undineles), nes anas primena misko darbuotojus, nei ruscius AntDurininkus.

didzhej
Post Reply