Page 14 of 88

Posted: 20 Apr 2008, 23:24
by gonzas
minusas kad nepasidomejai sveikata afrikos twino shoferio

Posted: 20 Apr 2008, 23:32
by tckd
didzhej wrote:Neries pa-upi. Emem pakankamai baugu marsruta. 100 metru vaziavome gal 1 val. Praktiskai nesiojome mocus ant ranku. Na panasiai vyko ir likusius 30% atkarpos. Joje buvo visko ir nuvirtusiu medziu ir upes, ir purvo ir pelkes, ir upelio kuri reikejo iveikti kreivai ivaziuojant, staciai isvaizuojanti ir pilnais batais vandens. Fuuuu.
hmm panerys sakai?
kartais ne renas keliuka uzrode?
kazkaip pasakojimas labai primena ta diena kai 100 metru per valanda kazkada judeta.

motokulturizmas :nono:

Posted: 20 Apr 2008, 23:35
by didzhej
gonzas wrote:minusas kad nepasidomejai sveikata afrikos twino shoferio
Tau viska surasyti butina.
Rasau, sveikata ok, motas irgi OK.
Pravaziuodamas draugo tevas uzmate viska is arciau.
Nuimk minusa, nes uz#$%iu deliodamas kas diena po 2.

Posted: 20 Apr 2008, 23:36
by didzhej
tckd wrote:
hmm panerys sakai?
kartais ne renas keliuka uzrode?
kazkaip pasakojimas labai primena ta diena kai 100 metru per valanda kazkada judeta.

motokulturizmas :nono:
na kur buvo kur nebuvo, bet renaz ten irgi yra lekes, kazkada enduro klubas uzdaryma panasiu marsrutu dare, tai gal ir... u know.

bet dabar, pavasaris, primesk kiek visko ten prikrite, nugriuve ir uzpilta.

Posted: 20 Apr 2008, 23:57
by tckd
didzhej wrote: bet dabar, pavasaris, primesk kiek visko ten prikrite, nugriuve ir uzpilta.
puikia primetu, nes tada irgi buvo pavasaris/po liuciu kazkokiu. AMEN :duxina:

Posted: 21 Apr 2008, 00:01
by Renaz
tckd>atidziau isiziurek i dj ideta nuotrauka. Ar tau nepanasu i ta vieta, kur igaves svelniai bordini atvaizda neseisi savo kiauliuka per nusekusi (o nuotraukoje kraupiai patvinusi) upeliuksti?
Man kazkiek panasu. Pamenu tada smagiai gera valanda nesem mocus per pelkes. Dar veliau nuvirte pievoj abndem atgaut kvapa. Dar pamenu kaip mikliai iveikia ta pati upeli. Patirtis ir energija! :rockwoot:

Posted: 21 Apr 2008, 00:09
by didzhej
Nepameni kokio gylio upelis buvo, kaip bandet iveikti?
Nu pvz. motobatu auksciu matuojant?

Posted: 21 Apr 2008, 00:17
by Renaz
didzhej wrote:Nepameni kokio gylio upelis buvo, kaip bandet iveikti?
Nu pvz. motobatu auksciu matuojant?
Gylis didelis nebuvo 10-15 cm. bet slaitai beveik status apie 50-60 cm. kas ir buvo visas cirkas. Tckd nusileido priekiniu ratu ir nesugebejes uzkilt uzsikase, tada nese moc aatgal ir vel bande vaziuot. As gi piktai atsukes gaza praktiskai priekiniu ratu trenkiausi i kranta ir isbandes kiaushu kietuma uzlekiau ant kito krasto, kur tckd griebe uz sakiu ir bendrom jegom isvilkom pirda!

Posted: 21 Apr 2008, 00:24
by didzhej
Aa, nu tai siuo metu upelis yra gilesnis, ten koja padejus motobatas panyra, o krantai kaip buvo status taip ir liko, bet radome kaip uzvaziuoti ir net vienas uzleke be pagelbos (anas, nusprendeme, azvierino priedes). Siaip tai turiu filmuotos medziagos ;)

Posted: 21 Apr 2008, 00:33
by tckd
sakykit ka norit,
sic sado-mazo :whipping: kai guli raumens pulso nejausdamas gal ir dziugina, bet yra ir geresniu vietu pasivezint, kur vaziuoji, o ne nesi mococykla. :albino:

Posted: 21 Apr 2008, 00:59
by didzhej
Gausi minusa.. tuoj tuoj

as tai manau, kad visokiu issibandymu reikia!

Posted: 21 Apr 2008, 07:50
by ezhiukas
plia, taigi buvo aiskiai sakyta po piliakalnius nevazinet!

Posted: 21 Apr 2008, 12:57
by didzhej
Mes uzsistumeme! :)

Posted: 21 Apr 2008, 13:13
by mindaugasa vol.2
vasara, kai aisu zvejoti i nery su nakvyne, tai aplink prisistatysiu rastjazhkiu ir kelias vilkduobes ishkasiu, kaip per rembo buvo.

o ryte parsineshiu zmonai laimiki: koki usoriu ir koki endurininka. arba du.
:popcorn:

Posted: 21 Apr 2008, 13:20
by didzhej
as tau dzikus privezinesiu, galesi GPS mapsa duoti kur saugu privaziuot!
mano moto garso, zuviai nebijos (taipogi ir undineles), nes anas primena misko darbuotojus, nei ruscius AntDurininkus.