Page 14 of 14
Posted: 01 Aug 2008, 16:57
by sai
leo vince sbk bakelis, paua kamanderis,filtras
rankenele? kas tas yr? tps atskirai nefiksavo, arba neminejo, bet as nelabai kisausi i reikalus, tai negaliu atsakyt. a kaip ten turejo but?
Posted: 01 Aug 2008, 17:46
by Username
Ar rankenele lengvai sukasi ar sunkiai. Nes jeigu sunkiai tai zinai, maziau arkliu gali prisukti!
Ismetimas tik sliponas ar fiul?
Posted: 01 Aug 2008, 19:32
by sai
Username wrote:Ar rankenele lengvai sukasi ar sunkiai
Nes jeigu sunkiai tai zinai, maziau arkliu gali prisukti!
? nesupratau. jei sunkiai suksis nepraeisi tech komisijos
Ismetimas tik sliponas ar fiul?
skaitau, kad labiau reik tobulint save

Posted: 01 Aug 2008, 20:21
by Username
sai wrote:
Ismetimas tik sliponas ar fiul?
skaitau, kad labiau reik tobulint save

Cia tokia ismetimo rushis?

Posted: 21 Dec 2009, 15:01
by mindaugasa vol.2
labadiena,
pakeliu sia kontraversiska tema, kad pasakyciau visiem senai zinoma fakta.
faktas
piesiant dyno kreives, be maksimaliu reiksmiu ir kreiviu tolygumo, prasome nepamirsti svarbaus momento: atstumo tarp sukimo momento ir galios kreiviu virsuniu.
kuo sis atstumas didesnis, tuo geriau. geriau jums ir mums. si charakteristika apibrezia kaip lengvai variklis 'priima' apkrovas. isreiskiama koeficientu, kuris visuomet didesnis uz 1. ciopereliu sis rodiklis gali buti, kad ir 1.3, o kokiu nors piktu dvitakciu, koks nors biednas 1,05. ir taip toliau
iki istorinio materializmo, kai varinkeliu technologijos buvo netechnologishkos ir kreives ne taip kreivos, inzinieriai ejo lengviausiu keliu: didino pavaru skaiciu. tuomi jus ir mes galejome visuomet vaziuoti tame apsuku diapazone, kuriame 'trauke'
nusikarikaturinome iki 14 pavaru ir daugiau (varinkeliai buvo dvitakciai, be abejo).
ir tik gerajai FIM apribojus max pavaru skaiciu sesiomis, varikliu inzinieriai vel pasiraitojo rankoves ir iveike visus fizikos desnius 'atstumdami' minetasias kreiviu virsunes viena nuo kitos.
siuomi matome kaip sportas nesa gera.
likite su mumis
Posted: 21 Dec 2009, 15:16
by Username
Kaip naudinga ir gerai kad Mindaugasas paskaito visokiu idomiu straipsniu ir mums ta geraja informacija pranesha

Posted: 16 May 2010, 14:31
by jara
diena laba,
prikeliu tema. kanplektacija:
motocyklas - cbr 600 rr.
ismetimo bakelis jardine.
PCIII.
bus varoma ant stendo.
klausimas - reikia kn oro filtro, ar bus gerai ir su nauju paprastu?
mazu, kas susidures?
Posted: 16 May 2010, 17:05
by Username
stockinio uzteks per akis
Posted: 17 May 2010, 17:40
by inter
Jara, o po kiek ir kur stendas? Smalsu vistik butu. O gal dB pamatuotu?
P.S. palygintume ar uztiuninguota iki negaliu honda nekarve turi daugiau kanopiniu negu sveikai uzlaikytas bet visiskai stock'inis variklio skyriuje suskis

.
Posted: 17 May 2010, 18:34
by jara
tai kadangi i lenktynes vaziuojam rygon, tai rygoj tas stendas, kiek zinau, yra. planas buvo toks, kad jei uz gera kaina ikirsciau PCIII, tai isvaziuot i ryga diena anxciau ir susireguliuot ant stendo honda nekarve

viskas priklauso nuo jebejaus kainu bidderiu

Posted: 17 May 2010, 18:53
by Username
stendas yra bikernieku trasoje. Garazuose.

Re: Dyno
Posted: 18 Jul 2011, 09:07
by mindaugasa vol.2
labadiena,
gal kas nors turite planu lekt i ryga, prasukti dzintarso barabana?
grup buy it now?!
Re: Dyno
Posted: 18 Jul 2011, 09:16
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
gal kas nors turite planu lekt i ryga, prasukti dzintarso barabana?
grup buy it now?!
as zinau, kas norejo lekt!
Re: Dyno
Posted: 18 Jul 2011, 09:24
by mindaugasa vol.2
bet nesakysi?
as zinau kas turi faina palapine 6x3

Re: Dyno
Posted: 18 Jul 2011, 09:56
by jara
hehe

susibegsim ir paskambesim anam zmogui, nes yra papildomu salygu
