Page 14 of 30
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Mar 2012, 21:39
by Vito
Kas yra normalus baikas? Šiaip smalsu.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Mar 2012, 22:05
by tckd
is kur 18kos litai normaliem mocams? skaitau nuo 18 kokia nusmaugta kroselka tegu minko, visai kaip nauda, vietoj kad prie ganerio bruzint. todel poxui yra.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Mar 2012, 22:23
by Teo
tckd wrote: skaitau nuo 18 kokia nusmaugta kroselka tegu minko
skaitau, kad kai mum buvo po 18 buvo daug mažiau suvaržymų, o dar ir kaip maištaudavom. o dabar pasenom ir imam jaunima mokinti gyvenimo? ne už biurokratines nesamones tai prie TV bokšto stovėjom, o už tai kad laisvai gyventi... Žekit, jau plytinę beveik prapisot - gi tegu naujakuriai ramiai gyvena... Džiaukitės naujom/puikiom euronormom ir teisingo gyvenimo taisyklėm. Beja, manau, jei taip ir toliau, tai ir jusu pamėgtos kroselkos bus užbanintos - arba gausit grustis kokioj vienoj privačioj trasoj už golfo klubo dydžio nario mokesti

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Mar 2012, 23:02
by tckd
nu gerai tegu studentai i paskaitas vazineja, man negaila

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 28 Mar 2012, 23:53
by ezhiukas
anksciau isvis a galejai nuo 16 issilaikyt ir lekt su jawa. O dabar visokie pydarai pradejo reguliuot zmonem gyvenima...

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 00:10
by Username
Anksciau galejai nuo 16 islaikyti teises ir sesti ant 100ag brytvos ir sukti rankenela. Ka mes sekmingai ir dareme

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 03:14
by Yvl
tik tu 100 AG reikejo biski sulaukt dar keleta metu?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 08:07
by zil130
Iš kitos pusės aš būdamas Tėvas nenorėčiau, kad mano sūnus sulaukęs aštuoniolikos pradėtų lakstyti su galingu motociklu, manau jūs irgi.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 08:19
by ezhiukas
nu jo, kai 18meciai perka litrines britvas, tai atrodo gana durnai...
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 08:23
by M`BaubZ
tai sulaukus 18 ir iki šiol nebuvo galima iškart ant litro - buvo gi du metai ant <=35kw.
tik dabar aš kaip suprantu, jei projektą padarys įstatymu, reikės dar kartą laikyt teises
A2->A, ne?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 09:24
by mindaugasa vol.2
atsiliepiant i zilo priekaista, parasau, kad jei tai bus mano sunus, tai istatymus jam isleidziu ir iskiepiju as, tevas. o ne briuselio pedofilai.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 09:47
by wundis
atsakydamas i pirminyko atsakyma zilui, atsakau:
skaitau, begalvis 18metis kuris neklauso tevu su lytru uzaugs tik budamas biski vyresnis, todel priimtoms istatymu pataisoms pritariu. nera cia taip blogai, uzaugai - perki koki er5 ir vazineji, kol viska perpranti ir moraliskai pasensti. kai ateina laikas ir galimybes pirkt lytra - jo net nebeperki nes gal jau uzaugai. nu.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 09:53
by tckd
kazkuriam suuperbaik redaktorius izanginiam isdesto, kad pirkt sporbaika litra nera jokios logikos, tiesiog tik kad nepirkt negali

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 09:54
by mindaugasa vol.2
bet, ant kitos rankos, mokslininkai sako, kad tiek daug zmoniu planeta jau nebegali ismaitinti?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 09:56
by zil130
Ну что, сразу хочешь умереть или помучиться?
- Лучше, конечно, помучиться