Page 14 of 15

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Apr 2011, 17:09
by Martynas
o nuo kada regitra nustatineja pagaminimo metus nuo kada reikia sertifikato, o kada ne..?

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Apr 2011, 17:16
by Yvl
Martynas wrote:o nuo kada regitra nustatineja pagaminimo metus nuo kada reikia sertifikato, o kada ne..?
virs 30 metu nereikia. seniau buvo virs 50.

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 02 May 2011, 13:12
by Teo
kiek veidrodeliu privalo buti ant pyrdos? abudu, ar uztenka tik kairio?

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 02 May 2011, 13:13
by ezhiukas
geriau abu uzsidek, o tai kaip ant ko papulsi - bus koks piktas ant motociklu, prades prisipisinet.

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 02 May 2011, 13:20
by Teo
tai turbut taip ir darysiu

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 14:26
by zil130
Naujienos iš Regitros.
Valdžia <manykim kad Regitros> užsimanė padaryti tvarką numerių skirstymo klausimu. Peržiūrėjus statistiką, pamatyta, kad mažai parduodama moto numerių, dauguma motorolerių. Tam užkirs kelią. Jei turi motorolerį (iki 50cm³) tai tik tuomet gausi mažą numerį. Visi motociklai, nesvarbu turi tam numatytą tvirtinimą ar neturi gaus tik motociklams skirtus numerius. Naujienos iš Regitros darbuotojo.

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 14:49
by Yvl
bettaible, akoks skirtumas? blekeles kaina berods ta pati? ar prisispausdino nesamoninga kieki tu A4 formato ir daba guli nelikvidai?

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 14:52
by ezhiukas
turbut mentai prota pisa kai musu gudruoliai ima kuo mazesni numeri ir dar ta pati isigudrina paslepti kad huy pamatysi

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 14:55
by storms
squid edition

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 14:55
by Teo
problema manyciau yra sekanti:
mopedinius numerius isreikalavo pitstopas, ir juos dedavo harlejams, o paskui ir kitiems norintiems
paskui uz tuos numerius uztrauke europos sajungos institucijos (nu kur tai matyta, kad motociklai vazineja su pirdu numeriais ir t.t ir pan.)
naujos linijos amerikonams regitra pirkti nenori, nes kainuoja eiles 100 kLt.
vat tokie reikalai
musiau reiks pradeti pjaustyti - vienas biciulis pravazinejo du metus su nupjaustyttu numeriu (matesi tik skaiciai ir raides, nieko daugiau, nei TA nei veliavos) ir nei karto mentai neuztrauke uz tai. tik islaidu papildomai - kas du metus keisti naujus numerius, pries vaziuojant i TA

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 14:57
by Teo
iskitos puses, stai vokieciai ar britai vazineja su "tvarto durim" ant galo ir vargo nemato... tai turbut tie kruvos daugiausiai ir pisa prota visokiuose europarlamentuose nxble

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 15:07
by zil130
Beje jei pamesi mažą numerį, tai išsiimdamas kitą, jau gausi didelį.

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 15:30
by El Traxo
Teo wrote:paskui uz tuos numerius uztrauke europos sajungos institucijos (nu kur tai matyta, kad motociklai vazineja su pirdu numeriais ir t.t ir pan.)
Estonai su dar mažesniais važinėja

Image

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 15:37
by storms
zil130 wrote:Beje jei pamesi mažą numerį, tai išsiimdamas kitą, jau gausi didelį.
o jei senas mazas apgadintas ir nori pasikeist nauju?

Re: Sertifikacija/registracija

Posted: 28 Jun 2011, 22:32
by zil130
apgadintas? manau = pamestas