Page 14 of 18
Posted: 20 Aug 2009, 16:56
by zil130
tik kalba tai apie varžtus, o ne apie veržles.... prijom hejui
Posted: 20 Aug 2009, 21:36
by gonzas
mielasai tckdcacdc
siulau naudoti svarke!
Posted: 21 Aug 2009, 14:14
by tckd
danGtelis nuluptas, visk kaip ir butu nebloga
bet kolukio suvirintojas Vytas is Pilaites garage incorporated uzsijama Poilsiavimu atzemoment..
gal kas zinot kur kitur Staigiai ir gerai virina, nes reik treneruotis augstaitijos raliui, kad gonzas neduotu kai pro stovinti..

Posted: 21 Aug 2009, 14:33
by gintaras13
UAB Suvirininkyste interne paieskok rendasi vaziuojant link Traku vokes
Posted: 21 Aug 2009, 14:37
by Yvl
tai jau blet po Lazdynu tiltu nuvezt slabo?
minusas.
Posted: 21 Aug 2009, 14:38
by zil130
Hejus pamenu minėjo kažką žino apie suvyritojus
Posted: 21 Aug 2009, 15:32
by tckd
Yvl wrote:tai jau blet po Lazdynu tiltu nuvezt slabo?
o po lazdynu tiltu nuvezus ka darit? imurit i naujaja tilto konstrikcija?
uab suvirininkystai irgi matyt prie juros jau visi, kad rago nekelia.
Posted: 21 Aug 2009, 15:37
by Yvl
tckd wrote:o po lazdynu tiltu nuvezus ka darit? imurit i naujaja tilto konstrikcija?
aliofono budeles numerio neturiu po ranka, bet jei zinai moto4u kioskelis kur yra (ant ju stogo puikuojasi didelis reudonas uzrasas TVOROS)
tail lygiai priesais yra garazai. a ten jau ir nuoroda ir visa kita...
Posted: 21 Aug 2009, 17:06
by _heyy
zil130 wrote:tik kalba tai apie varžtus, o ne apie veržles.... prijom hejui
a zek ims ir nueis ir nusipirks tuckus pora verzliu

Posted: 03 Sep 2009, 22:57
by tckd
si nuostabu rudens vakara Jums siulome paziureti siuos filmus:
Zvaigzdziu mytalo is lazdynu patiltes karai su sriegiais is burbiskiu sriegiu cecho
Japonu mada ir jos atgarsiai XXI amziuje po Kristaus
Drozles 6
Raudona plonyte linija
bei sio vakaro Hitas: Isdauzysiu Snuki 66!
aciu kad ziurejote, ziurekite dar.
Posted: 03 Sep 2009, 23:07
by gonzas
plet, to sudauzyto stikliuko ash dar nemates.
klausimas, ish kur druzgas?
Posted: 04 Sep 2009, 08:16
by wundis
prisidedu prie gonzo klausimu apie filmu anonsus:
a. is kur drozles
b. kaip suduzo stikliukas
c. pro ji nevarves?
Posted: 04 Sep 2009, 08:57
by Ziune
skaitai galiu atsakyti -
prisidedu prie gonzo klausimu apie filmu anonsus:
a. is kur drozles - kawasaki's
b. kaip suduzo stikliukas - go green
c. pro ji nevarves? - ot ne px
premjeros anuonsas patiko, +sas
Posted: 04 Sep 2009, 09:38
by zil130
Tuckus su ekskovatoriumi kėlė dangtelį ir myyygtelėjo, ble sakiau kad su kirviu būtų buvę lengviau remontuot.
Posted: 04 Sep 2009, 09:52
by tomasn
cia seubiakas, melodrama, ar komedija?
