Page 14 of 22
Re: Irankiai
Posted: 02 Mar 2013, 15:38
by tomasn
panaudojus stormso dauzta ratlanki, surudijusi kampuoti, nematuota pjovima bagarke, kreiva svarke, 4in1 dazus, gumines zarnos likuti, buvo pagamintas "surenkamas" staliukas enduro padangoms montuoti. ziema is kiemo, laiks sypus keist
isrintas variantas
surinktas variantas

Re: Irankiai
Posted: 02 Mar 2013, 15:49
by tckd
Lauksim pradurtu kameru statistikos. Tada pagalvosim sluskai ar lazdynai

Re: Irankiai
Posted: 14 Jun 2013, 16:41
by tckd
Raikalinga galvA an 36. Gal kas turit ir nepasididziotumet duot vakarui? [-o<

Re: Irankiai
Posted: 14 Jun 2013, 16:53
by wundis
koki ten kraza ardai? pas mane 32 didziausia komplekte.
Re: Irankiai
Posted: 14 Jun 2013, 17:57
by sai
suzuki? jei tinka paprastas raktas tai welkom
Re: Irankiai
Posted: 14 Jun 2013, 18:07
by tckd
Tinka paprasta galva

32 pats turiu. Kombinato stupica..
Re: Irankiai
Posted: 22 Jul 2013, 16:03
by RobertasRR
įrankių šiokių tokių turiu, bet kartais būna

bet gal gali kas rekomenduoti biudžetinį gerą įrankių komplektą (gamintoją). pigiai ir gerai - žinau nebūna. Ar vežtis į track dey, ar namuose garaže naudingas būtų. ir kur galima įsigyti ir t.t.

Re: Irankiai
Posted: 22 Jul 2013, 17:05
by zil130
Nr. 1 Agrotiekimas
Re: Irankiai
Posted: 22 Jul 2013, 17:11
by tckd
kiek pamenu pas dauguma nAriu yra melyna dezute is louis.de. nu jei ne pas dauguma tai pas mazuma

tikrai.
Re: Irankiai
Posted: 22 Jul 2013, 17:17
by tomasn
Naudoju FORCE komplekta. Sakyc, kad dziugina
Re: Irankiai
Posted: 22 Jul 2013, 17:19
by Yvl
tckd wrote:kiek pamenu pas dauguma nAriu yra melyna dezute is louis.de. nu jei ne pas dauguma tai pas mazuma

tikrai.
beje, yra prablėma - dėžutė su laiku padavė skyryboms ir dabar yra dvi 0,5 dėžutės

Re: Irankiai
Posted: 22 Jul 2013, 17:26
by storms
tomasn wrote:Naudoju FORCE komplekta. Sakyc, kad dziugina
laiks atsinaujyt. Rodyk jajp ateuod ir kų kajnoj
Re: Irankiai
Posted: 14 Oct 2013, 10:38
by Teo
rytas!
gyvenimas jau visai prispaudė įsigyti suvirinimo aparatą (1F, MIG). biudžetas iki 2000 lt su visais pribambasais (užtemstantį skydelį turiu, tai skaičiuoti nereikia). virinti nemoku ir nieko nesuprantu

ką patars egzpertai?
Re: Irankiai
Posted: 14 Oct 2013, 10:42
by ezhiukas
su migu virint ir nereikia moket

Re: Irankiai
Posted: 14 Oct 2013, 12:14
by mindaugasa
atpige svarkes dabar.
uz 2klt koks skelbiu.lt pasiulys tikrai nemazai variantu.
o ziureti i ka? zilai?
kad traukimo mechanizmas nebutu issidevejes?
tu mostrisko dydzio, pramoniniu tai turbut niekam nereikia? vieta garaze tik uzims, o poreikius patenkins is cemodano dydzio kitaicas?
zr., kad knopkiu-reguliatoriu ant aparato butu daugiau negu 3, t.y. kad galima butu galima diskretiskai reguliuoti ne tik traukimo greiti, bet ir srove
baliona tegul sukomplektuoja (su galiojancia apziura), bo anie taip pat kainuoja