Page 14 of 22

Re: Irankiai

Posted: 02 Mar 2013, 15:38
by tomasn
panaudojus stormso dauzta ratlanki, surudijusi kampuoti, nematuota pjovima bagarke, kreiva svarke, 4in1 dazus, gumines zarnos likuti, buvo pagamintas "surenkamas" staliukas enduro padangoms montuoti. ziema is kiemo, laiks sypus keist :rock:

isrintas variantas
Image

surinktas variantas
Image

Re: Irankiai

Posted: 02 Mar 2013, 15:49
by tckd
Lauksim pradurtu kameru statistikos. Tada pagalvosim sluskai ar lazdynai :grauziu:

Re: Irankiai

Posted: 14 Jun 2013, 16:41
by tckd
Raikalinga galvA an 36. Gal kas turit ir nepasididziotumet duot vakarui? [-o< :occasion5:

Re: Irankiai

Posted: 14 Jun 2013, 16:53
by wundis
koki ten kraza ardai? pas mane 32 didziausia komplekte.

Re: Irankiai

Posted: 14 Jun 2013, 17:57
by sai
suzuki? jei tinka paprastas raktas tai welkom

Re: Irankiai

Posted: 14 Jun 2013, 18:07
by tckd
Tinka paprasta galva :) 32 pats turiu. Kombinato stupica..

Re: Irankiai

Posted: 22 Jul 2013, 16:03
by RobertasRR
įrankių šiokių tokių turiu, bet kartais būna :dontknow:
bet gal gali kas rekomenduoti biudžetinį gerą įrankių komplektą (gamintoją). pigiai ir gerai - žinau nebūna. Ar vežtis į track dey, ar namuose garaže naudingas būtų. ir kur galima įsigyti ir t.t.

Image

Re: Irankiai

Posted: 22 Jul 2013, 17:05
by zil130
Nr. 1 Agrotiekimas

Re: Irankiai

Posted: 22 Jul 2013, 17:11
by tckd
kiek pamenu pas dauguma nAriu yra melyna dezute is louis.de. nu jei ne pas dauguma tai pas mazuma :gayfight: tikrai.

Re: Irankiai

Posted: 22 Jul 2013, 17:17
by tomasn
Naudoju FORCE komplekta. Sakyc, kad dziugina

Re: Irankiai

Posted: 22 Jul 2013, 17:19
by Yvl
tckd wrote:kiek pamenu pas dauguma nAriu yra melyna dezute is louis.de. nu jei ne pas dauguma tai pas mazuma :gayfight: tikrai.
beje, yra prablėma - dėžutė su laiku padavė skyryboms ir dabar yra dvi 0,5 dėžutės :ruko:

Re: Irankiai

Posted: 22 Jul 2013, 17:26
by storms
tomasn wrote:Naudoju FORCE komplekta. Sakyc, kad dziugina
laiks atsinaujyt. Rodyk jajp ateuod ir kų kajnoj

Re: Irankiai

Posted: 14 Oct 2013, 10:38
by Teo
rytas!
gyvenimas jau visai prispaudė įsigyti suvirinimo aparatą (1F, MIG). biudžetas iki 2000 lt su visais pribambasais (užtemstantį skydelį turiu, tai skaičiuoti nereikia). virinti nemoku ir nieko nesuprantu :) ką patars egzpertai?

Re: Irankiai

Posted: 14 Oct 2013, 10:42
by ezhiukas
su migu virint ir nereikia moket :)

Re: Irankiai

Posted: 14 Oct 2013, 12:14
by mindaugasa
atpige svarkes dabar.
uz 2klt koks skelbiu.lt pasiulys tikrai nemazai variantu.
o ziureti i ka? zilai?
kad traukimo mechanizmas nebutu issidevejes?
tu mostrisko dydzio, pramoniniu tai turbut niekam nereikia? vieta garaze tik uzims, o poreikius patenkins is cemodano dydzio kitaicas?
zr., kad knopkiu-reguliatoriu ant aparato butu daugiau negu 3, t.y. kad galima butu galima diskretiskai reguliuoti ne tik traukimo greiti, bet ir srove
baliona tegul sukomplektuoja (su galiojancia apziura), bo anie taip pat kainuoja