Posted: 12 May 2009, 18:08
haha, o kas laiko? KAS???*wundis wrote:taigi ... hondu galvos nelaiko!
*apart harlių?
haha, o kas laiko? KAS???*wundis wrote:taigi ... hondu galvos nelaiko!
nu, ir siaip sunki karve. Bet ble valytwundis wrote:taigi ... hondu galvos nelaiko!
ehe welkam to ze porkypigklub!El Traxo wrote:V studiju paduodam ikseršešipiamer.
Ne kitaip.tckd wrote:e tai kur Raudonasis velns prapuole? kapitalke babajai daro??
nu neblogai dazniausia anglas nori , kad per savaite paimtum, nu per 2El Traxo wrote:Ne kitaip.tckd wrote:e tai kur Raudonasis velns prapuole? kapitalke babajai daro??
p.s. buvo kurjerinių nakladkių. Šią savaitę sako atims jau iš anglo [-o<