Page 14 of 49

Posted: 27 Jul 2009, 15:42
by didzhej
Kaip alternatyva alkoholiui, sutik, prasta!
bet siaip jis skanus, nepamenu kuris cia restoranas pirmas pradejo brangiai stiklinemis pardavinet, nuo tada patinka ir negaliu sustot - alijosius sveika, ALUS - NE!

Posted: 27 Jul 2009, 15:49
by Dzuku_Briedzis
O man tai klaikiai skanus reikalas... Ir tie plaukiojantys gumuliukai - niam niam... Bet xkuzai siulau nesijaudint.. Skonio ir vertybiu supratimas ateina su metais :D
xkuza wrote:Aloe Vera King kazkoki tai zalia bambali su alijosium, ir speliojau - kas per slykstyne

Posted: 27 Jul 2009, 15:51
by Yvl
xkuza wrote:O sita anava, as norejau pasisakyt, kad kelis metus jau ziurinedavau i magsimoj kainuojanti 15 lit uz 1,5 litru Aloe Vera King kazkoki tai zalia bambali su alijosium, ir speliojau - kas per slykstyne (namie pagydydavo alijosiaus sultim. Pats popiezius is slykstumo grabe apsiverstu!).

Tai va, vakar akropoly akcyje Vynotekoj 8.99Lt. PIrkau. Ragavau. Daugiau nepirksiu. Skanus tai skanus, bet kad ten plaukioja tas jovalas, kuris neturi baltymu, tik kelis angliavandenius.. SLykstu gert, ale skanus. butu perkoshtas, tai butu O.K.

Paragaukit katras neragavot.
kainuotu anas kokius 2.99... viedrais ryciau...

beje, anadien kazkuriam ledu kioskely agropoly net aloe skonio ledu jemeu! su gerimu nesulygint, bet.... valgomi

Posted: 27 Jul 2009, 15:52
by Yvl
didzhej wrote:nepamenu kuris cia restoranas pirmas pradejo brangiai stiklinemis pardavinet
a ne vilneus vartuose ?

Posted: 27 Jul 2009, 15:56
by xkuza
Vilniaus vartai, mano supratimu, jauni. O stikliai - seni. Cia kaip simtmecio senumo ir tukstantmecio.

Alijosius - vaikystes trauma. Tikriausiai dabar del to toks :binky: :binky:

kas bus, kai subresiu vynui ą !? arba nealkoholiniam alui, arba guminem moterim? baisu ir pagalvot.

Posted: 27 Jul 2009, 15:58
by Dzuku_Briedzis
nebutinai vynui..

pvz as iki 25-iu metu vemdavau nuo papriku, o dabar riju kaip obuolius...
O va alyvuogems subrest nesugebu totaliai, po 1 traumos..

Bet cia jau bisky oftopikas

Posted: 27 Jul 2009, 16:00
by tomasn
Yvl wrote:
didzhej wrote:nepamenu kuris cia restoranas pirmas pradejo brangiai stiklinemis pardavinet
a ne vilneus vartuose ?
jauciu TOKYO restorane kur GCW. Skanus marmalas :roll:

Posted: 27 Jul 2009, 16:28
by didzhej
Yvl wrote:
didzhej wrote:nepamenu kuris cia restoranas pirmas pradejo brangiai stiklinemis pardavinet
a ne vilneus vartuose ?
jauciu pirmas bus tas japoniskas, aGropoly

Posted: 28 Jul 2009, 10:26
by Shadow
Yvl wrote: kainuotu anas kokius 2.99... viedrais ryciau...
Ah, man beprotiskai skanus reikalas tas alijosius :)

Posted: 28 Jul 2009, 14:12
by prodriver
Natūralaus skonio OKF Aloe Vera King Premium sulčių gėrimas yra pats populiariausias iš visos OKF skonių linijos, o pagal pardavimus yra Nr.1 pasaulyje tarp analogiškų gėrimų.
Gėrimo gamybos procese vietoj cukraus, naudojamas medus.
Sudėtyje yra daug aloe vera minkštimo, kalcio, vitaminų C ir E.
Gėrimo sudėtyje yra net 30% alavijaus! :wav:
Skaitau man netiks, bo gali pasigauti salutini poveiki :pottytrain:
Persiprasau, bet tai alkoholiaus nera tai kas velka negi minkstimas :-k

Posted: 28 Jul 2009, 17:02
by El Traxo
:withstupid:

pr. parodyti šitam veikėjui duris (t.y. bitės forumą)

Posted: 03 Aug 2009, 12:25
by Yvl

Posted: 10 Aug 2009, 09:38
by Abbath
Dzuku_Briedzis wrote:nebutinai vynui..

pvz as iki 25-iu metu vemdavau nuo papriku, o dabar riju kaip obuolius...
O va alyvuogems subrest nesugebu totaliai, po 1 traumos..

Bet cia jau bisky oftopikas
:mp1: uz alyvuogiu nevalgyma

Posted: 12 Aug 2009, 16:33
by mindaugasa vol.2
laba blaivia diena!

malonus, siandien motoblaivininkai edukaciniais tikslais tyre affligem dubbel daroma zala organizmui ir visuomenei. tyrimo rezultatai patvirtinti.

skanaus
edit: bl ... t.y. sekmes!

Posted: 12 Aug 2009, 16:35
by Yvl
bent linka ydet galejai...