Page 14 of 17
Posted: 13 Jul 2009, 09:34
by mindaugasa vol.2
nieks te neissilydys. bet as to nesakiau

o sezonui pasibaigus patobulinsi ir psio.
be to nuotraukoje tai nesimato, kad ten labai liecia plastikus.
isidek xenona ir nekais
Posted: 13 Jul 2009, 09:34
by xkuza
kone demosedici RR pasidarei :}}}
Posted: 14 Jul 2009, 10:10
by gonzas
kaip tik kazkur turiu h4 xenona!
Posted: 17 Jul 2009, 22:29
by efk0nas
Nervai neatlaikė, tai vėl prasmaugiau su moto kedais, šarvais, šalmu, pirštinėm ir... treningu! Pastabėlės:
1. Lęšis šviečia per aukštai ir per daug į kairę. Teks kažkaip reguliuot.
2. Mieste nežinau, kaip važiuot.. Nebent pirma pavara, nes antra ant žemesnių apsukų tąsosi. Fakin racing maps'ai?
3. Lėtai važiuojant, kaista motoras!
o bet tačiau
4. Už miesto atsuki >120 ir visos bėdos baigiasi!
5. Nuo 180km/h treningas neguodžia

Posted: 17 Jul 2009, 22:32
by sai
efk0nas wrote:
3. Lëtai vaþiuojant, kaista motoras!
prachekink, gali but ventiliatorius isimtas

Posted: 17 Jul 2009, 22:35
by efk0nas
sai wrote:
prachekink, gali but ventiliatorius isimtas

Buvo tokia mintis, bet kai prie garažo užgesinau variklį, išgirdau ramintantį ventiPliatoriaus gaudimą
Edit: variklio kaitimu pavadinau 96 laipsnių temperatūrą, kuri gana nemaloniai kaitino treningiuką

Daugiau užkaitęs nebuvo

Posted: 17 Jul 2009, 22:41
by sai
tigi cia normali temperarura

pirmas mocc su tikslia temp. rodmena? iki simta keliu nesuk galvos. ypac tokiu oru
Posted: 28 Jul 2009, 15:30
by efk0nas
Suku suku galvą, kaip čia padaryt priekinės lempos aukščio reguliavimą. Any ideas? Prigalvojau visokių ten gudrių hi-tech rėmelių ir t.t., bet gal genialiausias ir paprasčiausias sprendimas čia pat, už kampo?

Posted: 28 Jul 2009, 15:34
by wundis
kad man atrodo be remelio neapsieisi ...
arba izoliacijos (gali ir patobulinimo konkurse tuomet dalyvaut!)
Posted: 01 Aug 2009, 11:01
by efk0nas
Pastebėjau tokį "fyčersą", kad, TOLYGIAI važiuojant žemom apsukom (<5krpm nesvarbu kuria pavara), po tam tikro laiko atsiranda savotiškas "burbuliavimas", lyg nedirbtų vienas cilindras or smth. Jei bent truputį atleidi gazą ir vėl atsuki, susitvarko žaibiškai. Jei sukteli prieš tai neatleidęs, kartais iš karto "pramuša", kartais po poros sekundžių gaunasi toks nefigovas trūktelėjimas. Em.. Wtf? Kur ieškot sliekų?
Posted: 01 Aug 2009, 13:33
by _heyy
reik sukt rankena ir nieks neuzsiburbuliuos.
Posted: 01 Aug 2009, 15:42
by w919
efk0nas wrote:Pastebėjau tokį "fyčersą", kad, TOLYGIAI važiuojant žemom apsukom (<5krpm nesvarbu kuria pavara), po tam tikro laiko atsiranda savotiškas "burbuliavimas", lyg nedirbtų vienas cilindras or smth. Jei bent truputį atleidi gazą ir vėl atsuki, susitvarko žaibiškai. Jei sukteli prieš tai neatleidęs, kartais iš karto "pramuša", kartais po poros sekundžių gaunasi toks nefigovas trūktelėjimas. Em.. Wtf? Kur ieškot sliekų?
Panasu i kuro misinio (Power Commanderio reguliavimo) problema. Bet gali buti ir zvakes, voztuvų tarpeliai, arba ismetimo voztuvas (prie Lukoilo vadinasi "egzupas"). Skaitau internetu vistiek nepataisysi, varyk pas meistra.

Posted: 01 Aug 2009, 16:44
by Vito
Kaltas exup'as. Tiksliau jo nebuvimas.
Posted: 07 Aug 2009, 00:10
by efk0nas
Vito wrote:Kaltas exup'as. Tiksliau jo nebuvimas.
Tai Q daryt?
Posted: 07 Aug 2009, 00:11
by Vito
efk0nas wrote:Vito wrote:Kaltas exup'as. Tiksliau jo nebuvimas.
Tai Q daryt?
Lengviausia nesukt dël to galvos.