Page 14 of 15
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 17 Jul 2013, 17:25
by Proxas
Labadiena kanpeli,
noreciau pasiteirauti ar yra koks nors budas ishgydyti SV'uka nuo barshkancio priekio? Nes dabar vazhiuojant per gulincius mentus toks nefainas barksht! buna, kad kartais suabejoji ar visi varzhtai gerai susukioti...
Maciau buvo anstesniu postu kad tiesiog iprantama ir nebekreipiama demesio - tai va tikrinu ar tikrai tai vienintelis vaistas ar begant, laikui nanotechnologiju pagalba, galima viska ishgydyt?
Prie to paties kaip isitikint kad barshka ne per vairo guoli? Bo sveikatos neturiu pakelt muoco prieki kaip dviraciui ir pabaladot

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 17 Jul 2013, 17:31
by M`BaubZ
būdas išgydyti = kartridžai. bet daug vargo.
pasikelti priekį gali prilėkti kada iki garažo. tuo pačiu cliponą grąžinsiu, kol nepamečiau. bet tačiau kai būna guoiai, tai jaučiasi barškėjimas/kratymas stabdant.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 17 Jul 2013, 17:48
by mindaugasa vol.2
Uzspaudi priekinius stabdzius ir pastumdai moca. Guoliu laisvumas puikiai matomas. O jei nematomas, tai ner ko lyst i vidu. Paklausyk kaip skalbenkes lekia: pakabos barska kaip kibiras.
mobile mindaugasa
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 18 Jul 2013, 07:46
by Zuzas
Tai pralėk ant žvyrkelio tarkos, gal iš barškinsi ką nors
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 18 Jul 2013, 17:18
by Proxas
Zuzas wrote:Tai pralėk ant žvyrkelio tarkos, gal iš barškinsi ką nors
Lekiau ant zhvyrkelio bet nepadejo :]
tai tipo nesukt galvos ber geriau sukt rankena?
Baubz, i garazheli uzhleksiu kada, ir pakelsim ir klipona pagriebsiu ;)
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 18 Jul 2013, 17:38
by Zuzas
O tepalo sakej nemazai ? Man ir barskejo ir keistas jausmas buvo pakol susivokiau kad cbr viduriams ir tepalo reik pilt kaip cbr
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 19 Jul 2013, 13:56
by Proxas
Zuzas wrote:O tepalo sakej nemazai ? Man ir barskejo ir keistas jausmas buvo pakol susivokiau kad cbr viduriams ir tepalo reik pilt kaip cbr
Shakes Baubzas perrinkinejo tai kiek maciau tai tepalu lyg nenusuko pildamas, bet ka gali zhinot siais laikais...

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 22 Jul 2013, 15:16
by Proxas
Shkias pameginau persidet shlangus - rezultatai viskas tvarkingai permesta ir sukant paskutini varzhta pastebeta kad ne toks sriegis
Zhodzhiu viskas shauniai kas viskas shauniai baigiasi - su ta salyga gal pas ka metosi varzhtas virshutiniam master cilindrui (kad dvi shlangas prisisuktu (race setup'as) su sriegiu 10x1mm? nes dabar turiu 10x1.25mm

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 22 Jul 2013, 15:31
by mindaugasa vol.2
vakare gal paziuresiu, jei nepamirsiu (senatve)
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 22 Jul 2013, 15:32
by M`BaubZ
čia su šlangų komplektu atėjo netinkamaas? liepk atsiųsti, kokio reikia!
tada pasižiūrėk koks sriegis to varžto, kur ant standartinio 1-2 splitterio. man atrodo, turėtų būti 1 mm..
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 22 Jul 2013, 16:03
by Proxas
M`BaubZ wrote:čia su šlangų komplektu atėjo netinkamaas? liepk atsiųsti, kokio reikia!
tada pasižiūrėk koks sriegis to varžto, kur ant standartinio 1-2 splitterio. man atrodo, turėtų būti 1 mm..
Joa atejo netinkamas ir claim'a jau pakeliau, bet kol ten kas.. o ash vazhiuot noriu :]
o del standartinio spliterrio tai gera mintis, bet kad ten tik vienai shlangai priverzht irgi skirtas nea?
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 22 Jul 2013, 16:15
by M`BaubZ
iš vienos pusės viena, iš kitos dvi.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 22 Jul 2013, 17:14
by Proxas
M`BaubZ wrote:iš vienos pusės viena, iš kitos dvi.
tada laukiu darbo pabaigos ir in garazha

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 23 Jul 2013, 09:05
by mindaugasa vol.2
sorry, dviem zarnom prisukti varzto ner
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Posted: 23 Jul 2013, 10:09
by Proxas
mindaugasa vol.2 wrote:sorry, dviem zarnom prisukti varzto ner
Vis tiek dekau kad pazhiurejai, Anyway - viskas gerai baigesi - Baubzo patarimas buvo teisingas - pasirodo tas trishakis gamyklinis irgi naudoja smulku sriegi ir ilgis labai panahus i tinkama - vakar surinkau viska atgal taip kaip priklauso, sian meginsiu nuorint, bo vakar nebeturejau shlangutes 4mm..
Heh pagalvojus tai oras kaip uzhsakytas - muocas garazhe be stabdzhiu o lauke balos - neskauda shirdies
