Page 14 of 17

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 11 Apr 2011, 00:45
by jara
Sveiki, prasidejo registracija į pirmąją treniruotę Nemuno žiede Kačerginėje.
info galite rasti čia:
http://coffeeracers.lt/lt/articles/disp ... au-pradeta" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 11 Apr 2011, 08:09
by mindaugasa vol.2
trasa bus pasildyta? valio!

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 11 Apr 2011, 08:34
by jara
tikimes, kad ir nusluota :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 13 Apr 2011, 09:07
by jara
o kur visi MF ziedininkai dingo? :)
kas i kacega sekadieni? pirmYninkas?
ar visi verbu sventint eis? :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 13 Apr 2011, 09:17
by prodriver
Klaipedos racing team si kart neatleks :popadu: bet kitoje treniruoteje tikrai busim :scooter:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 13 Apr 2011, 10:01
by jara
super! linkejimai pajuriui! :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 13 Apr 2011, 11:48
by mindaugasa vol.2
kita savaitgali. nes, kaip jau mineta, laimi jura

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 14 Apr 2011, 10:47
by Shtrych
prodriver wrote:Klaipedos racing team si kart neatleks :popadu: bet kitoje treniruoteje tikrai busim :scooter:
O! a kas tokie būsite? aš irgi KLP. gal kada bus galima susikooperuoti važiuojant į Kačergą?

Pagarbiai
grįžtantis iš tėvystės atostogų Nomoneyracing teamas :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 14 Apr 2011, 14:45
by prodriver
Cia tie patys kuriuos pries tris metus buvai nusivezes i zieda tik musu dabar daugiau nebe du :rock: Rasyk i PM.

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 14 Apr 2011, 16:40
by Shtrych
prodriver wrote:Cia tie patys kuriuos pries tris metus buvai nusivezes i zieda tik musu dabar daugiau nebe du :rock: Rasyk i PM.
oba... pasijutau kaip koks misionierius..... :albino:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 15 Apr 2011, 17:25
by jara
Sveiki, rytoj 12 val. baigiasi registracija į pirmąjį TRACK DAYS'ą Kačerginėje. užsiregistruot galite paspaudę nuorodą. Primename, kad neužsiregistravusieji mokės pilną kainą.
http://coffeeracers.lt/lt/articles/disp ... au-pradeta" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 16 Apr 2011, 13:30
by speedmonkey
A kaip del oro,lygtais lietuti pranesa :ds:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 16 Apr 2011, 16:43
by jara
na, ta prognoze ir siandien visa diena pranasavo lietu.
pagal meteo.lt skaitmena lietucio biskeli bus nakti iki 3 berods. po to sausa!
meteorologas stafas zadejo informuoti apie situacija siandien vakare ir ryt ryte 9 valanda.
jei netycia stipriai lytu, tada informuosime visus asmeniskai! :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 17 Apr 2011, 09:10
by stafas
Kaip ir zadeta, sinoptiku reportazas is Kauno. Debesuota, bet nelyja. Asfaltas po nakties slapias, bet jau dziuna. Vietomis debesyse net matosi propersos, ziurek dar ir saulututes gausim :cheers:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 18 Apr 2011, 10:02
by prodriver
Kaip suprantu sekmadienio treniruotes ispudziai su TOP SECRET zenklu :joja: