Projektas: caferacer/clubman

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

nu, musiau, duos "viduri"
bbz, alkunes isorinis lankas 350mm, atmintinai prisimenu. kuo arciau isejimo porto prasideda rezonatorius, tuo i aukstesni diapazona stumiamas pikas. praktiskai reiketu kartinginio varinkeliou
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by M`BaubZ »

o tai svarbu, kur prasideda ar kur pasibaigia? nes ten gi tas susiaurėjimas po pūslės visas slėgio bangas atspindi ir cilindro prikimšimą mišiniu pagerina, ne?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

taip, gerb. baubazai, veikia butent taip. ir svarbus kiekvienas matmuo.
ta alkune - headeris budama ilgesne / didesnio turio priduoda low end'o. ilgesne vidurine rezonatoriaus dalis (be diametro pokycio) - low end; ilgesnis/mazesnio diametro atvirkstinis konusas (stingeris) - daugiau top endo. vienok, viskas tarpusavyje saveikauja ir vienos dalies pakeitimas gali ivairiai itakoti galutini rezultata.
yra simtas programu rezonatoriaus skaiciavimui pagal fazes, skersplocius ir t.t.. taciau minskeliui jau senai viskas suskaiciuota. pirkite minskelius!

edit: idomumo delei imetu krosinio minskelio rezonatoriaus piksa.
Attachments
minsk_red-racer.jpg
minsk_red-racer.jpg (63.79 KiB) Viewed 949 times
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by M`BaubZ »

o jeigu padaryti smaukomą rezonatorių kaip trombonas!!??!
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

taip, gali buti daroma papildoma smaukoma kamera. ji net turi savo pavadinima, kurio neprisimenu rysium su prasta mityba ir senatviniu marazmu.
jei darysi, surasiu http://www.google.lt" onclick="window.open(this.href);return false; puslapyje informacijos.
beje, analogiskai rezonuoja ir isiurbimo traktas. ir ten svarbus vamzdzio ilgis ir t.t. viskas rezonuoja.
cross cojones PC
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by El Traxo »

Va koks gražus cafe-minskelis
How does you do?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

Kul. Toks lengvas akiai. Puse reikalo gera sikna. Sita dar biski susisaukia su r1, heh.

mobile mindaugasa
cross cojones PC
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

uzsitesusios ziemos visuotinem lomkem sutapus su paluchke, parasau:
siandie i balsiu dvareli pareina pilnas butelius argono ir 1mm skardos. tuo paciu, po skvernu bus bandoma prasinesti i garaziuky pagerintas raples skardos lankstymui ir maza plaktukeli - kantu richtavojimui. (laikomes taisykles: paluchke - irankiukas i garaziuky)
taigi, atidaroma nauja individuali imone "skardelita". veiklos pobudis: mtociklu apskardinimo darbai. regitruotu darbuotoju - 1vnt. darbo laikas I-V 21-23, VI-VII - visa diena.
cross cojones PC
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

labadiena,

atsinaujinu:
tai prapisau biski su ismatavimais ir rezonatoriaus vienu ypu su kolektoriumi ispusti nesigaus. tiesa sakant, niekad ir nebuciau patikejes, kad 1mm sudmetalio skardos kolektorius ilgai grotu. nia? ble, dvi dienas mojavau plaktuku, kol graziai kantuka suvirinimui atraitojau, o paskum tik pyst - lenkimas nesutampa.
aina karviu perkelineti! liekame su rezonatoriumi.
be to, vakar greita ranka isskrodziau hidraulini domkrata ir kurio tures gimti hidrauline pompa 2D isputimui i 3D. priimtas principinis nutarimas naudoti valgomaji alieju. vandens negalima, o su atrabotke peckiotis neetiska.
wundi, kuris ten obeliu aliejus turi didziausia atsparumo slegiui koeficienta?
nutraukes bus.
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by wundis »

apie obeliu alieju galeciau papasakoti labai daug. pradziai tai, kad noredami paremti obeliu olieju o ne maksima turetumete pirkti ne "Obeliu aliejus" o "Tyras". Nes pirkdami pirmaji remiate maksima, lobistus ir vagis pardavusius prekini zenkla, o pirkdami Tyra alieju - pratiskai dedate piniga mociutei, paradvusiai rapsa, i ranka.

Geriausias aliejus su maziausiai sudo bus aisku rafinuotas, neveltui statesi Obeliu aliejus (ne maksima, pilstanti uzsienietiska, nesveika, pigu, nenaturalu, cheminiu budu spausta alieju) rafinacijos linija uz daug melenjonu.
+2/-14
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

dekui wundziui ir obeliams!
man zinoma reikia paties geriausio aliejaus, negi suda pilsi?
o obeliu aliejus yra sertifikuotas dvitakciu varikliu rezonatoriu hidroformavimui?
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by storms »

o pala, kazka esi minejes apie ROKISKIO pieno gaminius, kurie irgi yr amaximos desimtoko apgaule?
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

nepriklausomai nuo wundzio komentaro apie rokiskio piena ir maksimini 10uka, pienas rezonatoriaus hidroformavimui naudojamas nebus.
pienas - agresyvus, sako mityboje suaugusiems zinduoliamsneprivalomas .
warske - kitas reikalas.
storms, tu zinduolis?
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by storms »

taip, bet nemoku det minusu
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Post by mindaugasa vol.2 »

zek, uzdejau tau pliusa ir balansas tapo skystas, kaip obeliu aliejus - 2
heheee
cross cojones PC
Post Reply