Page 14 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Jan 2013, 08:24
by mindaugasa vol.2
nu, musiau, duos "viduri"
bbz, alkunes isorinis lankas 350mm, atmintinai prisimenu. kuo arciau isejimo porto prasideda rezonatorius, tuo i aukstesni diapazona stumiamas pikas. praktiskai reiketu kartinginio varinkeliou
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Jan 2013, 11:25
by M`BaubZ
o tai svarbu, kur prasideda ar kur pasibaigia? nes ten gi tas susiaurėjimas po pūslės visas slėgio bangas atspindi ir cilindro prikimšimą mišiniu pagerina, ne?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Jan 2013, 11:39
by mindaugasa vol.2
taip, gerb. baubazai, veikia butent taip. ir svarbus kiekvienas matmuo.
ta alkune - headeris budama ilgesne / didesnio turio priduoda low end'o. ilgesne vidurine rezonatoriaus dalis (be diametro pokycio) - low end; ilgesnis/mazesnio diametro atvirkstinis konusas (stingeris) - daugiau top endo. vienok, viskas tarpusavyje saveikauja ir vienos dalies pakeitimas gali ivairiai itakoti galutini rezultata.
yra simtas programu rezonatoriaus skaiciavimui pagal fazes, skersplocius ir t.t.. taciau minskeliui jau senai viskas suskaiciuota. pirkite minskelius!
edit: idomumo delei imetu krosinio minskelio rezonatoriaus piksa.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Jan 2013, 11:45
by M`BaubZ
o jeigu padaryti smaukomą rezonatorių kaip trombonas!!??!
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 08 Jan 2013, 11:49
by mindaugasa vol.2
taip, gali buti daroma papildoma smaukoma kamera. ji net turi savo pavadinima, kurio neprisimenu rysium su prasta mityba ir senatviniu marazmu.
jei darysi, surasiu
http://www.google.lt" onclick="window.open(this.href);return false; puslapyje informacijos.
beje, analogiskai rezonuoja ir isiurbimo traktas. ir ten svarbus vamzdzio ilgis ir t.t. viskas rezonuoja.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 12 Jan 2013, 20:43
by El Traxo
Va koks gražus
cafe-minskelis
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 12 Jan 2013, 20:47
by mindaugasa vol.2
Kul. Toks lengvas akiai. Puse reikalo gera sikna. Sita dar biski susisaukia su r1, heh.
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 15 Jan 2013, 15:46
by mindaugasa vol.2
uzsitesusios ziemos visuotinem lomkem sutapus su paluchke, parasau:
siandie i balsiu dvareli pareina pilnas butelius argono ir 1mm skardos. tuo paciu, po skvernu bus bandoma prasinesti i garaziuky pagerintas raples skardos lankstymui ir maza plaktukeli - kantu richtavojimui. (laikomes taisykles: paluchke - irankiukas i garaziuky)
taigi, atidaroma nauja individuali imone "skardelita". veiklos pobudis: mtociklu apskardinimo darbai. regitruotu darbuotoju - 1vnt. darbo laikas I-V 21-23, VI-VII - visa diena.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Jan 2013, 15:20
by mindaugasa vol.2
labadiena,
atsinaujinu:
tai prapisau biski su ismatavimais ir rezonatoriaus vienu ypu su kolektoriumi ispusti nesigaus. tiesa sakant, niekad ir nebuciau patikejes, kad 1mm sudmetalio skardos kolektorius ilgai grotu. nia? ble, dvi dienas mojavau plaktuku, kol graziai kantuka suvirinimui atraitojau, o paskum tik pyst - lenkimas nesutampa.
aina karviu perkelineti! liekame su rezonatoriumi.
be to, vakar greita ranka isskrodziau hidraulini domkrata ir kurio tures gimti hidrauline pompa 2D isputimui i 3D. priimtas principinis nutarimas naudoti valgomaji alieju. vandens negalima, o su atrabotke peckiotis neetiska.
wundi, kuris ten obeliu aliejus turi didziausia atsparumo slegiui koeficienta?
nutraukes bus.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Jan 2013, 15:46
by wundis
apie obeliu alieju galeciau papasakoti labai daug. pradziai tai, kad noredami paremti obeliu olieju o ne maksima turetumete pirkti ne "Obeliu aliejus" o "Tyras". Nes pirkdami pirmaji remiate maksima, lobistus ir vagis pardavusius prekini zenkla, o pirkdami Tyra alieju - pratiskai dedate piniga mociutei, paradvusiai rapsa, i ranka.
Geriausias aliejus su maziausiai sudo bus aisku rafinuotas, neveltui statesi Obeliu aliejus (ne maksima, pilstanti uzsienietiska, nesveika, pigu, nenaturalu, cheminiu budu spausta alieju) rafinacijos linija uz daug melenjonu.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Jan 2013, 15:50
by mindaugasa vol.2
dekui wundziui ir obeliams!
man zinoma reikia paties geriausio aliejaus, negi suda pilsi?
o obeliu aliejus yra sertifikuotas dvitakciu varikliu rezonatoriu hidroformavimui?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Jan 2013, 16:09
by storms
o pala, kazka esi minejes apie ROKISKIO pieno gaminius, kurie irgi yr amaximos desimtoko apgaule?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Jan 2013, 16:14
by mindaugasa vol.2
nepriklausomai nuo wundzio komentaro apie rokiskio piena ir maksimini 10uka, pienas rezonatoriaus hidroformavimui naudojamas nebus.
pienas - agresyvus, sako mityboje suaugusiems zinduoliamsneprivalomas .
warske - kitas reikalas.
storms, tu zinduolis?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Jan 2013, 16:17
by storms
taip, bet nemoku det minusu
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 Jan 2013, 16:19
by mindaugasa vol.2
zek, uzdejau tau pliusa ir balansas tapo skystas, kaip obeliu aliejus - 2
heheee