Page 14 of 194

f

Posted: 12 May 2008, 16:48
by TDM
ej vyrai blin :D niu pox, ant tu minusu... jus darot kada nors suvaziavimus?

Posted: 12 May 2008, 16:50
by didzhej
Ikaliau minusa, nes galvoju, kad jau per daug i detales leidiesi, cia A... o B palik senovinius niurzgas ramybeje, dabar pamatysi kokia nemalone uzsitrauksi ir minusu lietu, delto, kad (dabar atsargiai).... rasai ju vardus be reikalo.
Atsimeni is kokio rasto duota fraze???

Eik mokytis:
Image

v

Posted: 12 May 2008, 16:54
by TDM
cia matau tik minusus kalat, susitarti niekaip neina :( tai ar darot susitikimus ant motociklu?

Re: v

Posted: 12 May 2008, 17:01
by Teo
TDM wrote:cia matau tik minusus kalat, susitarti niekaip neina :( tai ar darot susitikimus ant motociklu?
nenu blet. nekantrumas ir akiplėšiškumas tai neišpasakytas... tu čia pradžiai kojas bent apšilk, po to jau mėgink kažką pareguliuoti...

h

Posted: 12 May 2008, 17:04
by TDM
tegul manes nesmeizia, netip prisistaciau ne toki farda parinkau BBD

Re: v

Posted: 12 May 2008, 17:05
by didzhej
TDM wrote:cia matau tik minusus kalat, susitarti niekaip neina :( tai ar darot susitikimus ant motociklu?
Siaip buna W/outai.
Jei jau apie tai.
O R/outa padaryti, nu kaip man siulai su kroselka atvaziuot?

f

Posted: 12 May 2008, 17:05
by TDM
cia normaliai galima pabendraut ar butina apvaryt zmogu?

f

Posted: 12 May 2008, 17:07
by TDM
susitikimai turiu omeny su tais kas turi plentinius.

Re: f

Posted: 12 May 2008, 17:08
by Renaz
TDM wrote:Esu pats i vilniaus, Su TDM vazineju visur kur tik man rejkia, be abejo turiu ir auto, bet jus kaip jau zinot tai moto yra "Power" As senokai ieskojau forumo moto, stai ir radau,patiko man sis forumas, tikiuosi susibendrausim... Norejau paklaust apie suvaziavimus, nu gal kur susitinkat...? Sori kad apie mazai informacijos buvo, tesiog nemegstu daug sneket i tuscia...
Suvaziavimu nebuna. Vazinejam ten, kur niekam nereikia. Moto nera "Power".

Re: f

Posted: 12 May 2008, 17:11
by Renaz
TDM wrote:ej vyrai blin :D niu pox, ant tu minusu... jus darot kada nors suvaziavimus?
Partijos?

Re: f

Posted: 12 May 2008, 17:13
by Renaz
TDM wrote:cia normaliai galima pabendraut ar butina apvaryt zmogu?
Butina bendraujant apvaryt.

F

Posted: 12 May 2008, 17:14
by TDM
KRUTA CIA SU JUMIS :d

Re: f

Posted: 12 May 2008, 17:16
by El Traxo
TDM wrote:cia normaliai galima pabendraut ar butina apvaryt zmogu?
Ech, pacituosiu mėgstamiausią forumo vietą
Taip pat norime perspeti, jog siame forume neverta tiketis pagarbos, uzuojautos ar tarpusavio supratimo.

P.S. ale ple ir negudrus esi. Jei turi interesą, tautą reik mokėt užmotyvuot. Sužinok, kad žmonės čia, be motociklų, turi dxja interesų - ir darbus dirba, ir šeimas su vaikais (ok, nevisi...), tobiš verčiasi per galvą kokie visi užimti :) Sakytum, pvz. "atvarykit, statau po dupem! Paskui eisim piNpalais matuotis!".
O dabar ką??? :D

Posted: 12 May 2008, 17:20
by didzhej
el traxui +1
nes gerai varo! :rock:

p.s. kaip vel galesiu 'pliusuotiminusuotisble'

Re: f

Posted: 12 May 2008, 17:22
by Teo
El Traxo wrote: Sakytum, pvz. "atvarykit, statau po dupem! Paskui eisim piNpalais matuotis!".
O dabar ką??? :D
pritariu, skystablauzdžiams ir minkštakiaušiams čia ne vieta. tam skirta one.lt. tas kuris į kitus kreipiasi "Vyrai !" pats turėtų būt į tokį bent kiek panašus...