Page 14 of 16

Re: 2013 motociklai

Posted: 12 Nov 2012, 23:16
by Username
Geras, ant GW uzdejo karvutes snuki...hehe, idomiai :D :D biski netgi juokinga

Re: 2013 motociklai

Posted: 12 Nov 2012, 23:35
by El Traxo
ai nu dar visi šika dėl CB1100. Skaitau įdomu tik dėl to, kad 2013 ir air coolingas :)
O šiaip tai gražus klasikinis baikas. Gaila per daug kubų kofireiserio projektams :D

Image

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 08:56
by Abbath
Naujas CBFour? Akur kickas?

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:09
by storms
tai kad pas GW toks snukis lyg ir buvo?
tik stiklui cirkumstancija padare ir top boxui
siaip idomiai atrodo
gal net noreciau
pagrindinis privalumas - HD oem sistema (Offers the convenience of having the turn signals automatically turn off after completing a detectable right or left turn. (Deluxe Model))
http://powersports.honda.com/2013/gold- ... b/360.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:18
by wundis
toks motociklas gerai nebent tik kontrabandai veziot asfaltu

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:25
by Username
El Traxo wrote:ai nu dar visi šika dėl CB1100. Skaitau įdomu tik dėl to, kad 2013 ir air coolingas :)
O šiaip tai gražus klasikinis baikas. Gaila per daug kubų kofireiserio projektams :D
Euro5?

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:26
by Abbath
Nubet va... nudaze normalia spalva, tai iskart i motocikla panasu pasidare.

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:27
by ezhiukas
niekad nenoreciau goldwingo vien del sedesenos. Kojos per kelius paskausta kai reikia taip sulenkus ilgai vaziuot, o istiest nera kur, motoras trukdo.

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:32
by Username
galima ant vairo uzsideti

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:33
by storms
ezhiukas wrote:niekad nenoreciau goldwingo vien del sedesenos. Kojos per kelius paskausta kai reikia taip sulenkus ilgai vaziuot, o istiest nera kur, motoras trukdo.
a tu vaziavai?
man gw yra ziauriai patogus ir jokiu koju nx niekur tiest nereikia

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:36
by Abbath
storms wrote:
ezhiukas wrote:niekad nenoreciau goldwingo vien del sedesenos. Kojos per kelius paskausta kai reikia taip sulenkus ilgai vaziuot, o istiest nera kur, motoras trukdo.
a tu vaziavai?
man gw yra ziauriai patogus ir jokiu koju nx niekur tiest nereikia
Tai tau ir seip... Hondos patinka :troll:

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:53
by storms
nebutai kad patinka
as tiesiog alergiskas HD

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 09:58
by ezhiukas
nu gal tu priprates sulankstytom kojom vaziuot. As ne. Su goldwingu nevaziavau, bet jei tenka pavaziuot su HD su midkontrolais, tai kanopeles greit pavargsta. Net ir ant buelio pavargsta, nors sedesena gana auksta, kojom vietos kaip ir nemazai.

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 10:09
by Abbath
Cia gi viskas paprasta Stormso kojos pritreniruotos sulenktumui ant Hondakarves, and GW jo kojos palyginus galima sakyt tiesiai.

Re: 2013 motociklai

Posted: 13 Nov 2012, 10:31
by tckd
ajana an kiek paraolimpai, melejonai vazineja su midkantrolais ir nieko, o ten matai kojytes pavargsta neistiesus. visada gi galima prisivirint balki kojoms :cheers: :blackeye: