BMW R1200GS
Re: BMW R1200GS
valio! jei dar kokio scudo reikes - prasom!
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: BMW R1200GS
Nu jau nu mielagis, scudo filtriokas atsisuka uzmetus elementaria kilpele.
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
taible, dabar reikes is siuksliu dezes kavyrialinti spec. irankiuko ipokavima??
kilpele uzmesti moka belenkuris bezdoniu autosaltkalvis. o va spec irnkiais blizga tik balsiu klubhauzas (daugiau tokio durnumo aplink ner)
kilpele uzmesti moka belenkuris bezdoniu autosaltkalvis. o va spec irnkiais blizga tik balsiu klubhauzas (daugiau tokio durnumo aplink ner)
notomorrow
Re: BMW R1200GS
Pala tai ce gal irankiukas special for krasta? Anie ir fiat prilaiko 
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
Zinau tik viena, jei ponas pageidausite scudo filtra atsukti oem irankiuku, tai isankstinis apmokejimas 100lytu
mobile mindaugasa
mobile mindaugasa
notomorrow
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
labadiena,
draugas toliau durneja: prisitate ratlankiu ir ridineja, kaip velykinius margucius
ryskiai aminazinas baigesi
draugas toliau durneja: prisitate ratlankiu ir ridineja, kaip velykinius margucius
ryskiai aminazinas baigesi
- Attachments
-
- SAM_3646.JPG (64.75 KiB) Viewed 2024 times
notomorrow
Re: BMW R1200GS
oo, tai gandas.
Antras ratlankis, GS ruosiamas nei magadana, o i zieda
Antras ratlankis, GS ruosiamas nei magadana, o i zieda
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
nu turbut? neklausiau. kiek supratau, tai ant to kito ratlankio eina uzmauti normaliu ismatavimu guma 
notomorrow
Re: BMW R1200GS
privalumas: platus galinis ratas? siauras nepaveza akelienes imones?
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
tai supaisysi tu ta drauga >:/
kazka mekena apie labiau asfaltines gumas, apie 17 priekini rata
nieko, nzn
kazka mekena apie labiau asfaltines gumas, apie 17 priekini rata
nieko, nzn
notomorrow
Re: BMW R1200GS
Pastebejau tendencija - bmw motu savininkai aksesuaru ir papildomu priedu nepirkti negali. Perki bemsa, ruoskis ir navarotams.
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: BMW R1200GS
Nus, pradžia link RR padaryta. Aišku, laukia dar ilgas kelias 
Čia kaip iš traktoriaus daryt Lamborghini... Techniškai galima, bet koks tolkas?
Čia kaip iš traktoriaus daryt Lamborghini... Techniškai galima, bet koks tolkas?
How does you do?
Re: BMW R1200GS
o kam daryt, jei jau padaryta?El Traxo wrote:
Čia kaip iš traktoriaus daryt Lamborghini... Techniškai galima, bet koks tolkas?

±
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
Motociklas draugo, as tik fotke idejau. Ale, man rodosi, tas nera traktorius ir nebus lamborginis. Sake gruntovkes labai sturmuoti nesiruosia, o kas bande gs'a su 17 ratais ant asfalto, tai "never looked back".
Asmeniskai man, kai dave pabandyti, tai vienam viskas zjb, bet su antru numeriu, tai isivaizduoju, kad taip valdosi hd. Kaip siaura gatve stumti rojali ant ratuku, nepatiko.
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Asmeniskai man, kai dave pabandyti, tai vienam viskas zjb, bet su antru numeriu, tai isivaizduoju, kad taip valdosi hd. Kaip siaura gatve stumti rojali ant ratuku, nepatiko.
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
notomorrow
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: BMW R1200GS
Pabandysiu paklausti - su antru numeriu važinėjot prieš susitvarkant oro nelaikymą galiniam rate, ar po? Apie dujų nelaikymą neklausiu, arba klausiu med-kuliniariam.
How does you do?