Page 14 of 31

Re: BMW R1200GS

Posted: 16 Oct 2013, 17:20
by Arvis
valio! jei dar kokio scudo reikes - prasom!

Re: BMW R1200GS

Posted: 16 Oct 2013, 20:22
by tckd
Nu jau nu mielagis, scudo filtriokas atsisuka uzmetus elementaria kilpele.

Re: BMW R1200GS

Posted: 16 Oct 2013, 20:40
by mindaugasa
taible, dabar reikes is siuksliu dezes kavyrialinti spec. irankiuko ipokavima??
kilpele uzmesti moka belenkuris bezdoniu autosaltkalvis. o va spec irnkiais blizga tik balsiu klubhauzas (daugiau tokio durnumo aplink ner)

Re: BMW R1200GS

Posted: 16 Oct 2013, 21:37
by tckd
Pala tai ce gal irankiukas special for krasta? Anie ir fiat prilaiko :blackeye:

Re: BMW R1200GS

Posted: 16 Oct 2013, 21:40
by mindaugasa
Zinau tik viena, jei ponas pageidausite scudo filtra atsukti oem irankiuku, tai isankstinis apmokejimas 100lytu

mobile mindaugasa

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 12:24
by mindaugasa
labadiena,

draugas toliau durneja: prisitate ratlankiu ir ridineja, kaip velykinius margucius
ryskiai aminazinas baigesi

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 12:27
by jara
oo, tai gandas.
Antras ratlankis, GS ruosiamas nei magadana, o i zieda :ruko:

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 12:30
by mindaugasa
nu turbut? neklausiau. kiek supratau, tai ant to kito ratlankio eina uzmauti normaliu ismatavimu guma :dontknow:

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 15:01
by tckd
privalumas: platus galinis ratas? siauras nepaveza akelienes imones?

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 15:55
by mindaugasa
tai supaisysi tu ta drauga >:/
kazka mekena apie labiau asfaltines gumas, apie 17 priekini rata
nieko, nzn

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 16:33
by Username
Pastebejau tendencija - bmw motu savininkai aksesuaru ir papildomu priedu nepirkti negali. Perki bemsa, ruoskis ir navarotams.

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 17:05
by El Traxo
Nus, pradžia link RR padaryta. Aišku, laukia dar ilgas kelias :)

Čia kaip iš traktoriaus daryt Lamborghini... Techniškai galima, bet koks tolkas?

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 17:17
by tomasn
El Traxo wrote:
Čia kaip iš traktoriaus daryt Lamborghini... Techniškai galima, bet koks tolkas?
o kam daryt, jei jau padaryta?
Image

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 19:10
by mindaugasa
Motociklas draugo, as tik fotke idejau. Ale, man rodosi, tas nera traktorius ir nebus lamborginis. Sake gruntovkes labai sturmuoti nesiruosia, o kas bande gs'a su 17 ratais ant asfalto, tai "never looked back".
Asmeniskai man, kai dave pabandyti, tai vienam viskas zjb, bet su antru numeriu, tai isivaizduoju, kad taip valdosi hd. Kaip siaura gatve stumti rojali ant ratuku, nepatiko.

Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2

Re: BMW R1200GS

Posted: 08 Nov 2013, 20:04
by El Traxo
Pabandysiu paklausti - su antru numeriu važinėjot prieš susitvarkant oro nelaikymą galiniam rate, ar po? Apie dujų nelaikymą neklausiu, arba klausiu med-kuliniariam.