Page 14 of 17

Re: MotoGP 2013

Posted: 23 Oct 2013, 10:15
by Username
:D :D

Re: MotoGP 2013

Posted: 26 Oct 2013, 20:14
by RobertasRR
šį savaitgalį Japan GP
nepamirškit ryte įsijungt PC, ar TV


o Ben Spies, paskelbė baigia karjera...

Re: MotoGP 2013

Posted: 26 Oct 2013, 20:40
by Username
Penktadieni ir sestadieni ryte buvo atsauktos visos treniruotes nes rukas neleido helikopteriui pakilti ir saugumo sumetimais nieko nevyko, todel siandien buvo kvala (per lietu) 1h+ trukmes tai tai buvo viskas ka kiekviena komanda gavo. Daugiau jokiu treniruociu ir jokiu vaziavimu. O rytoj gali ar ir sausa buti.

Va tep, ir be jokiu ten kaprizu. Kaip Albaceteje ar dar trumpiau.

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 09:22
by Username
Vakar dienos motogp japonijoje lenktynese buvo vienas idomus momentas: esparaguso batonas tiesiosios gale kuomet dingo stabdziai pareinant i stabdymo zona ant 'normalei' greicio.

Kaip jums vaizdelis?

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 09:58
by storms
dajiosh link

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 10:06
by mindaugasa
ti skaitosi, kad markezas irgi batoninosi ar ne ant 190mhp?

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 11:01
by wundis
ntai kodel nera gifo kokio imesto :/

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 11:10
by Username
mindaugasa wrote:ti skaitosi, kad markezas irgi batoninosi ar ne ant 190mhp?
tokio nelabai pamenu...bet gal atmintis neveza

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 11:53
by mindaugasa
ti kai barzda apsiklijaves plastyrium buvo?

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 11:53
by Username
storms wrote:dajiosh link

Tai riebus linkas su turiniu jau nuo vakar idetas kur reikia.

AHA, neziuri niekas???




Nu gerai gerai, ko nepadarysi del kitu:

http://youtu.be/jIGDa0qLrYE" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 12:07
by inter
Matosi, kad judesiukas atidirbtas.
Prisipazinkit, kas va taip lengva ranka savo mota paleistumet?

CRT sutaupe, nesuprogramavo stabilumo kontroles zvyrui. Skupus moka du kartus.
Manot esparagusui is algos isskaiciuos?

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 12:16
by mindaugasa
bet tai bleble, kay veza normalios trasos su run offais. atsigule, nuciuoze, atsistojo ir nuejo.
ble, buvo gi kazkam pries pora (?) metu dinge stabdziai ateinant i sakiu posuki. rezultatas - visai kitas.

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 14:30
by Username
Panasiai buvo ir Stoneriui pries pora metu: http://www.youtube.com/watch?v=a1QV7sbb4Es" onclick="window.open(this.href);return false;

Beje, suzinokite, MotoGP baikai Motegi trasai (kuri reikalauja labai didelio kruvio stabdziams), naudoja specialius diskus: 340mm (standartiskai naudojami ~320mm).

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 19:57
by RobertasRR
bet taiiiii kaiiiiii lengvai nušoko nuo moco...

Re: MotoGP 2013

Posted: 28 Oct 2013, 20:15
by mindaugasa
he, prie toookio greicio, tai musiet atsitiesei, rankas nuo vairo paleidai ir jau katapultuojiesi, nia?