Page 14 of 17
Re: MotoGP 2013
Posted: 23 Oct 2013, 10:15
by Username
Re: MotoGP 2013
Posted: 26 Oct 2013, 20:14
by RobertasRR
šį savaitgalį Japan GP
nepamirškit ryte įsijungt PC, ar TV
o Ben Spies, paskelbė baigia karjera...
Re: MotoGP 2013
Posted: 26 Oct 2013, 20:40
by Username
Penktadieni ir sestadieni ryte buvo atsauktos visos treniruotes nes rukas neleido helikopteriui pakilti ir saugumo sumetimais nieko nevyko, todel siandien buvo kvala (per lietu) 1h+ trukmes tai tai buvo viskas ka kiekviena komanda gavo. Daugiau jokiu treniruociu ir jokiu vaziavimu. O rytoj gali ar ir sausa buti.
Va tep, ir be jokiu ten kaprizu. Kaip Albaceteje ar dar trumpiau.
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 09:22
by Username
Vakar dienos motogp japonijoje lenktynese buvo vienas idomus momentas: esparaguso batonas tiesiosios gale kuomet dingo stabdziai pareinant i stabdymo zona ant 'normalei' greicio.
Kaip jums vaizdelis?
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 09:58
by storms
dajiosh link
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 10:06
by mindaugasa
ti skaitosi, kad markezas irgi batoninosi ar ne ant 190mhp?
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 11:01
by wundis
ntai kodel nera gifo kokio imesto :/
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 11:10
by Username
mindaugasa wrote:ti skaitosi, kad markezas irgi batoninosi ar ne ant 190mhp?
tokio nelabai pamenu...bet gal atmintis neveza
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 11:53
by mindaugasa
ti kai barzda apsiklijaves plastyrium buvo?
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 11:53
by Username
storms wrote:dajiosh link
Tai riebus linkas su turiniu jau nuo vakar idetas kur reikia.
AHA, neziuri niekas???
Nu gerai gerai, ko nepadarysi del kitu:
http://youtu.be/jIGDa0qLrYE" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 12:07
by inter
Matosi, kad judesiukas atidirbtas.
Prisipazinkit, kas va taip lengva ranka savo mota paleistumet?
CRT sutaupe, nesuprogramavo stabilumo kontroles zvyrui. Skupus moka du kartus.
Manot esparagusui is algos isskaiciuos?
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 12:16
by mindaugasa
bet tai bleble, kay veza normalios trasos su run offais. atsigule, nuciuoze, atsistojo ir nuejo.
ble, buvo gi kazkam pries pora (?) metu dinge stabdziai ateinant i sakiu posuki. rezultatas - visai kitas.
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 14:30
by Username
Panasiai buvo ir Stoneriui pries pora metu:
http://www.youtube.com/watch?v=a1QV7sbb4Es" onclick="window.open(this.href);return false;
Beje, suzinokite, MotoGP baikai Motegi trasai (kuri reikalauja labai didelio kruvio stabdziams), naudoja specialius diskus: 340mm (standartiskai naudojami ~320mm).
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 19:57
by RobertasRR
bet taiiiii kaiiiiii lengvai nušoko nuo moco...
Re: MotoGP 2013
Posted: 28 Oct 2013, 20:15
by mindaugasa
he, prie toookio greicio, tai musiet atsitiesei, rankas nuo vairo paleidai ir jau katapultuojiesi, nia?