Page 14 of 15

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 03 Sep 2013, 14:45
by devil_racer
einu nusibaust.. kawa ant pardavimo, gal kam reik? nafik susinervinau :nublee: :nublee:

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 03 Sep 2013, 17:41
by RobertasRR
devil_racer wrote:einu nusibaust.. kawa ant pardavimo, gal kam reik? nafik susinervinau :nublee: :nublee:
perku už brangiai :-k

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 03 Sep 2013, 17:52
by jara
devil_racer wrote:einu nusibaust.. kawa ant pardavimo, gal kam reik? nafik susinervinau :nublee: :nublee:
Nu, pats lopas! Ner cia ko nervuotis :)

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 03 Sep 2013, 21:39
by RobertasRR
gal galima revjuvsa? parašys? iš geriausio mano track day?
O aš dar gyvenu Estija :D ir laukiu... kada pakartot??? :D

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 03 Sep 2013, 22:01
by storms
Tai gal dar ir fotkių kas įmes?
Ar šį kart buvo bobų? Jei taip,
ar geros buvo?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 10:32
by storms
Na tai trumpas reziumė: kas nevažiavo - tas nevažiavo.
Kas važiavo - tas apturėjo maximum fun.

Pradedam nuo reklamos
Image

Šį kart buvo nemažai damų, kurios baxuriukams davė per ausį
Image

Nežinau, ką xebra Robertui PR pripylė į tą butelį, bet ten tirkai buvo ne vanduo
Image
Image
Image

Buvo ir greičio velnių
Image
Image
Image
Image
Image

Ir damų
Image
Image
Image

Ant Vrooam Oil Trophy 2013 vėl susirinko dausus dalyvių būrys
Image
Image
Image

Kai kurie ieškojo shortcutų
Image
Image
Image
Image

Ale galų gale panikė nugalėjo
Image

ne veltui Samis ja koučina
Image

Pirminykui rispekts. Eina sunkiai, bet važiuoja
Image
Image
Image
Image

Beje, daug kas verkė dėl padangų.
Maniškė, gi, dirbo tabulai. Matyt K-Techas ir slėgio sužiūrėjimas duoda savo
Image
Image

Sexy asses
Image
Image

Tai tiek šiems metams.
Patiko.
Ačiū mums ir jums
Image

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 10:55
by mindaugasa vol.2
grazu.labai.patiko tautiniai motyvai ant bleides nr7. galima, as kitu metu trophyje busiu umbrela-boy?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 11:15
by storms
Snoriukas, šita vakancija jau užimta
Image

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 16:11
by storms
Šnekant apie Anastasia Kovalenko:
http://sbkrussia.ru/news/detail9149.htm ... NT_ID=9149" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 16:19
by jara
storms wrote:Šnekant apie Anastasia Kovalenko:
http://sbkrussia.ru/news/detail9149.htm ... NT_ID=9149" onclick="window.open(this.href);return false;
hehe, lopu komanda. Toje pacioje estijoje anas latvis osipovas buvo imamas ant desros pries isejima i starta finisha.
cia turbut su mergele susitare, kad kelia uzstotu man latvijoj del to

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 20:54
by RobertasRR
storms :mp1:
storms wrote: Nežinau, ką xebra Robertui PR pripylė į tą butelį, bet ten tirkai buvo ne vanduo
Image
Image
tai va ko jie juokės :nublee:

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 21:17
by mindaugasa vol.2
draugai draugui - draugai?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 04 Sep 2013, 21:55
by RobertasRR
mindaugasa vol.2 wrote:draugai draugui - draugai?
taiva... :roll: ...

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Oct 2013, 01:27
by RobertasRR
Laba naktį,
Tik grįžom iš "VOT 2013 apdovanojimų vakaro", smagu sutikti kolegas, prisiminti sezoną,
organizatoriams :plustwo: rėmėjams :mp1: dalyviams :mp1:

geriausi vakaro klausimai:

:ameba:

ir manau geriausias pirmas tik viska susuko suzuki, juk kaip ir Marco Melandri su suskiu nėra smaugęs :-k bet gana teisintis, prigavo...


reziumuojant apdovanojimus, smauki su V-Twin'u prizai garantuoti :rock:
laukiam 2014 pavasario

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 18 Oct 2013, 08:31
by Yvl
RobertasRR wrote: Image
Axulia ta teta su slidinėjimo batais?