Page 14 of 15
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 03 Sep 2013, 14:45
by devil_racer
einu nusibaust.. kawa ant pardavimo, gal kam reik? nafik susinervinau

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 03 Sep 2013, 17:41
by RobertasRR
devil_racer wrote:einu nusibaust.. kawa ant pardavimo, gal kam reik? nafik susinervinau

perku už brangiai

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 03 Sep 2013, 17:52
by jara
devil_racer wrote:einu nusibaust.. kawa ant pardavimo, gal kam reik? nafik susinervinau

Nu, pats lopas! Ner cia ko nervuotis

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 03 Sep 2013, 21:39
by RobertasRR
gal galima revjuvsa? parašys? iš geriausio mano track day?
O aš dar gyvenu Estija

ir laukiu... kada pakartot???

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 03 Sep 2013, 22:01
by storms
Tai gal dar ir fotkių kas įmes?
Ar šį kart buvo bobų? Jei taip,
ar geros buvo?
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 10:32
by storms
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 10:55
by mindaugasa vol.2
grazu.labai.patiko tautiniai motyvai ant bleides nr7. galima, as kitu metu trophyje busiu umbrela-boy?
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 11:15
by storms
Snoriukas, šita vakancija jau užimta

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 16:11
by storms
Šnekant apie Anastasia Kovalenko:
http://sbkrussia.ru/news/detail9149.htm ... NT_ID=9149" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 16:19
by jara
hehe, lopu komanda. Toje pacioje estijoje anas latvis osipovas buvo imamas ant desros pries isejima i starta finisha.
cia turbut su mergele susitare, kad kelia uzstotu man latvijoj del to
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 20:54
by RobertasRR
storms
storms wrote:
Nežinau, ką xebra Robertui PR pripylė į tą butelį, bet ten tirkai buvo ne vanduo

tai va ko jie juokės

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 21:17
by mindaugasa vol.2
draugai draugui - draugai?
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 04 Sep 2013, 21:55
by RobertasRR
mindaugasa vol.2 wrote:draugai draugui - draugai?
taiva...

...
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 18 Oct 2013, 01:27
by RobertasRR
Laba naktį,
Tik grįžom iš "VOT 2013 apdovanojimų vakaro", smagu sutikti kolegas, prisiminti sezoną,
organizatoriams

rėmėjams

dalyviams
geriausi vakaro klausimai:
ir manau geriausias pirmas tik viska susuko suzuki, juk kaip ir
Marco Melandri su suskiu nėra smaugęs

bet gana teisintis, prigavo...
reziumuojant apdovanojimus, smauki su V-Twin'u prizai garantuoti
laukiam 2014 pavasario
Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013
Posted: 18 Oct 2013, 08:31
by Yvl
RobertasRR wrote: 
Axulia ta teta su slidinėjimo batais?