Page 14 of 75
Posted: 09 Jul 2008, 19:36
by Yvl
ai cia toki CD aptikau namie tarp zurnalu. reikia kam?

Posted: 10 Jul 2008, 07:42
by ezhiukas
tikri rokeriai perka is v-twin arba custom chrome, kuryakyn cia tik panasoniku gerbejams
Posted: 10 Jul 2008, 09:48
by Teo
ezhiukas wrote:tikri rokeriai perka is v-twin arba custom chrome, kuryakyn cia tik panasoniku gerbejams
koks skirtumas...vistiek viskas made in china...
Posted: 10 Jul 2008, 09:53
by ezhiukas
siaip tai yvl, katalogas gali nukrist i ftp, vistiek gi pdf'as. Kam reiks, tas parsisius ir pasiskaitys
Posted: 10 Jul 2008, 10:06
by Yvl
ezhiukas wrote:siaip tai yvl, katalogas gali nukrist i ftp, vistiek gi pdf'as. Kam reiks, tas parsisius ir pasiskaitys
oke, suridensiu vakare (jei jobanas Meganetas duos enterneto).
beje yra ir kazkoks ~500 MB video.... Su zhiurkike ir matociklais.
edit: suridenau.. nezinojau kur rident, tai yra ten kur yra - is karto!

Posted: 19 Jul 2008, 23:03
by efk0nas
Kas čia šiandien per rūsčių barzdotų dėdžių ant nikeliuotu unitazų paradas buvo prie V2? Jaučiu, kokie pora šimtukų susirinko

Posted: 20 Jul 2008, 09:23
by El Traxo
efk0nas wrote:Kas čia šiandien per rūsčių barzdotų dėdžių ant nikeliuotu unitazų paradas buvo prie V2? Jaučiu, kokie pora šimtukų susirinko

Nesekate vietos spaudos
http://www.biker.lt/index.php?parent=71 ... 440#080719
Posted: 21 Jul 2008, 14:12
by Yvl
Posted: 21 Jul 2008, 14:22
by Teo
skaitau, kad suaugusiems diedams nėra ko lyst pas vaikus į smėlio dėžę

tegu žaidžia vieni
p.s. man tai kuo toliau tuo labiau viskas darosi pochui

visokie sysčiojimai, myžčiojimai, karai keliuose, pakso sugryžimas, nukstanti bembiksų populiacija ir t.t.
Posted: 21 Jul 2008, 14:33
by wundis
uzdejau Teo pliusa.
mes, zmones is provincijos, irgi taip galvojam.

Posted: 22 Jul 2008, 10:06
by storms
Teo wrote:
skaitau, kad suaugusiems diedams nėra ko lyst pas vaikus į smėlio dėžę

tegu žaidžia vieni
p.s. man tai kuo toliau tuo labiau viskas darosi pochui

visokie sysčiojimai, myžčiojimai, karai keliuose, pakso sugryžimas, nukstanti bembiksų populiacija ir t.t.
daraisi tikras baikeris
kuriam px paksas ir almaksas!
Posted: 22 Jul 2008, 10:34
by Teo
storms wrote:
daraisi tikras baikeris
kuriam px paksas ir almaksas!
aha, stengiuosi

Posted: 05 Aug 2008, 21:25
by mindaugasa vol.2
visu spalvu baikeriams kalu po riebu minusa, uztatai, kad garsusis sturgis cia nebuvo ne zodziu paminetas. nekalbaunt jau apie tai, kad susiorganizuoti ir nuvykti pagerti. kur lojalumas?
http://www.delfi.lt/news/economy/automo ... d=17958738
Posted: 07 Aug 2008, 14:00
by Yvl
Posted: 27 Aug 2008, 14:01
by El Traxo
kalbant apie pirkimus - pardavimus.
Būnant Švedijoj vienas krikščionis sakė pirksiąs baiką iš amerikės. Nori japono (Kawasokio VN). Visi svaigsta apie japonus 1.8l - 2l. Nu, tradiciniai "japoniški" svaigimai susivedantys į kubatūros upgreidus. Importo mokesčiai - 25% VAT+ muitai. O muitai nelietuviški... Harlius pirkti bijo, nes "brangu" prieš ir po to

Sakė, net ir jamant baiką iš Lietuvos lyg ir yra kažkokie vietinio lygio apribojimai (žadėjo išsiaiškinit). Už sunkiasvorius japonus sega po 7-8eu