Page 14 of 75

Posted: 09 Jul 2008, 19:36
by Yvl
ai cia toki CD aptikau namie tarp zurnalu. reikia kam?
Image

Posted: 10 Jul 2008, 07:42
by ezhiukas
tikri rokeriai perka is v-twin arba custom chrome, kuryakyn cia tik panasoniku gerbejams

Posted: 10 Jul 2008, 09:48
by Teo
ezhiukas wrote:tikri rokeriai perka is v-twin arba custom chrome, kuryakyn cia tik panasoniku gerbejams
koks skirtumas...vistiek viskas made in china...

Posted: 10 Jul 2008, 09:53
by ezhiukas
siaip tai yvl, katalogas gali nukrist i ftp, vistiek gi pdf'as. Kam reiks, tas parsisius ir pasiskaitys

Posted: 10 Jul 2008, 10:06
by Yvl
ezhiukas wrote:siaip tai yvl, katalogas gali nukrist i ftp, vistiek gi pdf'as. Kam reiks, tas parsisius ir pasiskaitys
oke, suridensiu vakare (jei jobanas Meganetas duos enterneto).
beje yra ir kazkoks ~500 MB video.... Su zhiurkike ir matociklais. :)

edit: suridenau.. nezinojau kur rident, tai yra ten kur yra - is karto! :)

Posted: 19 Jul 2008, 23:03
by efk0nas
Kas čia šiandien per rūsčių barzdotų dėdžių ant nikeliuotu unitazų paradas buvo prie V2? Jaučiu, kokie pora šimtukų susirinko :rembaks:

Posted: 20 Jul 2008, 09:23
by El Traxo
efk0nas wrote:Kas čia šiandien per rūsčių barzdotų dėdžių ant nikeliuotu unitazų paradas buvo prie V2? Jaučiu, kokie pora šimtukų susirinko :rembaks:
Nesekate vietos spaudos :)
http://www.biker.lt/index.php?parent=71 ... 440#080719

Posted: 21 Jul 2008, 14:12
by Yvl
kas cia per drabstymasis shudais ??? :evil:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showP ... 8865.101-=(717336376

Posted: 21 Jul 2008, 14:22
by Teo
Yvl wrote:kas cia per drabstymasis shudais ??? :evil:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showP ... 8865.101-=(717336376
skaitau, kad suaugusiems diedams nėra ko lyst pas vaikus į smėlio dėžę :) tegu žaidžia vieni
p.s. man tai kuo toliau tuo labiau viskas darosi pochui :) visokie sysčiojimai, myžčiojimai, karai keliuose, pakso sugryžimas, nukstanti bembiksų populiacija ir t.t.

Posted: 21 Jul 2008, 14:33
by wundis
uzdejau Teo pliusa.
mes, zmones is provincijos, irgi taip galvojam.
:eb:

Posted: 22 Jul 2008, 10:06
by storms
Teo wrote:
Yvl wrote:kas cia per drabstymasis shudais ??? :evil:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showP ... 8865.101-=(717336376
skaitau, kad suaugusiems diedams nėra ko lyst pas vaikus į smėlio dėžę :) tegu žaidžia vieni
p.s. man tai kuo toliau tuo labiau viskas darosi pochui :) visokie sysčiojimai, myžčiojimai, karai keliuose, pakso sugryžimas, nukstanti bembiksų populiacija ir t.t.
daraisi tikras baikeris
kuriam px paksas ir almaksas!

Posted: 22 Jul 2008, 10:34
by Teo
storms wrote: daraisi tikras baikeris
kuriam px paksas ir almaksas!
aha, stengiuosi :)

Posted: 05 Aug 2008, 21:25
by mindaugasa vol.2
visu spalvu baikeriams kalu po riebu minusa, uztatai, kad garsusis sturgis cia nebuvo ne zodziu paminetas. nekalbaunt jau apie tai, kad susiorganizuoti ir nuvykti pagerti. kur lojalumas?
http://www.delfi.lt/news/economy/automo ... d=17958738

Posted: 07 Aug 2008, 14:00
by Yvl
susipazinkime: nematytas HD modelis

Posted: 27 Aug 2008, 14:01
by El Traxo
kalbant apie pirkimus - pardavimus.
Būnant Švedijoj vienas krikščionis sakė pirksiąs baiką iš amerikės. Nori japono (Kawasokio VN). Visi svaigsta apie japonus 1.8l - 2l. Nu, tradiciniai "japoniški" svaigimai susivedantys į kubatūros upgreidus. Importo mokesčiai - 25% VAT+ muitai. O muitai nelietuviški... Harlius pirkti bijo, nes "brangu" prieš ir po to :) Sakė, net ir jamant baiką iš Lietuvos lyg ir yra kažkokie vietinio lygio apribojimai (žadėjo išsiaiškinit). Už sunkiasvorius japonus sega po 7-8eu