Page 14 of 67

Posted: 29 Aug 2007, 16:44
by wundis
su porshu is principo nevazinesiu. tikrai ne del to kad neturiu jam pinigu. is principo !
jau net nekalbant apie tai kad pas ji 4 ratai, kas yra gausiai nedvasinga.

Posted: 29 Aug 2007, 16:47
by Yvl
w919 wrote:geriau abu po Porsche 924.
ka ten.. po kajena kaip minimum!

p.s. bites mobilus internetas visai spol valina....

Posted: 29 Aug 2007, 16:52
by wundis
p.s. bites mobilus internetas visai spol valina....
smagu kad visgi yra internetas, o tai butum subyrejes i kubelius. Bondas butu juos tik praspyres.

Posted: 29 Aug 2007, 16:55
by Yvl
yr-ner-ner-yr-yr-ner.... :)

Posted: 29 Aug 2007, 18:05
by ezhiukas
vel tema susikot. Lauk is cia, cia traktoriams skirta tema

Posted: 29 Aug 2007, 18:32
by gonzas
tu cia nesiuntinek, a tai salerka nupilsim!

Posted: 29 Aug 2007, 18:37
by wundis
:D :D :D gh :) nupilt tai jo, bet kur po to ta dazyta dizelina det :-k

Posted: 29 Aug 2007, 18:49
by gonzas
parduosim omnitel.autos

ten yr kas perka ir giriasi!

Posted: 18 Sep 2007, 13:18
by ezhiukas
siandien nusipirkau kaladeles, reiks koki vakara bandyt pasikeist. Tik va girdejau kad tam reikia kazkokio neaiskaus raktelio, kurio pas mane lyg ir nera :(

Posted: 18 Sep 2007, 13:23
by Yvl
ezhiukas wrote:siandien nusipirkau kaladeles, reiks koki vakara bandyt pasikeist. Tik va girdejau kad tam reikia kazkokio neaiskaus raktelio, kurio pas mane lyg ir nera :(
skaitau bulgarke ir lauzhtuvas yra yrankeyi nr 1 garaziuke :)

Posted: 18 Sep 2007, 13:29
by ezhiukas
isardymui gal ir taip. Bet kad surinkt situ irankiu deja neuztenka. Tada jau svarkes reikia :D

Posted: 18 Sep 2007, 14:12
by storms
ezhiukas wrote:isardymui gal ir taip. Bet kad surinkt situ irankiu deja neuztenka. Tada jau svarkes reikia :D
atvaryk pas mane
TIG'a duosiu

Posted: 18 Sep 2007, 14:14
by ezhiukas
turi? Zinosim kai prireiks. Pas mus kol kas tik paprastas kempas stovi

Posted: 18 Sep 2007, 14:22
by storms
yra portatyvinis su mini balionu
bet virint dar nemoku:)

Posted: 18 Sep 2007, 14:24
by w919
btw, vakar per Discovery Ewansas rode kaip virint su TIG'u. patiko! :)