Page 140 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 10:59
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:briedi, dar pries karmos istaliacija, prasome sumeistrauti motofrakcijai dinamini laisvu vietu info tablo.
pvz. beganti eilute "siandiena forume mes turime 15 laisvu vietu motoziedininkam ir visai neturime endurnistam"
socialine reklama ir teisybe, nu?
Ajo, endurnių kvotos šiems metams išnaudotos ir viršytos. Leiskit atsigauti miškų paklotėms ir pirmininko varnai!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 11:10
by mindaugasa vol.2
taip. gamybinis butinumas ir ziauri realija
enduro bujoja, kaip braga ant mieliu, o asfaltiniai nyksta
jei bus pazeistas balansas, kuris jau yra pazeistas
kentes visi
laikrasciai apreks uz sudarkyta gamta, veiklusis aplinkos ministras, rinkdamas taskus, uzdraus motociklus gamtoje, o populiaresnese trasose (gariunai?), tkdc neprasimus per minia
kam to reikia?
daj, palaikom pusiausvyra, kad ana nenusvirtu
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 15:30
by lasas
Sveiki,
vardas: Vaidas, vazinejau su Yamaha MT-03. Domiuosi elektra esu vienas is xebros atvezusius Zero motociklus i Lietuva, domiuosi elektrichkom/skalbiankem/elektriniais mocais:) Jau spejau gauti velniu kitoj temoj, tai dabar bandau prisistatineti.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 15:42
by Arvis
welcome
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 15:42
by Arvis
welcome
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 15:45
by zil130
minus
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 15:45
by zil130
minus
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 15:56
by Motowowere
As pasistengsiu dar del jusu

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 16:09
by wundis
O! MT-03! kazkodel neitin perkamas jamanos kurinys? ar minejau kad kazkada labai norejau? kada darom testdraiva?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 17:08
by LGM
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 17:40
by mindaugasa vol.2
jo, mt03 yra egzotika. dar geriau butu mt01
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 17:47
by mindaugasa vol.2
lasas wrote:Sveiki,
vardas: Vaidas, vazinejau su Yamaha MT-03. Domiuosi elektra esu vienas is xebros atvezusius Zero motociklus i Lietuva, domiuosi elektrichkom/skalbiankem/elektriniais mocais:) Jau spejau gauti velniu kitoj temoj, tai dabar bandau prisistatineti.
labadiena,
prisistatant butu mandagu informuoti motovisuomene, kad pazadate iki metu galo pristatyti ir ktm skalbenke
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 11 Oct 2010, 20:44
by didzhej
as atiduociau savo teigiama balsa, su salyga, kad pakalbetume apie elektro-dvirkos sukurima. uzsknisau mint!
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Oct 2010, 09:31
by Dzuku_Briedzis
LGM wrote:EK po truputi ruošiasi invazijai..
Nesipriešinkit ir niekam neskaudės.
Va šito tai jau čia bliat nereikia.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Oct 2010, 09:51
by storms
kazkaip nesuprantu kam ta invazija?
enduroklubas juk lygis
o cia kazkokie mazvaikiai ir nevisprociai susirinke