Page 15 of 18

Re: Arvi?

Posted: 13 Oct 2011, 14:28
by tckd
acipprasau bet kokiu tikslu nupiepes mobile internetas dar gali buti waifaininamas? :dontknow: :ruko:

Re: Arvi?

Posted: 13 Oct 2011, 15:13
by liankas
nusipirk htc ir nereik modemo pirkt :)

Re: Arvi?

Posted: 18 Oct 2011, 13:11
by efk0nas
liankas wrote:nusipirk htc ir nereik modemo pirkt :)
Teisingumo dėlei būtina paminėti, kad ne tik HTC :)

Re: Arvi?

Posted: 19 Oct 2011, 12:54
by Yvl
idomu, kaip butu pas mus tokiu atveju?

Re: Arvi?

Posted: 19 Oct 2011, 13:01
by Username
"The case of Ms Aarons was extraordinary, even if the amount was correct. T-Mobile cut her bill to $2,500 and gave her six months to pay," a T-Mobile spokeswoman said.

+1 Tmobilei.

Lietuvoje irgi manau butu priimtas 'zmogiskasis sprendimas'.

Re: Arvi?

Posted: 19 Oct 2011, 13:14
by Yvl
...arba bankelis jau perrasinetu klejento troba aperatoriaus zinion, nes sutartyje, pasirodo, yra mazas punktelis mazu sriftu del atsakomybes ir turto perleidimo uz skolas ir nejebiot :)

Re: Arvi?

Posted: 19 Oct 2011, 15:30
by tckd
letuviai apsiriboja tukstanciais ltl, gal megabaitai pigesni :ruko:

Re: Arvi?

Posted: 26 Oct 2011, 09:23
by mindaugasa vol.2
arvi, kur prilekt koldkuteriu?

Re: Arvi?

Posted: 25 Jan 2012, 00:26
by Ricardo
IMG_2777[1].JPG
IMG_2777[1].JPG (103.25 KiB) Viewed 4211 times
Arvi? matai kaip gavosi?stikliukus uzsakyk :D

Re: Arvi?

Posted: 25 Jan 2012, 00:33
by storms
look kardon aptrauktas kardon look
extremalu!

Re: Arvi?

Posted: 25 Jan 2012, 07:47
by Arvis
Gut!

Re: Arvi?

Posted: 01 Feb 2012, 09:18
by Yvl
Tai stormselis jau ir androidike

Re: Arvi?

Posted: 01 Feb 2012, 09:19
by storms
pinigus uz naudojimasi geimu pervesti i A/S taupomajame banke

Re: Arvi?

Posted: 23 Aug 2013, 20:32
by tomasn
nu tai skias, kadangi liankas ir arvis paliko (ne)skestanti laiva, sentimentu telezwei niber ir uzvakar buvau perkeltas i bites tinkla. pasiule 500 minuciu i visus tinklus, 1 Gb, 3000 sms tik uz 15 litu su peveme. be to nereikejo isipareigoti kazkoki menesiu skaiciu naudotis bites paslaugomis. kurjeris iskart atityso reikiamo nanoSMS dydzio korta, nereikejo nieko karpyt.
pastebejimas gal toks ir davatkiskas, ale lyg ir maziau aliektros jama ir daugiau procentu batarkes lieka vakare. intensyviai naudojant, telepona i vakara reikedavo kuriam laikui pajungt prie krovimo, su Bite - jokio papildomo krovimo. O naudoju intensyviai (ka daugiau veikt sesias valandas automobilyje. taigi, kol negavau pirmos sasakaitos - rekomenduoju

Re: Arvi?

Posted: 23 Aug 2013, 20:35
by Yvl
Čia kaip biznieriui, ar kaip lopiniui iš gatvės?
P.s. Liankas nepaliko!