Page 15 of 45

Posted: 14 Jul 2009, 10:20
by storms
Teo wrote:ai tiesa - o kas galetu rodyti dar ir pulsa su kalorijom? uz protinga kaina, žinoma
kaip jau minejau suunto black panda
http://www.prosport.lt/category,catalog.item,id.1466

Posted: 14 Jul 2009, 10:27
by Arvis
_heyy wrote:
didzhej wrote:
_heyy wrote:man tai tu plastmasiu dizainas tai ka as zinau.
jei laikrodis, tai turi buti laikrodis, o ne kazkoks marazmas.

skaitau rustumo ir dvasingumo pridetu toks
Pats nesiotum?
pats nesiociau kazka panasaus:

Image
IWC tokia is pigesniu firmu :D bet tiktu is bedos:

Image

Posted: 14 Jul 2009, 10:35
by El Traxo
rekomenduoju gerą selerį http://stores.shop.ebay.com/JagrFanNJ-C ... QQ_armrsZ1

pats pirkau du Casio dziegorius- geros kainos tiek daiktų, tiek šipinimo. Ir atsiuntė ant smūgio. No taxes, off coz :)

Posted: 14 Jul 2009, 10:43
by storms

Posted: 14 Jul 2009, 10:45
by storms

Posted: 14 Jul 2009, 11:33
by tckd
storms wrote:kaip jau minejau suunto black panda
http://www.prosport.lt/category,catalog.item,id.1466
vertinant kad savo x3 pirkau uz 80eu, kai pas juos 549 taitai kaineles matyt reiktu dalint an puses :albino:

Posted: 30 Jul 2009, 15:55
by Yvl
shiundiej gryzho Casio G100-1BV

atsiejo 49.45USD+15.95USD shipingas + 45 (!!!) LTL Bubiliaus Kybiui
kazin, kas ten per random skaiciu generatorius muitinej stovi?

Image :chain:

Posted: 30 Jul 2009, 16:14
by efk0nas
Yvl wrote:shiundiej gryzho Casio G100-1BV

atsiejo 49.45USD+15.95USD shipingas + 45 (!!!) LTL Bubiliaus Kybiui
kazin, kas ten per random skaiciu generatorius muitinej stovi?
:chain:
Kas čia per plastmasinė tralialiūška su ančiukais ir širdutėm? Kur tikro baikerio kaukolės, grandinės ir slibinai? :pazors:

Posted: 30 Jul 2009, 16:20
by gonzas
buk ramus efkUnai. yvelas persikvalifikuoja.

Posted: 30 Jul 2009, 16:36
by Yvl
efk0nas wrote:Kas čia per plastmasinė tralialiūška su ančiukais ir širdutėm? Kur tikro baikerio kaukolės, grandinės ir slibinai? :pazors:
tai kad siaip anas ne man, nors mielai naudociau ir pats.. :)

Posted: 31 Jul 2009, 09:11
by Teo
Yvl wrote:
atsiejo 49.45USD+15.95USD shipingas + 45 (!!!) LTL Bubiliaus Kybiui
kazin, kas ten per random skaiciu generatorius muitinej stovi?
jo, keisti skaičiai. gal muitas laikrodžiams kokie 50 procentu :)

Posted: 31 Jul 2009, 09:16
by Arvis
O daro jie taip:

Laikrodziui skaiciuoja pagal invoice muita, prideda prie kainos ir nuo bendros sumos suskaiciuoja pvm

tada suskaiciuoja pvm nuo siuntimo kainos

tada abi gautas reiksmes sumuoja :)

jokios magijos - paprasta matematika :D :albino:

Edit: nepaminejau, kad moki ir muita ir pvm :D

Posted: 31 Jul 2009, 09:23
by Arvis

Posted: 31 Jul 2009, 09:23
by El Traxo
pasikartosiu - apmokęstinti siuntimo paslaugą - tokio absurdo dar reikia paieškoti
:chain: :evil: :rembaks:

Posted: 31 Jul 2009, 09:26
by Teo
o kaip tada:
Visas prekių siuntas, išsiųstas tiesiai iš trečiosios šalies gavėjui Bendrijoje, leidžiama įvežti be importo muitų, jeigu prekių savoji vertė kiekvienoje siuntoje neviršija 150 EUR