Page 15 of 21

Posted: 10 Dec 2007, 23:11
by ezhiukas
patiko man mentovski roadkingai kazkaip. Pajamiau dar viena siandie :D

Posted: 10 Dec 2007, 23:46
by El Traxo
spėju - #15419377 :roll:

Posted: 11 Dec 2007, 08:22
by ezhiukas
visai teisingai speji :)

Posted: 11 Dec 2007, 08:40
by El Traxo
ezhiukas wrote:visai teisingai speji :)
ale už brangiai paėmei

Posted: 11 Dec 2007, 08:45
by ezhiukas
nemanau kad brangiai. Sveikas visiskai yra. Metai geri. Pravaziaves isvis ne daug. Skaitau kad normali kaina, pigiau nelabai rasi. Praita savaite tai buvo pigus, bet jau padauzytas ir nedakomplektuotas. As asmeniskai buciau ji emes, butu keli tukstanciai lt susitaupe. Bet cia zmogus norejo maksimaliai sveiko, tai ir paemiau toki

Posted: 11 Dec 2007, 10:35
by efk0nas
Ale daug pažįstamų Ežiukas turi, jei, pasak jo, rimtai tuo nesiverčia, o ima tik geriems draugams :wav:

Posted: 11 Dec 2007, 10:38
by ezhiukas
nu nemazai, ne pirmus metus gi vazineju :) Be to bakso kursas smarkiai krites, tai daug kas nori tuo pasinaudot ir biski atsinaujint. Pagal ideja per ziema dar koki pora motociklu tureciau paimt.

Posted: 11 Dec 2007, 22:16
by Renaz
ezhiukas wrote:nu nemazai, ne pirmus metus gi vazineju :) Be to bakso kursas smarkiai krites, tai daug kas nori tuo pasinaudot ir biski atsinaujint. Pagal ideja per ziema dar koki pora motociklu tureciau paimt.
pajamk ir man viena ant padavanojima!

Posted: 12 Dec 2007, 14:15
by ezhiukas
na ponai, kaip sekasi pirkt? Nemanot kad reiktu paskubet, o tai iki pavasario susitvarkyt visko nespesit? Balandi gi jau pilnai vazinet galima :) O motociklas keliauja 2-3 menesius...

Posted: 12 Dec 2007, 14:36
by El Traxo
ezhiukas wrote:na ponai, kaip sekasi pirkt? Nemanot kad reiktu paskubet, o tai iki pavasario susitvarkyt visko nespesit? Balandi gi jau pilnai vazinet galima :) O motociklas keliauja 2-3 menesius...
Ačiū, xujovai. Kol kažkieno "draugai" nebus aprūpinti roadkingais, tol už normalią kainą nepaimsi. Minusas, ne kitaip.

Posted: 12 Dec 2007, 14:37
by ezhiukas
tai gal ponas per pigiai bandote nupirkt? :) Siaip pastebejau kad gruodi jau sukilo kainos. Rudeni pigiau buvo

Posted: 12 Dec 2007, 14:43
by tckd
tigi kaledom daug norinciu po egle pasidet/padet :masspsixo: :duxina:

Posted: 12 Dec 2007, 14:47
by El Traxo
ezhiukas wrote:tai gal ponas per pigiai bandote nupirkt? :) Siaip pastebejau kad gruodi jau sukilo kainos. Rudeni pigiau buvo
na, nei perpigiai, nei per brangiai - sau gi perku.

Posted: 12 Dec 2007, 15:13
by Teo
El Traxo wrote: na, nei perpigiai, nei per brangiai - sau gi perku.
sau reikia už brangei - mažiau gemorojaus su remontu:) bet jeigu biudžetas nefontanai, tai tada jau kas išeina :)

Posted: 12 Dec 2007, 15:20
by ezhiukas
jei remas su sakem nelankstyti tai tas remontas susiveda i daliu nusukima ir kitu prisukima. Na dar nuvezima dazytojui. Daliu pilnas ebejus, susipirkt ne problema. Na, dar aisku reikia ir colinius raktus susipirkt :D