Page 15 of 30
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 11:04
by El Traxo
Liberaliame, pedofilų valdomame pasaulyje yra taip:
- bendri teisiniai ribojimai, pvz. pagal metus arba kW...
- plius "užslėpti" ribojimai, pvz. jei praeini įstatyminę "filtraciją", tada jaunuoliui litrinės britvos draudimas tarkim 1000EUR, o 125cc - 100EUR. Jūsų teisė rinktis
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 11:20
by Username
Yvl wrote:tik tu 100 AG reikejo biski sulaukt dar keleta metu?

Nereikejo, sedi ir vaziuoji.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 11:20
by Username
zil130 wrote:Iš kitos pusės aš būdamas Tėvas nenorėčiau, kad mano sūnus sulaukęs aštuoniolikos pradėtų lakstyti su galingu motociklu, manau jūs irgi.
Taip, as irgi nenoreciau. As ta dariau, bet nenoreciau.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 13:34
by Yvl
Username wrote:Yvl wrote:tik tu 100 AG reikejo biski sulaukt dar keleta metu?

Nereikejo, sedi ir vaziuoji.
o jau buvo ant ko sest tais laikais?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 14:02
by Username
Buvo. Brytvos jau nuo 1994m i Lietuva pradejo lysti.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 14:05
by Yvl
nubettai kiek ju tebuvo...
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 15:12
by Username
Nu jo, buvo nedaug. Labai nedaug. Bet jeigu prie temos tai sedom ir mynem. Bet galvoju kiti taip nesisaugotu ir issitaskytu greitai. Dabar. Gal del to kad tada jas pirko bent biski mastantys zmones o dabar , kai prieinama placiai masei, perka visokie 5 klases baige su neigiamu IQ ir poto mina gazas dugnas visa diena.
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 15:22
by Yvl
Username wrote:Nu jo, buvo nedaug. Labai nedaug. Bet jeigu prie temos tai sedom ir mynem. Bet galvoju kiti taip nesisaugotu ir issitaskytu greitai. Dabar. Gal del to kad tada jas pirko bent biski mastantys zmones o dabar , kai prieinama placiai masei, perka visokie 5 klases baige su neigiamu IQ ir poto mina gazas dugnas visa diena.
vava, link ko as ir lenkiau

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 22:54
by El Traxo
Kelios naujienos iš Prancūzijos.
Nuo 2012.07.01 įsigalioja reikalavimai auto ir moto(!) vadeliotojams turėti alkostesterį, (pigiausias virenkartinis nuo 1EUR) arba bauda 11EUR.
O nuo 2013 - visi motociklininkai -šviesą atspindinčią liemenę. Kalbama, kad atspindinčios medžiagos plotas tu būt ne mažiau 150cm2. Užsieniečiai galės prasisukti su juostelėmis ant rankų

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 23:19
by tckd
o tai kam ji turet? kad turet?

alkotesteriu pardavejai pralobino?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 29 Mar 2012, 23:47
by El Traxo
tckd wrote:o tai kam ji turet? kad turet?

alkotesteriu pardavejai pralobino?

Nu tikriausiai tam, kad būdamas inpisęs, prieš sėsdamas galėtum sau pūstelt ir žinot kaip sveikata. Kita vertus, neįsivaizduoju ką pigieji testeriai gali parodyt. Geras kainuoja tūkstančius ir kalibruot reikia nuolat, kaip vožtuvus pas hardus

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 30 Mar 2012, 00:01
by Yvl
pas normalius mocus tai voztuvai sinchronizuojami...
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 30 Mar 2012, 00:09
by Teo
zil130 wrote:Iš kitos pusės aš būdamas Tėvas nenorėčiau, kad mano sūnus sulaukęs aštuoniolikos pradėtų lakstyti su galingu motociklu, manau jūs irgi.
nu blin, tai čia tavo kaip tėvo rūpestis ir pareiga, užauginti ne besmegenį pacuką, kuris pirmai progai pasitaikius prisiplos su visom tapkėm ir treningais ant pirmos sankryžos... Ar vistik manai, kad tavo vaikus turi auklėti valstybė, savivaldybės, mokyklos, darželiai, muzikos mokytojai ar televizija?
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 30 Mar 2012, 00:16
by Teo
El Traxo wrote:Kelios naujienos iš Prancūzijos.
Nuo 2012.07.01 įsigalioja reikalavimai auto ir moto(!) vadeliotojams turėti alkostesterį, (pigiausias virenkartinis nuo 1EUR) arba bauda 11EUR.
nutai va prašau, džiaukitės, kad kažkokie dalbajobai nusprendžia, kaip geriau ir saugiau man (ar betkuriam kitam laisvam pasaulio piliečiui) gyventi... tuoj net nusižudyti taps nebeimanoma - kur teisybė? dar prastums eutanazijos istatyma (anksciau ar vėliau taip atsitiks) - ir visi tapsim tiesiog kažkieno vergais/nuosavybe/patrankų mėsa ar dar vareva kuom...
Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes
Posted: 30 Mar 2012, 01:55
by Bakch
Ant Vilniaus acidarė dar viena motopardavykla. Jie irgi che buvo. Ir Griso buvo
