Page 15 of 26

Posted: 19 Dec 2008, 08:46
by Vito
Arvis wrote:jis jau senai vilniuj, tik dar neatsiimtas
Atsiimdamas fatbojø, nepamirðk ir babkiø atsiimt.

Posted: 19 Dec 2008, 11:07
by Username
Nu kaip Arvi, ishsiblaivei?

#-o

Posted: 15 Jan 2009, 20:49
by Arvis
prikeliu kampeli
sia savaite vel paskambinau latviu hd kromeliui. Tiem kas ant stendo suko.
Pries kaledas buvom sutare, kad paims standartini hd is salono, prasuks ir paziures kokius skaicius rodo. Taigi sia savaite taip ir padare. Gavo 40hp ir kazkiek torqo. Zadejo atsiust kreives. Idant entuziastingai netikejau sitais skaiciais, jis pasiule pavasari pastatyt mano ir stocka ant stendo ir parodyt kad mano bent 25 arkliais daugiau. Taipogi jis nebuvo tikras del kalibravimo.
Zodziu bbz. Laukiu pavasario. Jei dragej prapisiu eziuj, tai vel plesysiu maike. Kolkas laikau nuomone, kad tie zmones kurie dirba hd kromelyje yra nekompetetingi, beigi nesidomi savo sritim. Vienok siuo momentu nebeturiu noro jiem to irodyt.

Posted: 15 Jan 2009, 20:53
by ezhiukas
tai gal ten pas juos dyno outputas kilowatais, o ne arkliais :D Tada jau butu panasu i tiesa, visai imanomi skaiciai.

Posted: 15 Jan 2009, 21:05
by Teo
ezhiukas wrote:tai gal ten pas juos dyno outputas kilowatais, o ne arkliais :D Tada jau butu panasu i tiesa, visai imanomi skaiciai.
skaitai, kad ten dirba pirmos klasės mokinukai? tai kaip išviso jie sugebėjo motorą perrinkti? :)

Posted: 15 Jan 2009, 21:20
by ezhiukas
tai kad ten huy suprasi. Motora rinko litovcai, matavo latviai :D

Posted: 06 Feb 2009, 08:21
by Arvis
Vakar aplankiau HD kromeli kur pasirodo manes lauke maloni staigmena.
Ant motociklo radau uzdetus va tokius lankus:
Image

ta proga mano nupirkti kojeliu tvirtinimai kaip ir nebereikalingi gaunas :hippy:

Posted: 06 Feb 2009, 09:57
by Teo
Arvis wrote:
ta proga mano nupirkti kojeliu tvirtinimai kaip ir nebereikalingi gaunas :hippy:
kaip atrodo. domina

Posted: 06 Feb 2009, 09:59
by Arvis
Paziurek ebay Item number: 190280819801

Posted: 06 Feb 2009, 10:22
by Teo
Arvis wrote:Paziurek ebay Item number: 190280819801
hm... turiu kaip tik komplektą, kur vienas tvirtinimas nulužęs, reiktu pažėt gal ką suburt galima... nesu tikras kad išeitų...

Posted: 06 Feb 2009, 11:01
by Arvis
paziurek va sitie siankat baigias. Man jie labiau patinka:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 500wt_1023

Posted: 11 Feb 2009, 15:32
by Arvis
Kagi mielas skyreli. Sian pagaliau susiruosiau aplankyt STL Leather kromeli ir sutariau del traktoriniu krepsiu. Gavau pazada kovo 10d. Laukite tesinio.

Posted: 11 Feb 2009, 15:41
by Teo
Arvis wrote:Kagi mielas skyreli. Sian pagaliau susiruosiau aplankyt STL Leather kromeli ir sutariau del traktoriniu krepsiu. Gavau pazada kovo 10d. Laukite tesinio.
kaip kaži kainos? dar krizinės ar jau sezoninės? :)

Posted: 11 Feb 2009, 16:04
by Arvis
Kainos kaip ir pernai :)

Posted: 20 Mar 2009, 13:46
by ezhiukas
na, kaip ten fatbojaus kanpelis gyvena? Balandzio 2 +15 zada :) A jau pasiruoses lekt? :)